Şimdi Ara

Prowell Vipor 59r Kask İnceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
2.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kaskıwww.ozceylanmotor.com adresinden aldım. kaskın siparişten 1 gün sonra konya'dan silivri'ye gelmesi oldukça sevindirici bir gelişmeydi. sonraki siparişlerim için önemli bir referans oldu. kaskı 65 tl'ye aldım. parlak siyah rengi tercih ettim çünkü zaten yakışmayan bu kaskların bir de cıvıl cıvıl renklileri ile dolaşmak pek istediğim bir şey değildi ama sorarsanız bu çok mu güzel oldu? hayır yine komik görünüyor. tabi önce güvenlik diyor ve mecbur takıyoruz. kaskın genel özelliklerine gelecek olursak;

- öncelikle kask çok hafif (285 gr)
    - hava kanalları yeterince büyük. bisiklet sürerken içeri giren havayı hissedebiliyor ve terlemiyorsunuz.
    - oldukça kaliteli bir hissiyat uyandırıyor. daha önce bir kaç markanın kaskını inceleme fırsatını bulmuştum. buna dayanarak fiyat/performans olarak oldukça iyi.
    - arka kısmından ayar kemeri sayesinde kafanıza göre ayarlayabiliyorsunuz. ben kafa ölçümü aldıktan sonra (60cm) bir çelişkiye düştüm. m beden kask 55-61 cm arası iken L beden 59-65 cm arasıydı. ben de büyüğü küçültmektense küçüğü genişleterek kullanmayı tercih ettim. kafamda taşıdığım şeyin daha büyük olmasını istemedim. tabi küçük gelebilir korkusu yaşadım ama geldikten sonra doğru yaptığımı anladım.
    - kaskla birlikte güneşlikte göndermişler ,takmadım ama yine de olması güzel.

genel olarak izlenimlerim bunlar. Merak ettğiniz bir şey olursa cevap vermekten gurur duyarım

fotoğraflar:
     Prowell Vipor 59r Kask İnceleme Prowell Vipor 59r Kask İnceleme Prowell Vipor 59r Kask İnceleme Prowell Vipor 59r Kask İnceleme Prowell Vipor 59r Kask İnceleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Krizalit_ -- 2 Haziran 2014; 0:35:16 >

• hpcam bende bu urunu almayi kafayi koymustu
    m

ama sonra limar almaya karar verdim
    limar 650 modeli dusunuyorum arada ne fark var limar daha mi iyidir bilemyrm ama kask gercekten gerwkli
    1 kere lazim olur o anda kafada yoksa telfi edilmez zararlara yol acabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bendekinin sıkma-gevşetme mekanizması bozuldu.
  • Orijinalden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 23 Ocak 2021; 23:20:36 >
  • Aynı model aynı renk kullanıyorum, çevremde de kullanan çok. Gozum kapalı tavsiye ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende bu kasktan kullanıyorum. gayet memnunum. f/p ürünüdür. güneşliği takınca daha güzel duruyor.
     Prowell Vipor 59r Kask İnceleme
  • bu arada belirtmeden edemeyeceğim, belirttiğiniz ozceylanbisikletin gittigidiyor hesabından kask dahil birkaç ürün almıştım, tümü sorunsuz, güzel alışverişlerdi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihto

bu arada belirtmeden edemeyeceğim, belirttiğiniz ozceylanbisikletin gittigidiyor hesabından kask dahil birkaç ürün almıştım, tümü sorunsuz, güzel alışverişlerdi..

bu sitenin hakkını verelim gerçekten hem fiyatlar piyasaya oranla oldukça iyi hem de teslimat süreleri çok hızlı...
  • bu kasklar yanlış hatırlamyorsam kipa da satılıyor 60 TL monroe diye bir markada 40 tan 30 a düşmüştü... bide şu özceylanı ozceylan yapsan girmiyo şaşırtıyo siteye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpergurel79 -- 1 Haziran 2014; 23:47:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpergurel79

bu kasklar yanlış hatırlamyorsam kipa da satılıyor 60 TL monroe diye bir markada 40 tan 30 a düşmüştü... bide şu özceylanı ozceylan yapsan girmiyo şaşırtıyo siteye

monero'yu kastediyorsanız çocuk kaskını alacaktım bir mağazadan, neyse sonra alırım dedim çıktım, bir daha da bulamadım :) güzel gibiydi kaskın malzemesi, yanlılmıyorsam üretici ya da ana dağıtıcı firma da şurası ;http://www.arzubisikletshop.com/BiSiKLET-YEDEK-PARcALARI-Bisiklet-Aksesuarlari-103/MONERO/103-26
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihto

quote:

bu kasklar yanlış hatırlamyorsam kipa da satılıyor 60 TL monroe diye bir markada 40 tan 30 a düşmüştü... bide şu özceylanı ozceylan yapsan girmiyo şaşırtıyo siteye

monero'yu kastediyorsanız çocuk kaskını alacaktım bir mağazadan, neyse sonra alırım dedim çıktım, bir daha da bulamadım :) güzel gibiydi kaskın malzemesi, yanlılmıyorsam üretici ya da ana dağıtıcı firma da şurası ;http://www.arzubisikletshop.com/BiSiKLET-YEDEK-PARcALARI-Bisiklet-Aksesuarlari-103/MONERO/103-26

tam hatırlamıyorum ama sanırım öyleydi marka ve oldukça iyiydi çok fark yoktu ama prowell daha iyidi lakin 2 katı fiyat vardı bide çok büyük ve gösterişli kaliteli görünümlü bi kilit 30 tl idi ve sanırım alarmlıydı...

• Çirkin duruyor diyorsan o Güneşliği tak

• alpergurel79 kullanıcısına yanıt
    Adres duzeltildi

• Nasıl terlemiyorsun hocam ya :) Ne hava kanalı falan yemin ediyorum anlım sırılsıklam oluyor. O ön taraf yok mu şu son resimde daha belirgin hele orası işte olmaz olsun her bisiklet sürdükten sonra su dökmüş gibi oluyor o ön taraf. En önü çok sıkıntı oraya hiç hava gelmiyor.
  • quote:

Hangi kipa Ankara'da bulabilir miyiz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mttkn kullanıcısına yanıt
    Tabiki terliyorum ama hava kanallari calisiyor kapasite içerisinde :) zira hamama giren terler

• Vuh kullanıcısına yanıt
    Kupada 44r modeli var ben Silivri kupada gormustum

• Vuh kullanıcısına yanıt
    GEBZE kipa da vardı
  • quote:

GEBZE kipa da vardı

Ankara

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Monero kullanıyorum ve kafayı saran bant çift taraflı bantla yapistirilmis ayrildi tekrar yapistirdim kayis da cok kaliteli değil kullanicisi olarak tavsiye etmem basta boyle olacağını bilsem fiyat farkini verir prowell alırdım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.