Şimdi Ara

Pegasus Plus Kart Alana, Tek Yön Bilet Bedava! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
434
Cevap
14
Favori
20.831
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Verdikleri 10 haneli bir numara var, bu numaradan başvuru durumu sorgulatabilirsiniz dendi ama sitesinde bulamadım.
    Var mı acaba bilen ?
  • arkadaşın kartı geldi. hediye bilet ile yurtdışı bilet alırken hata veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibracan

arkadaşın kartı geldi. hediye bilet ile yurtdışı bilet alırken hata veriyor.

suana kadar yurt disi bileti alan oldumu acaba, belkide yurt icinde gecerlidir sadece
  • cio_cio kullanıcısına yanıt
    Beni de bugün tekrar aradılar. Sanki daha önce hiç konuşmamışız gibi bilgilerimi sıfırdan aldılar. Yetkili hâlâ arada bir "Alo! Alo! X Bey, sesiniz gelmiyor!" diyordu. Şaka gibi. Koskoca ING Bank, düzgün çalışan bir iletişim altyapısı (muhtemelen VoIP) kuramamış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Huysuz İhtiyar H kullanıcısına yanıt
    Evet hocam çok garip. Şu sıralar dünyanın en değerli markaları vs. çıkıyor nette, bakıyorum, içinde ING Bank da var ama henüz düzgün bir altyapısı yok. Bir de bilgilendirme de yok karta dair. yola çıktı mı, ne zaman gelecek meçhul :)
  • halıyla uç daha iyi

iyi uçuşlar........

Pegasus Plus Kart Alana, Tek Yön Bilet Bedava!
  • quote:

Orijinalden alıntı: fortuneteller

quote:

Orijinalden alıntı: Huysuz İhtiyar

Ben de başvurdum, arayıp bilgilerimi aldılar. Hatlarında problem vardı, sürekli ses kesiliyordu. Tam iş adresi bilgilerimi verirken hat tamamen koptu. Bir daha da aramadılar. Başvuru için yeniden mesaj gönderince, MH numarasını arayın diyor. Arayınca da kimseye bağlanamıyorum, çünkü girdiğim TC ya da telefon numaramı kabul etmiyor. Ortada kaldık. Neyse, kart da kalsın.

Aynısı bana oldu. Görüşme esnasında konuşma gitti, 4 gün geçti bir daha da aramadılar.

Dün tekrar sms attım. Bugün sabah aradılar. Telefonda da dünkü başvuru tarihimi söylediler.

• quote:

Orijinalden alıntı: thebigrambo

Kartı gelen var mı bana hala gelmedi

Edit: kart bugün geldi. Öğrenciyim

size uçak biletini almanız için bir şifre geldi mi ?
  • Ben yurtdisi bileti aldim arkadaşlar
    İzmir Stuttgart 650liralik bilet
    Öğrenciyim
    5oo liralik limit vermişler.
    Kod geldi gelen kodu uyeligimi actim girdim gayet kolay oldu
    Tesekkurler pegasus
    Umarim ileride pişman etmezsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Bilet almak için kartın bize ulaşması gerekiyor mu? Mesela kart için başvuru yaptım kart gelmeden kampanyaya dahil olabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dedebaba001

Ben yurtdisi bileti aldim arkadaşlar
    Öğrenciyim
    Tesekkurler pegasus

Merhaba Kod ne zaman geldi acaba , kartınızı aldığınız anda mı geldi ? bana bir türlü gelmedi o kod ya 3 defa bankayı aradım :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi greenleafffff -- 24 Haziran 2014; 10:48:06 >
  • quote:

Öğrenciyim
    Tesekkurler pegasus

Bir ürün aldıktan sonramı geldi acaba kode ? hani kart aktif olduktan sonramı ?
  • quote:

Öğrenciyim
    Tesekkurler pegasus

birde ing bankasındamı geldi yoksa pegasus plustanmı ? ona göre biriyle irtibata geçiceğim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebigrambo

Kartı gelen var mı bana hala gelmedi

Edit: kart bugün geldi. Öğrenciyim

Adrese geliyor değil mi ? Telefona bildirim oluyor mu gelmeden vs

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar

pegasus çagrı merkezi numarasının ücretlendirmesi 1,5TL/dk olarak güncellemiş.

pegasus un normal bir numarasını bilen var mı ?
  • kart elime ulaşmadan kod geldi. kod ile yurtdışı biletini alırken toplam tutar 0 tl olduğunda hata verdi. sms bilgilendirmesi talep ettim. toplam tutar 5,9 tl oldu ve bileti onayladı. biletim dubai-istanbul..
  • quote:

kart elime ulaşmadan kod geldi. kod ile yurtdışı biletini alırken toplam tutar 0 tl olduğunda hata verdi. sms bilgilendirmesi talep ettim. toplam tutar 5,9 tl oldu ve bileti onayladı. biletim dubai-istanbul..

NE zaman basvurdunuz kod ne zaman geldi ?
    birde tum hatlarda gecerli galiba ?
  • quote:

kart elime ulaşmadan kod geldi. kod ile yurtdışı biletini alırken toplam tutar 0 tl olduğunda hata verdi. sms bilgilendirmesi talep ettim. toplam tutar 5,9 tl oldu ve bileti onayladı. biletim dubai-istanbul..

kod girilecek yer bende çıkmıyor ! acaba pegasus plus a giriş yaptıktan sonra mı çıktı ?

birde isim bölümü değiştirilebilir mi idi ? ( yoksa sistem de isim kısmı inactive kalıp sadece o isme almaya mı zorluyor ? )
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxlboy

quote:

kod girilecek yer bende çıkmıyor ! acaba pegasus plus a giriş yaptıktan sonra mı çıktı ?

birde isim bölümü değiştirilebilir mi idi ? ( yoksa sistem de isim kısmı inactive kalıp sadece o isme almaya mı zorluyor ? )

bana bir türlü ulaşmadı ya kod , 4 defa bankayı aradım , 2 defa flypgs aradım yok , arkadaşlar KOD NEREDEN GELDİ , FLYPGS DEN Mİ ING'DEN Mİ ONA GÖRE PUSH EDİCEM

• tunahan2 kullanıcısına yanıt
    16 haziranda başvurdum. 21 inde gelmiş evde bulamamışlar. kart elime geçmeden kod geldi. onunla hallettim
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.