Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU] (492. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.666
Cevap
120
Favori
882.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 490491492493494
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet, müzik ve podcast dinlemek çok az enerji harcıyor fakat sayaç tıkır tıkır artıyor
    Ekran kapalı, işlemci-GPU az çalışıyor, modem yongası neredeyse uyuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infom@n -- 28 Şubat 2015; 10:52:58 >
  • ARKADAŞLAR İOS 8 final sürümü 2 martta herkesemi dağıtılır yoksa ilk önce geliştiricileremi?
  • Ozgerozturk O kullanıcısına yanıt
    son kullanıcıya yani bizlere dağıtılacak..tabi kesin değil..sadece varsayım..ama kuvvetli bir ihtimal
  • O zaman diğer kullanıcılar 9 martı beklemek zorunda kalıcaklar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozgerozturk

O zaman diğer kullanıcılar 9 martı beklemek zorunda kalıcaklar

Zaten iOS 8.3 Beta 3 u bekliyorsanız 9 Mart'ı beklemek zorundayız. iOS sürümünü ilk kez herkese acık halde yayınlanacakları için bunu ekranda yapacaklar. Aynen şöyle olacak;

Evet iOS tarihinde ilk kez iOS betalarini herkese acık hale getiriyoruz ve bugün iOS 8.3 Beta 3 herkese acık bir halde indirilebilir duruma gelecektir bla bla :)

• Sanırım ios 8.3 beta 3 yayınlandığındada cihaz üzerinden ota ile güncelleriz diye düşünüyorum sizce? Yoksa itunes üzerindenmi sadece güncelleriz

• quote:

Orijinalden alıntı: Ozgerozturk

Sanırım ios 8.3 beta 3 yayınlandığındada cihaz üzerinden ota ile güncelleriz diye düşünüyorum sizce? Yoksa itunes üzerindenmi sadece güncelleriz

Valla o iş tamamen apple a kalmış birşey normalde her zaman ota ile yasa iTunes ile yuklenebiliyordu fakat en son 8.3 Beta 2 de ne ota ya ne iTunes a düştü Güncelleme .ipsw indirilerek yüklendi. Bekleyip göreceğiz artık

• Ozgerozturk O kullanıcısına yanıt
    beta kullanıyorsan evet.
  • Peki beta kullanmayanlar için ne olur sizce

• anlatamadım sanırım..ya da bozuk bir türkçe kullandım..bilmiyorum..

telefonunda 8.1.3 ve öncesi (8.1.2, 8.1 veya ios 7.1.2 gibi sürümler) olanlar 8.2 final'i OTA üzerinden kurabilecek Pazartesi günü (eğer doğruysa)

hali hazırda ios 8.2 veya 8.3 beta kullananlar için de 8.2 final sürüm yüklemek isterlerse iTunes üzerinden restore yapmaları gerek.

büyük ihtimal de 8.3 beta 3 9 Mart'da etkinliğin yapıldığı gece verilecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fox90

quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

hıı anladım :)

neticede haftaya geliyor 8.2

Nisan gibi de 8.3

Mayıs da 8.4 ile iOS 8 final yapar

yazın da iOS 9 betalaları başlar..

Eylül de iOS 9 final versiyon gelir ve buglarla boğuşmaya devam

Bu devran hiç bitmez

Telefonu aldığın ana sürümde kullanmak en mantıklısı. Şimdiki aklım olsa ios 6 ile ıphone 5 kullanmaya devam ederdim.

Katılmıyorum

• forumdaşlar bi şey sormak istiyorum itunes hakkında. yetkilendirme olayı var yada adını tam hatırlamıyorum. bi iphone u sadece beş yetkilendirilmiş bilgisayara bağlayabiliyomuşuz sanırım.

peki sıradan ilk defa itunes yükleyip yetkilrndirme yapmadan kaç bilgisayara bağlayabilirim? o da beş mi yoksa sınırsız mı?

• Bildirim sesleri örneğin whatsapp gibi kesik çalıyor başı çalıyor bianda kesiliyor böyle bir sorun yaşayan var mı (4s ios 8.1.3)
  • Bu arada 8.3 ü yüklediğimden beri şarj süresinde artış gözlemledim ek olarak siri'yi çalıştırmak için ayar sıfırlamama gerek kalmadı

Edit: Udid kaydım yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MAXSTAR -- 28 Şubat 2015; 20:56:55 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • infom@n kullanıcısına yanıt
    8.3 Beta2 ye udidsiz geçiş yorumunuzu bulamadım.
  • 8.3.2 betayı indirdim.shift güncelle yaptım.etkinleşmedi.shift geri yükle de yaptım gene etkinleşmedi.hani udid siz oluyordu bu sürüm.olmadı.Allahtan yedek almıştım.geri döndüm hemen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytoli

8.3.2 betayı indirdim.shift güncelle yaptım.etkinleşmedi.shift geri yükle de yaptım gene etkinleşmedi.hani udid siz oluyordu bu sürüm.olmadı.Allahtan yedek almıştım.geri döndüm hemen.

Hayır, restore yaparak kurmuşsanız udid gefekli

• quote:

Orijinalden alıntı: aytoli

8.3.2 betayı indirdim.shift güncelle yaptım.etkinleşmedi.shift geri yükle de yaptım gene etkinleşmedi.hani udid siz oluyordu bu sürüm.olmadı.Allahtan yedek almıştım.geri döndüm hemen.

8.3 oluyor bende kurulu, 8.3beta2 olmuyordu diye hatırlıyorum ama arkadaş bir yöntemini bulduğunu imzasında yazmış, yorumunu göremedim.
  • 8.2'i finali görmeden beta macerasına girmeyi düşünmüyorum. 8.2 final beklediğim gibi gelmezde 8.3 betalarına girişebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: TedMosby

Bildirim sesleri örneğin whatsapp gibi kesik çalıyor başı çalıyor bianda kesiliyor böyle bir sorun yaşayan var mı (4s ios 8.1.3)

Bende buna benzer bi sorun var ornegin whatsupta mesajlastiktan sonra arka planda kalirsa telefonun sesi kisiliyor ful gorunmesine ragmen sonra whatsupi kapiyorum arka plandan duzeliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 490491492493494
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.