Şimdi Ara

Watch Dogs'un PS4 ve Xbox One Sürümleri PC'nin 'Yüksek' Ayarlarına Eşit Olacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Watch Dogs'un Playstation 4 sürümünün 900p, Xbox One sürümünün ise 792p olacağı bir süre önce açıklanmıştı. Oyunun geliştiricileri yeni nesil sürüm hakkında yeni açıklamalarda bulundular. Jonathan Morin'e göre oyunun Xbox One ve Playstation 4 sürümü PC'deki "Yüksek" (High) ayarlara denk olacak.

Tabi Watch Dogs'un PC sürümünün "Ultra" ayarlara sahip olduğunu da belirtelim. Ayrıca PC'de 4K'ya kadar görüntü desteği de sunulacak. Yani üst düzey bir PC'niz varsa oyunu daha kaliteli görsellerle oynayabileceksiniz.

• Fanboy falan değilim ama konsolcular ne diyecek acaba bu duruma hani yeni nesil konsollar pcden daha güçlüydü ya
  • ya amma taktınız şu oyunun grafiklerine yeter ya

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Konsol-PC kavgası geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Beyond J.

Fanboy falan değilim ama konsolcular ne diyecek acaba bu duruma hani yeni nesil konsollar pcden daha güçlüydü ya

işte mesele de orda ya zaten :) hangi pc den ?

benim ofiste kullandığım pc yi 30 a katlar, ama gamer pc nin yarısı etmez. forumdaki bendeki pc ps4 ü katlar diyenlerin yüzde sekseninde pc yok. onlara karşık verip bizim ps4 sizi döver diyenlerin yüzde sekseninde de ps4 yok :) bende pc yıllardır yok ama ibliyorum ki hiç bir konsol pc yi geçemez. çünki standart bir pc yok. nasıl geçsin her gün gelişen şeyi akıl var mantık var.
  • quote:

Fanboy falan değilim ama konsolcular ne diyecek acaba bu duruma hani yeni nesil konsollar pcden daha güçlüydü ya

Kim sana konsol pc den daha gucludur dedi ki? Ultra ile high arasin da ki fark yuzde kac?
    Bu adamlar da bu oyunun gorselleri ile verdigi demecler de donme dolaba bagladilar.Bi gun ultra bi gun high.Oyun cikinca ne olucak cok merak eder oldum.Haa bu arada adam tweet atti oyunu ultra da oynamak icin min gpu gtx670 oda eger cpu saglamsa.Varmi? Varsa ne mutlu sana.

• Xbox one'da bulut gücü ile Very very ultra olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3000 4000 tl verılıp toplanan pc den daha ıyı olma ıhtımallerı yok, nasıl olsun
    rakamsal olarak ıslem guclerının arasında dunya kadar fark olusurken aynı performansı beklemek anlamsız olur şayet yapımcı fırma pc ye oyunu yaparken önünü açarsa
    her platformda oyun eşit grafıklerde calısacak derse yapımcı sonucta eldekı pc 6 binlirada olsa verecegı grafık konsol kadar olur
  • quote:

Onu diyen seni keklemiş. Sen inanmışsın galiba ki bir rahatlama olmuş, haberden sonra sende. PC'den güçlü diye birşey nasıl denilebilir. PC hangi PC? 4K monitör, 1000 liralık ekran kartı hayvan gibi bir işlemci alırsan alırsan konsolu ezer geçer tabi ki. Ama içimden bir ses sende öyle bir sistetm de yok, yeni nesil bir konsol da yok diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thriller89 -- 22 Mayıs 2014; 12:59:18 >

• infamous gibi rezalet bir oyunu sadece grafikleri guzel diye ovmeleri onda sonra da pc-konsol grafikleri kavgalarinda grafiklerin onemli olmadigini soylemelerine bitiyorum ayni sekilde konsollardan 2 kat pahali pc'lerin konsollardan guzel grafik verecegini gorunce sevinen insanlara da bitiyorum
  • Oyunu kurar kurmaz options'a girip;

Shadow quality: Low
    Anti-Aliasing: Off

yapanlar, başımıza 4k'cı kesildi.

• Benim güçten kastım bi oyunun pc deki ve konsoldaki max ayarlarını karşılaştırmak şuan konsol ve pcye aynı anda çıkıp konsolda daha iyi görüntü kalitesi veren kaç oyun sayabilirsinz?benim bildiğim bi 2k14 var.konsol fanları yine anlamak istedikleri yerden anlamış aferin devam böyle.
  • quote:

Benim güçten kastım bi oyunun pc deki ve konsoldaki max ayarlarını karşılaştırmak şuan konsol ve pcye aynı anda çıkıp konsolda daha iyi görüntü kalitesi veren kaç oyun sayabilirsinz?benim bildiğim bi 2k14 var.konsol fanları yine anlamak istedikleri yerden anlamış aferin devam böyle.

güzel kardeşim konsol versiyonunu konsola göre , pc versiyonunu pc ye göre yapıyorlar. ucu açık sistemin görüntüsü kapalı bir sistemin görüntüsünden iyi olacak tabi ki. yorumları yorumlayamamışsın kimse konsolu övmüyor ki, pc de tabiki daha iyi olacak
  • saçma sapan konuşmayın amd 6 milyarlık kartı 4 k oynatamıyo ultrada oynarsın 4 milyarlık pc crack uraş hata versin ama ps4 de tak oyna işte ps4 pc den bundan dolayı daha iyi ve ilerde ps4 çıkan bi çok oyun pc geçikmeli çıkıcak ben pc kullanıyom pc nalet olsun dünyanın en sorunlu platformu pc satıp ps4 alıcam
  • konuşantahta kullanıcısına yanıt
    Tek haber üzerinden konuşma gözünü seveyim ya daha 2-3 haber önceki metro last light haberinde 1080p 60 fps pc ile aynı grafik kalitesini alacaklarına inanan arkadaşlar vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiny Titan -- 22 Mayıs 2014; 13:11:43 >
  • quote:

Tek haber üzerinden konuşma gözünü seveyim ya daha 2-3 haber önceki metro last light haberinde 1080p 60 fps pc ile aynı grafik kalitesini alacaklarına inanan arkadaşlar vardı.

onlar yapımcıların dediklerine inanan arkadaşlar sen şu anda benimle konuşuyorsun gözümde kıymetlidir benim ha sevdirmem öyle herkese
  • o kadar grafiği kısarsanız olacağı bu hiç şaşırmadım grafiği kısıp oynayıştan kazanmaya başladığını görünce grafiklere önem vermediler tabi bence güzel olmuş çünkü günümüzde grafik delisi oyunları çok görmeye başladık oynayış dinamiklerine artık önem vermiyorlar bunlardan biride castlevania lord of the shadows 2 di ilk oyun süperdi 2. oyunun incelemesini gördükten sonra hayal kırıklığına uğradım grafiğe önem verip ilk oyundaki oynayışın içine etmişler resmen

• thriller89 kullanıcısına yanıt
    Allah allah pc nin daha iyi olduğunu savunmak için 4k sistem vs. falanmı lazım evet o sistemim yok ama gtx860m li laptobum var rahatladınmı?şu üslüptaki çirkinliğe bir bak millette ne olup olmadığını tartışalım olmazsa.
  • Ultra dediği "Nvida ile özel anlaşma" biraz mantık lı olun Fanboylar .... AMD KARTLAR OLANLARDA YÜKSEK AYARDA OYNAR DİMİ ŞİMDİ...

Watch Dogs un Gta5 göre haritası çok küçük olduğu da ortaya cikti , çok sığ bir oyun olacak....

• konuşantahta kullanıcısına yanıt
    bana cevap verdiğin mesajda genel konuşmuştum ben ama,neyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiny Titan -- 22 Mayıs 2014; 13:22:51 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.