Şimdi Ara

VODAFONE HERYöNE 1000 DK+1GB 19 TL !!! 500 dk + 500 mb 15 tl (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
288
Cevap
20
Favori
39.256
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Daisuke

Ben bugün itibari ile geçtim bu pakete , 19 diyor ama 18 lira düştü paradan , kalanı vergi sanırım.

Ben de ayın 14'ünde başvurdum 18'i sabahından beri kullanıyorum. 18 değil 19 düşüyor. Hat 1 TL bakiye ile açıldığı için size öyle gelmiş olabilir. Kontör düşüm periyodu 60 sn.
  • Dediginiz dogru o zaman , 20 yukledim 18 kaldi cunku :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolman7

Hem micro hem de normal sim ile uyumlu sim kart istedim numara taşıma sirasinda. 12 lira istediler. Turkcell bunu bedava veriyor.

Ayrıca 2.5 yıl önce Tayland'dayken yeni hat almıştım. Hem mikro hem normal sim uyumlu sim kart vermişlerdi. Tayland'a 2.5 yıl bile yakalasamamış Vodafone.

Ben de sim için ücret istemediler hocam.Bayiye göre değişiyor olabilir.
  • Arkadaşlar vodafone'un interneti nasıl? Antalya da ve konyada kullanacağım.
    Avea kullanıyorum, genelde kotu. Bu yüzden değişiklik yapmak zorunda kalacağım sanırım. Kimi yerde oldukça iyi olduğunu yazmışlar emin değilim. Bu daiyi değilse turkcelli değerlendirelim.

• alperen.md kullanıcısına yanıt
    Ben yanlış ifade etmişim. Normal sim olarak gelip kırarak micro sim'e çevrilen sim kartı ücretsiz verdiler. ama ben takılıp çıkartılabilen çerçeveli sim kart istemiştim. ona 12 lira istediler. ücretsiz verdikleri kırıldıktan sonra geri takılamıyor.

• tknn kullanıcısına yanıt
    bu kampanya nezaman bitiyor. vodafone kendi sitesinde de tarihle alakali ayrıntılı bilgi vermemiş veya ben goremedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hat taşıyıp double 1000 e (heryöne 1000 +1gb int. ) geçen varmı c. Tesi taşıdım acaba nezaman geçer daha Msj bile gelmedi

• valla anldıgım kadaryla aveanın forum üyelerine bi kıyağı var ya da orda calısıyorlar :)
  • Bu telsiz kullanım ücreti vergisi ilk ay ücretsizmiş sonra keseceklermiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: brak13

Hat taşıyıp double 1000 e (heryöne 1000 +1gb int. ) geçen varmı c. Tesi taşıdım acaba nezaman geçer daha Msj bile gelmedi

geçen hafta pazar taşıma talebinde bulundum. dün saat 7.33 te taşıma gerçekleşti yani tam 7gun sürdü.

• sendomi S kullanıcısına yanıt
    sendomi kardeşim bende seninle aynı durumdaydım, IKILI BIN yazıp 7000 e mesaj atıp bu tarifeye geçtim,sen de geçmek istersen dene herhangi bir şey ödenmiyor ekstra 1000heryöne-1GB internet 19 tl veriyorum ben.
  • quote:

Ben yanlış ifade etmişim. Normal sim olarak gelip kırarak micro sim'e çevrilen sim kartı ücretsiz verdiler. ama ben takılıp çıkartılabilen çerçeveli sim kart istemiştim. ona 12 lira istediler. ücretsiz verdikleri kırıldıktan sonra geri takılamıyor.

Bana takilabilenden verdiler farkta vermedim..

• arkadaşlar Vodafone'dan 25mayis ta yeni hat almıştım. 15liraya her yöne 300dakika.
    mş hız. lerine tlf etsem duble500 tarifesine geçme imkanım olabilirmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Exelente

sendomi kardeşim bende seninle aynı durumdaydım, IKILI BIN yazıp 7000 e mesaj atıp bu tarifeye geçtim,sen de geçmek istersen dene herhangi bir şey ödenmiyor ekstra 1000heryöne-1GB internet 19 tl veriyorum ben.

Bu tarife faturalimi yoksa faturasizmi dostum ya ben faturali kullanıyorum çünkü

• yeni çeyrek altına geçirmiştim hattı.2 gün sonra alay eder gibi bunu çıkardılar.benim geçtiğim 15 liraya 300 den artarak 6 ay sonunda 500 olurken bu yanında 500 mb ile geliyor.değiştirmek istediğimde de müsaade etmediler ve temsilcileri aşırı ukala.uzak duracağım bundan sonra vodafone denen firmadan
  • quote:

Orijinalden alıntı: endülüs_faruki

bu kampanya nezaman bitiyor. vodafone kendi sitesinde de tarihle alakali ayrıntılı bilgi vermemiş veya ben goremedim

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: Exelente

Vodafone à geçeli 3 veya 4 ay olmuştu dediğin gibi IKILIBIN yazdım gönderdim. Benide kabul etti tarifeye. Daha önce 25 liraya 500 dk 5000 sms 2 gb net kullanıyordum dk yetmiyordu diğer hattı mi avea 19a gecmistim oda konuşmaylarda ses kesiliyor diye memnun kalmamistim iyi oldu bu

• Acep temmuz ortasına kadar sürerse geçecem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yuvaya ortalayarak koyarsan kırıldıktan sonra normallerde de çalışmakta.
  • hakkaten avea'dan sonra vodafone'un ses kalitesi iyi geldi. herkes avea'nın çekim alanından şikayet ediyor ama avea çekse bile ses kalitesi iyi değil.

avea'ya 500 dk + 1 GB + 5000 sms'e 23 lira veriyordum. hem dakika ikiye katlandı, hem 4 lira eksik, hem kim aramış hizmeti ücretsiz hem de ses kalitesi daha iyi.
    bir tek sms eksik. o kadar da olsun artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolman7 -- 23 Haziran 2014; 19:22:46 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.