Şimdi Ara

silinsin (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.087
Cevap
55
Favori
238.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben kimseyle polimige girmeden sunu belirtmek istiyorum. Lg gpad tablet andorid 4.2.2 digiturkplay sorun yok. Lenova tablet dp donma yok sorun yok. Atlanta g4 mini 20 -25 sn arayla 1 sn donmalar var. Insaallah yakin zamanda sorun cozume kavuşur. Sadece maç yayininda degil normal kanal izlerkende donmalar oluyor.Andorid sürümünde 400 kps sınırlı değil hd görüntü alabiliyorsun yani 1200 kps kadar anlamina gelirki surdan anlatayım laptop 1200 kps aldigim görüntü kalitesi g4 mini hd kalitesi kadar dahi iyi degil. Laptop pc de 1800 kps farki biraz aciyor.Birde kucuk bir not dp ayarlar kısmından görüntü kalite ayarini yuksek kalite kapali yapin. otomatik secin bir nebze olsun bende donma sıklığı azaldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahbapsinan -- 15 Mayıs 2015; 1:08:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar alalı yaklaşık bir ay oldu, ben cihazdan memnunum. Tam bir tablet ya da tel performansı beklemek bence doğru değil. Şu ana kadar gerekli uygulamaları tam olarak kullanabiliyorum. Sopcast çalışıyor, miracast çalışıyor, seyirtürk iyi, diğer uygulamalar gayet iyi uydu hd kalitesi iyi, kanal geçişi hızlı daha ne olsun. Bir de stereoscopic player gibi 3d converter bir program olsa benim tv süper akıllı tv olacak. 3d converter üzerinde çalışın lütfen...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat

• Birçok film sitesinden alıyor.

DİZİTAB

Yeni dizi, film izleme programı

1. tarayıcıya dizitab.com yazın
    2. direct download link in altındaki bitbucket a basın.
    3. indirilenler den çalışmaz
    4. Sizde yoksa playstore dan apk installer indirin.
    5. sdcard /download yoluyla programı yükleyin

Yabancı diziler, Yerli diziler, Kore dizileri, Anime dizileri ve Filmleri android telefon, tablet, android box, android stick’te izleyebileceğiniz dizi uygulamasıdır.

— Yabancı diziler, Yerli diziler, Kore dizileri, Anime dizileri gmail login ile favorilerinize çoklu olarak ekleyebilirsiniz. Bunun için dizi üzerine uzunca basılı tutup seçim yapabilirsiniz.
    — Dizi takibi yapabilirsiniz.
    — İzlediğiniz dizilere yorum yapabilirsiniz.
    — Dizileri izlemek için ister uygulamanın kendi playerını isterseniz cihazınızda bulunan playerı kullanabilirsiniz.
    — Ayarlar kısmında, dizi listeleri için ekran geçiş tipi seçebilirsiniz. En yeniler kısmında büyük ve küçük sitil için seçim yapabilirsiniz. İsterseniz favorilerinizdeki dizilerin en son çıkan bölümlerini bildirim olarak alabilir yada bildirimleri tamamen kapatabilirsiniz. Player seçimi yapabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 16 Mayıs 2015; 9:50:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: rapçi doktor

Fiyat

selam

http://www.n11.com/atlanta-smart-g4-mini-full-set-P26430149
  • quote:

Orijinalden alıntı: pphammer

Birçok film sitesinden alıyor.

DİZİTAB

Yeni dizi, film izleme programı

1. tarayıcıya dizitab.com yazın
    2. direct download link in altındaki bitbucket a basın.
    3. indirilenler den çalışmaz
    4. Sizde yoksa playstore dan apk installer indirin.
    5. sdcard /download yoluyla programı yükleyin

Yabancı diziler, Yerli diziler, Kore dizileri, Anime dizileri ve Filmleri android telefon, tablet, android box, android stick’te izleyebileceğiniz dizi uygulamasıdır.

— Yabancı diziler, Yerli diziler, Kore dizileri, Anime dizileri gmail login ile favorilerinize çoklu olarak ekleyebilirsiniz. Bunun için dizi üzerine uzunca basılı tutup seçim yapabilirsiniz.
    — Dizi takibi yapabilirsiniz.
    — İzlediğiniz dizilere yorum yapabilirsiniz.
    — Dizileri izlemek için ister uygulamanın kendi playerını isterseniz cihazınızda bulunan playerı kullanabilirsiniz.
    — Ayarlar kısmında, dizi listeleri için ekran geçiş tipi seçebilirsiniz. En yeniler kısmında büyük ve küçük sitil için seçim yapabilirsiniz. İsterseniz favorilerinizdeki dizilerin en son çıkan bölümlerini bildirim olarak alabilir yada bildirimleri tamamen kapatabilirsiniz. Player seçimi yapabilirsiniz.

pphammer
    bunları nasıl buluyorsunuz helal olsun

dizi tab sitesihttp://dizitab.com/

es dosya yönetici bu türde play storeda olmayan uygulamaları kolayca yuklenebılıyor ;

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.estrongs.android.pop

es dosya ındırıcı ıle hemen sıtedekı lınkten ındırıp

download klasorundekı dızıtab apk tıklayın ayarlardan yuklemeyı kabul edın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 16 Mayıs 2015; 11:34:38 >

• Olmazdi bu

• fatihmc kullanıcısına yanıt
    dizicu zorlanmaya başlayınca arayışa girmiştim. Facebookta buldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pphammer

dizicu zorlanmaya başlayınca arayışa girmiştim. Facebookta buldum.

Dizi cu zorluyor, beleyip duruyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • birey112 B kullanıcısına yanıt
    dizitab da da zorlanma var
    ama
    dizi cudan şu anda daha iyi.

dizicu, dizitv hd, dizi x hd, dizi tab, seyirturk, mkvod, tvyo, netd

bunları sürekli kurulu tutuyorum. Üstüne chrome favorilerim ayarlı.
  • Arkadaşlar ben bu pvr ( canlı yayını kayıt etme) işini yanda bulunan sd karta nasıl yaptırabilirim.usb yada 320 gs hardiskte sorun yok ama onlarda usb önde olduğu için çok kötü duruyor.Sd kart 2gb ve tel de bulunan 16gb 2 cartta da denedim olmadı fat olarak formatladım gene olmadı tek seçenek acaba sd yazma hızı class 4 ondan mı acaba bilgisi olan car mı.birde önceki konularda da vardı samsung s2 de ve note 4 te miracast çalışmadı.ne yaptımsa olmadı marketten miracast programları kurdum yine olmadı.General mobile da kablosuz ekran özelliği ile direkt ekranı aktarıyor ama on dada bazen 5dk görüntü kesiliyor bazen dakikalarca bir şey olmuyor.tam performans alamadım ben ha bu arada fatih bey bazen kızsada iyi adamdır.ben burda çok basit şekilde araştırılıp çözülecek sorunları yapamayıp sucu önce cihaza sonra da atlanta ya atanlar oldu.Arkadaşım 180 tl hd dile next uydu alıcısı almış ona bakıp bu cihaza bakınca arada 120 sonuna kadar hak ettiğini düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: tekniktime

Arkadaşlar ben bu pvr ( canlı yayını kayıt etme) işini yanda bulunan sd karta nasıl yaptırabilirim.usb yada 320 gs hardiskte sorun yok ama onlarda usb önde olduğu için çok kötü duruyor.Sd kart 2gb ve tel de bulunan 16gb 2 cartta da denedim olmadı fat olarak formatladım gene olmadı tek seçenek acaba sd yazma hızı class 4 ondan mı acaba bilgisi olan car mı.birde önceki konularda da vardı samsung s2 de ve note 4 te miracast çalışmadı.ne yaptımsa olmadı marketten miracast programları kurdum yine olmadı.General mobile da kablosuz ekran özelliği ile direkt ekranı aktarıyor ama on dada bazen 5dk görüntü kesiliyor bazen dakikalarca bir şey olmuyor.tam performans alamadım ben ha bu arada fatih bey bazen kızsada iyi adamdır.ben burda çok basit şekilde araştırılıp çözülecek sorunları yapamayıp sucu önce cihaza sonra da atlanta ya atanlar oldu.Arkadaşım 180 tl hd dile next uydu alıcısı almış ona bakıp bu cihaza bakınca arada 120 sonuna kadar hak ettiğini düşünüyorum.

SDkartı takıp kayıt tuşuna bastığınızda ne hata verdi sistem? SD karttan birşey oynatabildiniz mi normalde cihaza takıp?

• quote:

Orijinalden alıntı: melihcelik

quote:

Orijinalden alıntı: tekniktime

Arkadaşlar ben bu pvr ( canlı yayını kayıt etme) işini yanda bulunan sd karta nasıl yaptırabilirim.usb yada 320 gs hardiskte sorun yok ama onlarda usb önde olduğu için çok kötü duruyor.Sd kart 2gb ve tel de bulunan 16gb 2 cartta da denedim olmadı fat olarak formatladım gene olmadı tek seçenek acaba sd yazma hızı class 4 ondan mı acaba bilgisi olan car mı.birde önceki konularda da vardı samsung s2 de ve note 4 te miracast çalışmadı.ne yaptımsa olmadı marketten miracast programları kurdum yine olmadı.General mobile da kablosuz ekran özelliği ile direkt ekranı aktarıyor ama on dada bazen 5dk görüntü kesiliyor bazen dakikalarca bir şey olmuyor.tam performans alamadım ben ha bu arada fatih bey bazen kızsada iyi adamdır.ben burda çok basit şekilde araştırılıp çözülecek sorunları yapamayıp sucu önce cihaza sonra da atlanta ya atanlar oldu.Arkadaşım 180 tl hd dile next uydu alıcısı almış ona bakıp bu cihaza bakınca arada 120 sonuna kadar hak ettiğini düşünüyorum.

SDkartı takıp kayıt tuşuna bastığınızda ne hata verdi sistem? SD karttan birşey oynatabildiniz mi normalde cihaza takıp?

sd karta kayıt degılde uygulamaları tasıyabılırsın

rf kumandan yokmu ? cıhazı arkaya saklıyabılırsın rahatlıkla kumandan çeker .

• Arkadaşlar bende dün itibari ile g4 mini kullanıcısı oldum.
    Turuncu model full set olanı aldım.
    Tüplü tv de kullanıyorum tos kablosunu rca scart çevirici ile kullanıyorum bi sıkıntı yok.
    Buradan fatihmc olmak üzere tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.
    Uygulama hız ve eklentiler ile harika oldu.
    Seyirturk maraiptv ağdan film izleme g4 den pc ye erişme işlemlerinin hepsini yaptım.
    55 ekran toplu tv de mkvod un id bilgisini alamayınca mecbur hdmi monitörume takarak şifreyi öyle alabildim.
    Bi sıkıntıda pcde yeni film dosyası olan x265 kodekli filmlerde donma yaşıyorum.
    Divx ve x264 lerde bu sıkıntı yok (MX player ek kodecler yüklü) onunda yeni yazılım veya kodec ile çözüleceğine inanıyorum.
    Modemim yan odada kablosuz ile 720p çözünürlüğü tek tük takılmalar ile izliyorum. Konudaki anlatımlara ve yardımcı olan arkadaşlara tekrar teşekkürler.

• ben digiturk playden maçları Hd donmadan izliyorum
  • arkadaşlar n11 tık hzıında ındırımı basladı 3 gun ıcın

http://www.n11.com/atlanta-smart-g4-mini-full-set-P26430149

http://www.n11.com/kampanyalar/tik-hizinda-indirim?icid=200501_b_tik-hizinda-indirim

KAMPANYA KOŞULLARI

n11.com üyeleri, kampanya sayfasındaki butona basarak hesaplarına yükledikleri %11 indirim kuponunu, 20 - 22 Mayıs 2015 tarihleri arasında tek seferde yapacakları 200 TL ve üstü alışverişlerinde kullanabilir.
    Kampanya kapsamında bir kullanıcı hesabı ile sadece 1 kupon yüklemesi yapılabilir.
    Bir üyenin, kampanya kapsamında kazanabileceği maksimum indirim tutarı 44 TL’dir. Örneğin, 1000 TL’lik bir alışveriş yapıyorsanız kuponunuzu en fazla 44 TL’lik indirim olarak kullanabilirsiniz.
    Kuponlar tıklandığında anında n11.com hesabınıza yüklenir.
    Kazanılan kuponlar, 22 Mayıs 2015 saat 23.59’a kadar geçerlidir.
    Kuponlar, 20.000 adet ile sınırlıdır.
    Kampanya kapsamında yüklenilen kupon, n11.com’daki diğer kampanya ve kuponlarla birleştirilemez.

• Selam . hızlı kanal değiştirince yada orta tuşla kanal seçimine girince "Üzgünüz Innosathybrid durduruldu" uyarısı veriyor. Ondan sonra da pip özelliği ve durdur izle çalışmıyor. Kapatıp açılınca düzeliyor. Neden olabilir?
  • birey112 B kullanıcısına yanıt
    yazılımmı sıfırla duzelır
  • crazy83 kullanıcısına yanıt
    selam

0534 4067225 arayınız yardımcı olayım
  • 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.