Şimdi Ara

Oyundayız: Daylight - Bölüm 1

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
2
Favori
1.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Labirentten farksız karanlık koridorlarda ışığı bulma arzumuz mu yoksa küçük bir kız çocuğu gibi bağırma isteğimiz mi ağır basacak?

Duyuru: Oyundayz - Bölüm 10 önümüzdeki hafta yayınlanacaktır. Hafta içi ise Daylight için hazırladığımız Oyundayız serisi bitene kadar devam edecek.

• Videolarınızı izlemek istiyorum ama bu oyun beni korkutuyor
  • DayZ gelecek mi ? /

Siteniz ne zaman stabil hale gelecek ? herşey gününde çıkacak örneğin en basit ; DayZ'nin 'Her Cumartesi' gelmesine ne oldu ? Bağımsız'ın her pazar gelmesine ne oldu ?

Kolay gelsin.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • süpersiniz teşekkürler umarım sonuna kadar gidersiniz bizde sizi büyük bir zevkle izleriz ben oyunu oynayıp bitirdim fakat sizin de sohbetinizle birlikte izlemek büyük zevk olacaktır

• Bence Daylight yeni seri yapmaya değecek bir oyun değil,bölüm tasarımları ,oynanış ve sesler çok kötü.Outlast'a devam etseydiniz keşke...
  • arkadaşlar yeter ya her cumartesi dayz diyo nerde abi dayz bi düzeniniz olsun artık kaç yıllık sitesiniz ayıp ya
  • Valla beni hayalet değil bu ikili korkutuyor :)

• Eleştiriye katılıyorum.Bence bu oyun seri yapmaya değmez.

• Cinsiyetiniz Kadın mı Erkek mi diyo ne diyim
  • Oyunun adı Daylight, geçtim daylight 'ı bi tane pencere bile yok.

• Altıma sçtım beyler, yaşı küçükler izlemesin
  • oyun ne fazla korkunç nede güzel ..Ancak Talha ile Gokhan oyunu korkunç yapıyor :D oyunun başında yaratık felan yok heyecanlanacak ve korkulacak bir şey yok heyecanlandım resmen .. yalnız bu oyun değilde keşke Outlast ve onun DLC oynasanız .. oyun daha korkunç ve güzel .. ama oynamak yürek ister ..

https://www.youtube.com/watch?v=v30JQw3c0ik

• quote:

Orijinalden alıntı: Aaron Paul

DayZ gelecek mi ? /

Siteniz ne zaman stabil hale gelecek ? herşey gününde çıkacak örneğin en basit ; DayZ'nin 'Her Cumartesi' gelmesine ne oldu ? Bağımsız'ın her pazar gelmesine ne oldu ?

Kolay gelsin.

Merhaba,

Uzun süredir bir yapılanma süreci içinde olduğumuzu söylüyoruz ve şu anda bu sürecin önemli kısmını da atlatmış durumdayız. Zaten tasarımımızda yaşanan değişiklik sizin sorunuza yanıt olabilir: Evet, en büyük hedefimiz üzerinde yeni çalıştığımız programlar da dahil olmak üzere tüm programlarımızın kendi gününde, kendi saatinde siz takipçilerimize sunması. Örneğin Bağımsız programını 2 haftadır yayınlayamıyor olmak herkes kadar bizi de üzdü ve canımızı sıktı. Çünkü emek veriyor ama bunu bekleyenlerle paylaşamıyorsunuz. Bunun yanında video incelemeler de çok daha vaktinde gelecek ama şunun da altını çizmek istiyorum. İncelemelerin geç çıkma sebebi bizden ziyade çıkan oyunların elimize çok geç gelmesiyle alakalı. Mesela Child of Light halen ortalarda yok. Geldiğinde de takdir edersiniz ki oyunu gerçek anlamda deneyim edip sizlere fikir vermeye çalışmak başlıbaşına önemli bir iş.

Son eklemek istediğim nokta da sitede yaşanan hatalar. Gerek mobil gerek de web sayfamızda karşılaştığınız veya karşılaşacağınız sıkıntıları birebir biçimde biz de yaşadığımız için bunun ne kadar sinirleri alt üst eden bir durum olduğunun farkındayız. İşin bu kısmı üzerinde de en azından kendi payımıza düşenine ihtimam gösterdiğimizi bilmenizi isterim ama evet düzeltilmesi gereken çok önemli şeyler var. Örneğin yorum atmaya çalıştığınızda karşılaştığınız hata gibi. Bizim için her şeyden çok yorumlarınız (buna eleştirisel olanlar da dahil tabii ki) destek ve şekil veriyor.

Yepyeni seriler, dosya konusu ve programlarda görüşmek dileğiyle,

Talha Aynacı
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Keşke Outlast'ı da bitirseydiniz 2 bölüm çekip bıraktınız :)

Bari yeni çıkan dlc paketini oynayın o da güzel :)

• Outlast Whistleblower oyundayıh isterük kısa sürüyormuş o kadar kafanıza vurmazlar La... abinin elinde bu sefer daire testere var. Fresh daze döner seviyormuş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 11 Mayıs 2014; 0:50:53 >
  • Ya hocam notları sona saklayıp sonradan almak ne demek ya ne aksiyonu kaldı ki o zaman :)) Ne anladık oyundan o zaman böyle oynanınca bi anlamı kalmıyor ki.

• Bagimsiz programına ne oldu ? Geçen hafta yayinlamadiniz ? Peki bugün yayımlanacakmi

• Rome 2 Co-Op oynayabilirsiniz hocam. Yada ETS 2 Multiplayer

• Takhanın evlerden ırak deyişi var ya beni öldürdü gülmekten ya:D Bunun seri iyi olacak gibi.:D
  • Bencede seri yapmaya deyecek bir oyun değil DayZ akar...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.