Şimdi Ara

İstanbul Fiber internetini Uydunet Takası ile devretmek isteyen varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Ankara'dan İstanbul'a (Beylikdüzü) taşınmam sebebiyle 21 ay taahhüt süresi bulunan uydunet aboneliğimi devretmek istiyorum. Taşındığım Bölgede şuan uydunet altyapı hizmeti tamamlanmadı ve projenin aralık-ocak ayları arasında tamamlanacağı söylendi. Bu sebeple 5-6 ay daha fatura ödemek istemiyorum.

Not> fiber internet taahhütü bulunan arkadaşlar ile , abonelik takası yapabilirim.

Modem ve HD kutum sıfır ayarındadır. Hepsi Full Kutulu broşürlerine dek eksiksizdir. Halen Koruma poşetleri ve jelatinleri üzerindedir.Gecikmiş yada ödenmeyen borcu yoktur- Aylık Toplam 44.55 TL ücreti vardır + ; Hizmetler >> Uydunet 10mbit sınırsız (netmaster wifi modem'li + 50gb akn) + (Receiver > Teledünya Hd Kutu-) Devir,Nakil açma kapama v.s masraflar taraflara ait.

İstanbul içinden devir almak isteyen arkadaşar 12/06/2014 tarihinden sonra 0555 276 10 86 Numaralı Telefondan irtibata geçebilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uludagnet -- 15 Haziran 2014; 16:37:53 >

• ÇOK ACİL....10 Mbit sınırsız uydunet internetimi + kablo tv +Kablosuz modemimi ücretsiz devretmek istiyorum 12 ay taahüdüm var bunun 4 ayını ben ödedim,Taşındığım yerde uydunet alt yapısı olmadıgından ücretsiz devredeceğim ilgilenen arkadaşlar bana ulaşsın 0532 385 18 79....istanbul-şişli-kurtuluş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DEDE54 -- 19 Temmuz 2014; 12:52:27 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.