Şimdi Ara

[NedenAllahım] [UPLANDI] 2015 Haziran'a mesaj bırakın. Konu uplanacak :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
857
Cevap
39
Favori
16.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• BÜYÜK EDİT:

CİTİZEN HOCAM SAYESİNDE KONUDAKİ HERKESE BİLDİRİM GİTTİ TEK TEK UPLAMAK ZORUNDA KALMADIM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM CİTİZEN HOCAM ÇOK SAĞOLUN :)

Mesajınızı okuyup konuya cevap yazmayı unutmayın :)

2014 için yazmanızı istediğim konuyu bugün upladım :)

Link:http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&m=79741847

Yeni hedefleri olan varsa yazsın, herkesi mentionlayıp 2015 Haziran'da uplayacağım bu konuyu. Benim hedeflerim:

-YGS'de iyi puan yaptın mı?
    -Güzel bir vücuda sahip oldun mu?
    -O kızı ayarla diğeriyle ayrılmak sana yaramadı. Edit: eğer o kıza açılamadıysan, büyük ihtimal okullar kapanınca göremeyeceksin zaten, zayıflayıp kendine güveniyorsan bu mesajı okuduktan sonra direk kızla konuş ve çıkma teklifi et.
    -Yeni bilgisayar aldın mı bakalım?
    Edit:-İngilizce serfitika aldın mı ?

Eğer bunların yarısından çoğunu yaptıysan, bu da bi başarı.. Seni seviyorum koçum..

Sıra sizde.. :)

edit: YGS orta
    Vücut güzel
    Kız ayarlandı
    Serfitika alınmadı bu yaz inş
    Bilgisayar tamam.

Çok teşekkürler citizen hocam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NedenAllahım -- 1 Haziran 2015; 15:01:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• benim mesajda dursun amaçları yazmayacağım aklımda

edit : unuttum amaçları yazsaydım keşke

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakhan29 -- 3 Haziran 2015; 19:27:27 >
  • Muhtemelen askerde olacağım. Olur da bir şey olursa hakkınızı helal edin.
  • Yerimi alayim yazagim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelecekteki ben yine yalnız mısın sevgili yapabildin mi kendine? O kadar spora başladık faydasını gördün mü boyun uzadımı?Yeni pc işi ne oldu aldırtabildin mi ? O kadar uğraştın.Son olarak okul nasıl eski günlerine dönebildin mi yoksa durum dahada kötüye mi gitti?

• Geçen sene oraya ben de body'e gidip vücut yaptın mı ekleyecektim ki iyi ki yapmadım.

Bu sene de onu yazalım. Body'e git iyi vücut yap, sonra gel kendini alıntıla. (Tabii unutmazsan) ((Unuttu))
  • Universiteye girip ilk yazim olacak sanirim.Acaba hangi uni sehirdisimi veya girebildim mi?.Bir de sevgilimden ayrilacakmiyim.Ha pc yi yenileyecegim.Bf4 ve titanfall alacagim.Yt kanalimda 500 abone olur umarim

2015 editi:Univeristeyi iyi bir bolum de kendi sehrimde kazandim.Sevgilimden ile garip durum icerisindeyiz.Sevgili degiliz fakat ilerde ne olur bilemem.Pc yi yenilemedim laptop aldim direk.Bf4 ve titanfall da almadim gerek duymadim.410 kusur abonem var su an.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayox06 -- 2 Haziran 2015; 21:59:07 >
  • öhöm önlerden yerimi alayım.
    2015 haziranda bu yazıyı okurken daha iyi bir ben ol başka bi şey istemiyorum.
  • edit.

Edit yazip yer kapmisim ama birsey yazmayo unutmusum ulan.Bildirim gelince sevindim bi de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ITTF -- 1 Haziran 2015; 14:34:19 >
  • Hangi okulu kazandın la y......ak

• RUSSIAN GIRLS IS BEAUTIFUL

• -İstediğin kiloya geldin mi?
    -Erasmusa başvurdun mu? Başvurduysan kazandın mı?
    -İngilizceni kursa giderek geliştirdin mi?
    -2.sınıf da 1. sınıf gibi lay lay lom mu geçti yoksa zorladımı dersler? Kaldığın ders oldu mu?
    -Hala sevgilin yok değil mi? :)) Olduysa Mel.. mi yoksa başka biri mi?
    -Mesleki bilgin arttı mı? Staj yapacak yer buldun mu?
    -Daha da sosyalleşmişsindir umarım :)

Başka bir şeyler aklıma gelirse editlerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 2 Haziran 2014; 2:25:15 >
  • 2 haziran 2014 ayındayım şu an da. İlerde ne olacağını bilmiyorum Ne yaptın ipad mini retina aldın mı? Bu ilk stajında paralarını toplayabildin mi? Neler aldın ne yaptın? Sağlık durumun nasıl kalbinle ilgili sorunun yinelendi mi? Daha önemlisi yeni staj yerinden memnun musun bakalım orduevini özledin mi?

Şu an hala 2pac - biggie dinliyorum. Değiştirebildin mi?

..,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Notorious -- 2 Haziran 2014; 6:36:02 >
  • 2015 te ki ben , umarım nvidia kart ve ps4 almışımdır , bide zayıflarım inşallah öküz gibiyim şuan ha birde hl3 ne oldu ?
    Seneye menşınlamayı unutma qmki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vinewood -- 1 Haziran 2014; 17:16:46 >
  • İnşallah work and travel yapacağım

• yaşıyomuyum 2015teki ben
  • editlerim
  • Dursun mesajım akşam editleyeceğim

• Bulunsun

• editlenecek
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.