Şimdi Ara

punk mı dinlersiniz yoksa metal mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • punk mı dinlersiniz yoksa metal mi?Ya da diğerleri mi?

• thrash dinlerim. nwobhm dinlerim, rönesans müziği dinlerim. metallica, slayer, iron maiden dinlerim. judas priest ve black sabbath dinlerim. alternatif istersem audioslave rhcp dinlerim.saf rock istiyorsam pink floyd dinlerim. kafamı dinlemek istiyorsam loreena mckennitt dinlerim.

ben buyum işte.
  • punk punk rock
  • Punk ne ya hayatta dinlemedim dinlememde...
  • Metal dinlerim,ama Thrash'tan başka dinlemem fazla,Thrash da hepsi gitmiyor bana Testament,Exodus,Artillery,Annihilator,Megadeth ve ilk dönem Metallica,Sacred Reich dinlediğim gruplar,Heavy Metal olarak Racer X dinliyorum vokali sevmiyorum ancak çok teknik müzik yapıyorlar ki Paul Gilbert çalıyor...
  • Punk çok nadir dinlerim işte arada 1-2 Greenday, Offspring, My Chemical Romance ama çok çok az dinlerim...

Amaaaaaaaaaaa

4ever METAL

Metalde pek tarz ayrımı yapmam. Hangi metal olursa olsun dinlerim (Nu hariç /// Nu-Metal de az biraz dinlerim de o bana pek de bir Metal tarzı gibi gelmiyor ya).

Heavy, Trash, Gothic, Doom, Dark, Power, Melodic, Black........................

• Powermetal,metalcore,vikingmetal dinlerim hardcore arada fazla dinlememek şartıyla çünkü bayıyo sonra arada grindcore brutalmetal ... böle gider aslında hepsi dinlenr de en çok bunları dinlerim kısacası koyu gaz soundlar dietabir etitğimiz şarkılarama arada da iron maiden ii gidio bi run to the hills e hayır demem
  • mantıklı bir sorumu bu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: tylor

mantıklı bir sorumu bu?

Ne dinlediğin imzandan ve avatarından anlaşılıyor zaten

• aman allahım,deşifre oldum
    quote:

Orjinalden alıntı: in_metal

quote:

Orjinalden alıntı: tylor

mantıklı bir sorumu bu?

Ne dinlediğin imzandan ve avatarından anlaşılıyor zaten

• punk az...

metal her zmn
  • yaw çok kesin çizgilerle ayırmayın şu olayları yaw hepsi aynı yerden türemiş nasılsa...yok ben punk dinlerim metal de neymiş ya da sadece metal dinlerim başka tarz mı war geyikleri bana hiç inandırıcı gelmio...
  • bence gayet mantıklı,nu-metalde,hardcore da black metalde aynı yerden gelmiş ama aralarında kesin çizgiler var.birini dinleyip birinden nefret etmen gayet dogal,şahsen nu-metal adlı şaçmalıgın içinde metal ibaresinin geçmesinden utanc duyuyorum,ama ıq su 50 yi geçmemiş kişileri metal dinlediğine inanadırabilir tabi
    quote:

Orjinalden alıntı: Alequendil

yaw çok kesin çizgilerle ayırmayın şu olayları yaw hepsi aynı yerden türemiş nasılsa...yok ben punk dinlerim metal de neymiş ya da sadece metal dinlerim başka tarz mı war geyikleri bana hiç inandırıcı gelmio...
  • sonuçta bunların hepsi zevk meselesi...iq ile çok bağdaştırmamak lazım.kulağına o iyi geliodur onu dinliodur...bu ne onun aptallığının kanıtıdır ne de iq düşüklüğünün...

bu ayromlarım sebebi zaten gruplerın kendi hayran kitlelerini peşlerinden daha iyi sürüklemek için uydurdukları bir kılıf.metal müziği şöle böle die bölümlere ayır tarzın üzerinde biraz oyna olsun sana nu-metal,hardcore...böle ayırınca ve bunu insanlara böle lanse edince herkes farklı olmak adına o tarzlara yönelio..genelden uzaklaşma mantığı yani...

demek istediğim insanlarım iq seviyelerini dinlediklerine bakarak belirlememek lazım.zevkler ve renkler tartışılmaz.o kişi gelip bize zorla o müziği sevdirmeye çalışmıosa üzerine söyleyecek sözümüz olmamalı bence...
  • konu daha cok bazı grupların,yada müzik şirketlerinin o bahsettiğim geneli ıq su düşük insanların önüne rap e serpiştirilmiş gitar motifleri ve davul tonlarına nu-metal demesinden ibaret,bunun sebebide tabiki ticari amaç.Bu olay için hiçbir kurumu yada kişiye niye bunu yaptın diye suçlayamazsın ama müzik kalitesinin düşürüp,müziğin öz özelliklerinden uzaklaşıp yaplıan saçma işlerede kızmamak elde değil.belkide o yüzden nu-metal demişler(nu=çıplak)
    quote:

Orjinalden alıntı: Alequendil

sonuçta bunların hepsi zevk meselesi...iq ile çok bağdaştırmamak lazım.kulağına o iyi geliodur onu dinliodur...bu ne onun aptallığının kanıtıdır ne de iq düşüklüğünün...

bu ayromlarım sebebi zaten gruplerın kendi hayran kitlelerini peşlerinden daha iyi sürüklemek için uydurdukları bir kılıf.metal müziği şöle böle die bölümlere ayır tarzın üzerinde biraz oyna olsun sana nu-metal,hardcore...böle ayırınca ve bunu insanlara böle lanse edince herkes farklı olmak adına o tarzlara yönelio..genelden uzaklaşma mantığı yani...

demek istediğim insanlarım iq seviyelerini dinlediklerine bakarak belirlememek lazım.zevkler ve renkler tartışılmaz.o kişi gelip bize zorla o müziği sevdirmeye çalışmıosa üzerine söyleyecek sözümüz olmamalı bence...

• forever METALLİCA
  • Alternatif rock en çok dinlediğim.Az da olsa metal dinlerim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: killemall

thrash dinlerim. nwobhm dinlerim, rönesans müziği dinlerim. metallica, slayer, iron maiden dinlerim. judas priest ve black sabbath dinlerim. alternatif istersem audioslave rhcp dinlerim.saf rock istiyorsam pink floyd dinlerim. kafamı dinlemek istiyorsam loreena mckennitt dinlerim.

ben buyum işte.

Yazmak istedğim neredeyse buydu

Ama 1 olarak nwobhm ve 1. olarak Iron Maiden.Ankara'da olsaydım gelicektim saygı gecesine ama malesef imkânsız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheRaconteur -- 18 Eylül 2006; 19:01:57 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.