Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU] (493. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.666
Cevap
120
Favori
882.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 491492493494495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Restore de denedim güncelle de denedim.ikisinde de udid kaydı istedi :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytoli

Restore de denedim güncelle de denedim.ikisinde de udid kaydı istedi :(

Udid yoksa girişmeyin bence, hem restore edemiceğinizden tam performans kullanamazsınız, bişey olsa yedekleriniz yanabilir vb.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NightHT N kullanıcısına yanıt
    çok merak etmiştim :( peki teşekkür ederim.
  • Merhaba. Forumda bir arkadas udid kaydimi yapmisti, acaba check edebilecegimiz bir site var mi olup olmadigina bakmak icin?

• quote:

Orijinalden alıntı: atınki

forumdaşlar bi şey sormak istiyorum itunes hakkında. yetkilendirme olayı var yada adını tam hatırlamıyorum. bi iphone u sadece beş yetkilendirilmiş bilgisayara bağlayabiliyomuşuz sanırım.

peki sıradan ilk defa itunes yükleyip yetkilrndirme yapmadan kaç bilgisayara bağlayabilirim? o da beş mi yoksa sınırsız mı?

uo

• quote:

Orijinalden alıntı: Musketeer.

8.3 Beta2 ye udidsiz geçiş yorumunuzu bulamadım.

Benim yorumum değil
    http://forum.donanimhaber.com/m_92684479/mpage_163/f_//tm.htm#103168137

@karasahinemre arkadaşımızın yorumu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infom@n -- 28 Şubat 2015; 22:13:00 >
  • UDID Kaydına gerek yok, ben kullanıyorum kayıtsız , siri de çalışıyor.

iTunes ile Yedek alın, 8.1.3'e Temiz bir Restore yapın, yeni bir iPhone olarak ayarlayın.
    8.3'e Güncelleyin Aktivasyon ekranını geçecek ve Siri Çalışacak.
    Şimdi yedekten geri yükle diyerek tüm program ve ayarlarınıza kavuşabilirsiniz
  • Bende udid kayıtsız 8.1.3 den shift güncelle ile 8.3 beta2 ye geçtim, ayarları sıfırladım siri cillop gibi çalışıyor :)

• 8.3 beta 2 de arama geldiğinde cevapladıktan sonra telefon çalmaya devam ediyor.
    Şu sorunu bi halledemediler:(

• 2 gün öncesine kadar 8.2 Beta 5 kullanıyordum. Shift + güncelle ile 8.3 Beta 2 ye yükselttim. Ayarlardan sıfırlama yapmama gerek kalmadan Türkçe Siri çalıştı, hatta kurulum bittiğinde Siri artik Türkçe diyip dilini otomatik ayarladı.

• 8.2 ne zaman yayınlayacak yav apple
  • Daniel Faraday kullanıcısına yanıt
    yarın.
  • Beyler 8.2 Beta 5'ten yola çıkarak 8.2 iyi olacak mı yükleyenler bilgilendirirse iyi olur??

• Arkadaşlar yarın 8.2 Final gelirse inşallah bizi yine süründürmez Apple. İphone 5 ve iphone 6 var. Sıfırlama, yeni iPhone olarak ayarlama ne varsa yaptım ama İkisinde de donma kasma takılma programdan atma sorunları mevcut. Kimse kusura bakmasın ama Android den çok üstün değil artık Apple. İos 8 ne kadar düzeltmeye çalışsalar da hiç olmadı maalesef.

• akinkeskin55 A kullanıcısına yanıt
    Aynen Apple eski stabilitesini kaybediyor ios 8.2 beta 5 kullanıyorum bazen donmalar oluyor pil sorunu zaten berbat

• quote:

Orijinalden alıntı: dagnomels

Beyler 8.2 Beta 5'ten yola çıkarak 8.2 iyi olacak mı yükleyenler bilgilendirirse iyi olur??

bana sorarsınız telefonu aldığınız sürümde kalın.ben ilk iphone deneyiminde 8.1.2 ile başlamıştım.arkadaşlarımda hala 7.1 var.macera aramaya gerek yok bence.belki uygulamalarda biraz sıkıntı çıkarıyor ama onun da çözümü vardı sanırım forumda.
  • Apple bi şekilde rayına otutturacak ios 8 i. Yazılımsal sorunlar olursa androidden ne farkı kalır, bunu Apple de biliyordur ve ios 8 de olmasa da kesinlikle ios 9 da halleder tüm sorunları

• avtheree kullanıcısına yanıt
    Umutlarını hiç yitirmiyorsun

• Arkadaşlar benim hiç umudum yok iOS 8'den. Inşallah yanılırım, utandırır beni apple. Bazı arkadaşlar bu muhabbetten sıkıldı biliyorum ama iOS 6 Hızı ve stabilitesini yakalayacaklarını hiç sanmıyorum ki bence iPhone 5 ve 5s için Sağlamak istediklerini de düşünmüyorum. Herkese iyi geceler.

• ALONE06 kullanıcısına yanıt
    İnanıyorum Apple a ondan, adamlar farkındadır galiba olanı. Hadi ios 8 i geçtim ios 9 da da kötü olursa ios un esprisi kalmaz pek

• 
Sayfa: önceki 491492493494495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.