Şimdi Ara

VODAFONE HERYöNE 1000 DK+1GB 19 TL !!! 500 dk + 500 mb 15 tl (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
288
Cevap
20
Favori
39.257
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sakin vodafonenin bu paketinden almayin alacaksanizda +bakiye bulundurmayin 10 kb/ 12 kurustan hesaplayan adi bir paket, intermet hakkinizin %100 dolmustur diye uyari mesaji gelmesiyle birlikte eger 3g niz aciksa siz veri baglantisini kapatana kadar tum bakiyenizi aliyor tecrube ile sabittir hemde 3 defa yasadim, bu hafta vodafoneden kurtulucam ins

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakkat ya acil durumlar icin 100 sms koysalar sunlara ne var sanki

• quote:

Orijinalden alıntı: mavisis-dh

Sakin vodafonenin bu paketinden almayin alacaksanizda +bakiye bulundurmayin 10 kb/ 12 kurustan hesaplayan adi bir paket, intermet hakkinizin %100 dolmustur diye uyari mesaji gelmesiyle birlikte eger 3g niz aciksa siz veri baglantisini kapatana kadar tum bakiyenizi aliyor tecrube ile sabittir hemde 3 defa yasadim, bu hafta vodafoneden kurtulucam ins

Hayda....cidden oylemi...

• quote:

Sakin vodafonenin bu paketinden almayin alacaksanizda +bakiye bulundurmayin 10 kb/ 12 kurustan hesaplayan adi bir paket, intermet hakkinizin %100 dolmustur diye uyari mesaji gelmesiyle birlikte eger 3g niz aciksa siz veri baglantisini kapatana kadar tum bakiyenizi aliyor tecrube ile sabittir hemde 3 defa yasadim, bu hafta vodafoneden kurtulucam ins

Vodafone avukatı değilim hocam ama sizde %100ünü kullanmak zorundamısınız? %99u kullanıp kapatın.. 3g açık ise tabiki uğload-downloadda ücret alıcaklar limiti aştığınızda.
  • Pttcellin sınırsız internetinden vazgecmicem... 500 dk heryonede çok iyi...

• quote:

Orijinalden alıntı: cruel_crazy

quote:

Vodafone avukatı değilim hocam ama sizde %100ünü kullanmak zorundamısınız? %99u kullanıp kapatın.. 3g açık ise tabiki uğload-downloadda ücret alıcaklar limiti aştığınızda.

Hocam bir %80 de birde %100 de mesaj atıyor iki dakikada bir kaç mb kalmış diye mi bakacağız? Yapacağı tek şey %99 geldiğinde uyarı mesajı atılması ama yapmıyor işte, bu kadar adi bir operatör. 4 saniyede 15 lira çekti ? mesaj geldiği gibi veri kullanımını kapattığım halde, Bu mu doğru olan yani madem %100 kullanmayacağız niye o hakkı tanıyor ?

• mavisis-dh kullanıcısına yanıt
    Vodafone her türlü üter adamı.
    Türkcell de her mobil veri kullanımı sonrasında ekrana bilgi mesajı gelir.Şu kadar kullandınız şu kadar kaldı diye.
  • Bugün abimin turkcell hattını vodafone a geçirmek için başvurduk.Görevli kız bu tarifelerden bahsetti.Biz de 500 dk-500 mb olanı seçtik.2 günden önce taşıma olamayacağı için bu tarifeye yetişecekmişiz.Bakalım,göreceğiz.
    Tarife duyurusu bayilere bugün gelmiş ve 13 haziranda başlayacakmış.Yani bilgi doğru.

• dün aveaın 19 luğuna geçiş için başvumuştum dönüp buna geçebilirmiyim (turkceldeydi hattım)
  • Nicki çok aradık mı :)
    Merak ettim de...
  • Ju3x kullanıcısına yanıt
    banyo sonrası spontan gelişti
  • her yöne 250 dk 50 sms ve 1 gb sonrası 128 kb sınırsız internet 15 tl yapsın geçelim..

ptt bitti iyice
  • Turkcelldeki gibi internet kaliteniz 2. kalite olacak, hız sınırı 7.2mbps olacak, konuşma periyodu 60 sn olacak, internet periyodu 100kb olacak denmezse iyi.

Turkcellin 25 liralık son kampanyası illallah ettirdi. Bildirimler geç geliyor internet vasat altı

2 gb 23 tl olsa hiç düşünmez geçerdim.
  • link yok mu
  • ihtiyacı karşılamıyor.. hy 200 dk + 2000 dk vdf + 1 gb internet + 2000 hy sms 29 tl veriyorum. 30 geldiğini görmedim memnunum
  • Bence gayet güzel olmuş 500dk 500mb olan yalnız link var mıdır kampanya ayrıntıları nelerdir ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Detaylarda internet paketi ile ilgili hiçbir bilgi yok. Sınırsız mı yoksa kota aşımı sonrası ücretli mi olduğuna hakkında.
  • Mevcut vodafone aboneleri için de ideal paketler var

Her Yöne 500 DK + 1 GB İnternet + Her Yöne 5000 SMS = 25 TL
    FIRSAT3 yazıp 7000' e gönderin

Her Yöne 500 DK + 2 GB İnternet + Her Yöne 5000 SMS = 30 TL
    FIRSAT2GB yazıp 7000' e gönderin
  • Aveanın da vodafone ninde ücretlendirme periyodu 60 sn olması kötü.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.