Şimdi Ara

Bütçeme göre Android Tablet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 1000 -1200 arası bir bütçem var ama hepsini kullanmasam daha iyi olur gibi , kaliteli ve işlem gücü yüksek ( her türlü 3. parti uygulamayı hoyratça kurabileceğim) çözünürlüğü iyi bi tablet arıyorum. Çoğu kişi ipad öneriyor ama windowsa daha çok benzediği için android düşünüyorum Jailbreak bana ayakbağı olacak , telefonda hiç hoş bir deneyim olmadı. Google Nexus 7 ve 10 u , Samsung Galaxy 10.1 i inceledim diğer tabletler hakkında pek bilgim yok. Önerileriniz nelerdir , bu yaz romanyaya gitmeyi planlıyorum oradan daha da ucuz alabilir diye düşünüyorum , şimdiden teşekkürler :)

• Markası pek tanıdık değil sanki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Z-Gear

Markası pek tanıdık değil sanki

LOL
    http://forum.donanimhaber.com/m_90590344/tm.htm
  • Pek bilemiyorum hocam ama daha güvenilir bilinen markalardan almayı düşünüyordum , göz önünde bulunduracağım. Başka önerisi olan ?
  • up
  • up
  • Yurtdışından alıcaksanız Galaxy Note 10.1 Edition 2014 alın derim, söylediğiniz özellikleri karşılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Z-Gear

Arkadaşlar 1000 -1200 arası bir bütçem var ama hepsini kullanmasam daha iyi olur gibi , kaliteli ve işlem gücü yüksek ( her türlü 3. parti uygulamayı hoyratça kurabileceğim) çözünürlüğü iyi bi tablet arıyorum. Çoğu kişi ipad öneriyor ama windowsa daha çok benzediği için android düşünüyorum Jailbreak bana ayakbağı olacak , telefonda hiç hoş bir deneyim olmadı. Google Nexus 7 ve 10 u , Samsung Galaxy 10.1 i inceledim diğer tabletler hakkında pek bilgim yok. Önerileriniz nelerdir , bu yaz romanyaya gitmeyi planlıyorum oradan daha da ucuz alabilir diye düşünüyorum , şimdiden teşekkürler :)

http://www.sadecenotebook.com/samsung-note-n8005-galaxy-14ghz-16gb-101-3g-byz-pmu343229
    bence bu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.