Şimdi Ara

Android L video inceleme 'Yeni nesil Android işletim sistemini kullandık'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
1
Favori
8.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Google, Android işletim sisteminin yeni versiyonu olan Android L'yi duyurdu. Tasarımdan altyapısına her şeyi yenilenen ve mobil cihazlara estetik, performans, ve daha uzun pil ömrü getirecek olan Android L işletim sistemini Nexus 5'e kurduk ve sizler için denedik. İyi seyirler.

• Gayet başarılı.

• S3 e gelirimi ? Edit: Erdi Bey Samsung Galaxy S3 Türkiye Versiyonuna Android L Gelirmi ? samsung Güncelleme Desteği Verip vermeyeceğini önceden açıkladımı ? 4.4 çalışmıyor gibi bir bağane uydurup yapmayacaklarını açıklamışlardı diye hatırlıyorum.Yani bunun anlamı Samsung Galaxy S3 Türkiye Versiyonuna Android L gelmez Demek mi? Böyle yazmam daha doğru sanırım çok kısa diye dalga geçtiğimi sanıyor insanlar sanırım.(S3 bi kaç sene önce amiral gemi deniliyordu ve ben halen kullanıyorum.Eğer eksileyecekseniz birde ne için eksiliyorsunuz söylerseniz sevinirim yorum vb bişi değil ben soru sordum soru sormamın neyini beğenmediniz ? )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi syndicatedynamics -- 29 Haziran 2014; 0:32:50 >
  • bence artik gic gerek yok abidik gubidik arayuzlere sahip kasilan donan 2000+ cihazlar almaya.ben gecen aralik ayindan beri nexus5'i sorunsuz kullaniyorum.32gb modeline sahibim.nerdeyse 10gb'a yakin uygulama+oyun kurulu.ilk aldigim hizi nasilsa ayni sekilde.simdi millet htcone m8,s5,lg g3 aliyor.iyi guzelde daha 3 ay gecmeden ust modelleri cikiyor.ornek 805'li versiyonlar.sahsen ben artik nexus disinda android cihaz kullanmam.nexus6 ile yoluma devam ederim.

• Çok çok iyi olmuş bu haliyle bile. Acaba düşük donanımlı cihazlarda nasıl çalışacak misal moto e

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acaba tam sürümünde ikonların değişmesi gibi bir şey söz konusu olabilir mi ? Android sahibi biri olarak eskiden de olduğu gibi şimdi de hala ikonlar çok itici geliyor bana. Her şeyi değiştirip ikonlara dokunmamak büyük kayıp bence.

• tam surumde ikonlar degisecek..

• Bakalım bu nasıl bir macera olucak ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android L Htc ye direk gelicek diye okumustum bir yerde

• Google iyi iş çıkarmış darısı rakiplerine :)

• hala widows phoneye rakip olamaz.
  • ios 7 ve iphone 5s incelemesi forumda olmaması ve apple haberlerinin altında android fanboylarının durmadan çokmak sokmasını anlamıyorum.
  • 10:37 deki olay
    bkzn: webdriver torso (youtube vakası)
    http://www.youtube.com/channel/UCsLiV4WJfkTEHH0b9PmRklw

• Bunu android 4 ile verseydin ve sürekli bir yenilik yaparak verseydin, nexus cihazları daha fazla satardı Google, bir de arkasında durdun mu ohhh...
  • Webdriver Torso çıktı lan

Millet merak ediyodu tek hesapta anlamsız 77.000 video ne diye. Buymuş demekki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirkadyen -- 29 Haziran 2014; 0:32:52 >
  • İphone 5s incelemesi yok çünkü apple ürün göndermedi.
    Bakınız xperia z2 incelemeside yok çünkü sony ürün göndermedi.
    Anlamayacak bir şey yok adamlar bütün telefonları alıp inceleyemezler.
  • Artık stock android romda çok güzel bir görselliğe sahip oldu zaten akıcılığına laf yok. Artık umarım diğer üreticilerde Launcher giydirme işini bırakıp stock arayüzü kullanırlar.

• KISACASI;

Android her geçen gün dahada stabilleşiyorken,

iOS her geçen gün eski stabilitesini kaybediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scrite -- 29 Haziran 2014; 2:06:13 >
  • Nexus 5 alasım geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: samedl

İphone 5s incelemesi yok çünkü apple ürün göndermedi.
    Bakınız xperia z2 incelemeside yok çünkü sony ürün göndermedi.
    Anlamayacak bir şey yok adamlar bütün telefonları alıp inceleyemezler.

Ellerinde olup incelenememesinden dolayı böyle bir yoruma kanaat getiriyorum çünkü erdibey xperia z2 gördüğünde koşarak ele alıp inceledi ve diğer telefonlarla karşılaştırma videosu yayınladı :)
    iphone 5s m8 sony xperia z2 galaxy s5 g3 gibi cihazlardan daha fazla satan bir cihazın incelenmemesi ilginç..
    Android L nin incelenip ios 7 inin incelenmemesi ( ios 8 betalarından bahsetmiyorum bile. ) de ilginç.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.