Şimdi Ara

KARTUŞ BOZULMASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.Benim Canon Pıxma MG2450 yazıcım var.Kartuşları yanında verdiler alırken ve ben bir kere kartuşlar bittikten sonra dolum içib gönderdim sonrasında geri aldığımda kartuşlar dolu ama şu hatayı alıyodum: "Mürekkep düzeyi algılanamadığından yazdırılamıyor" diye bir hata.Sonra bu hatayı kurtardım ama mesela deniz resmi çıkarıyorum kırmızı çıkıyor.Yani renkler farklı.Kartuşları yolladım bilgisayarcıya ve bana şöyle dedi renkli kartuş bozuk.Bende nasıl düzelticez dedim.Yenisini al dedi.Peki her dolumdan sonra böylemi olcak diye sordum.Oda kartuşlar şans işidir.%80 doldurulurken bozulur.Dedi ama ben önceki hp yazıcımda kolayca dolduruyodum hiç bi sıkıntı olmuyordu.Bilgisayarcı doğrumu söylüyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: ozn23

Merhaba arkadaşlar.Benim Canon Pıxma MG2450 yazıcım var.Kartuşları yanında verdiler alırken ve ben bir kere kartuşlar bittikten sonra dolum içib gönderdim sonrasında geri aldığımda kartuşlar dolu ama şu hatayı alıyodum: "Mürekkep düzeyi algılanamadığından yazdırılamıyor" diye bir hata.Sonra bu hatayı kurtardım ama mesela deniz resmi çıkarıyorum kırmızı çıkıyor.Yani renkler farklı.Kartuşları yolladım bilgisayarcıya ve bana şöyle dedi renkli kartuş bozuk.Bende nasıl düzelticez dedim.Yenisini al dedi.Peki her dolumdan sonra böylemi olcak diye sordum.Oda kartuşlar şans işidir.%80 doldurulurken bozulur.Dedi ama ben önceki hp yazıcımda kolayca dolduruyodum hiç bi sıkıntı olmuyordu.Bilgisayarcı doğrumu söylüyor?

kartuş larınız ya kuru yada dolduruken renklerin yerini karış tırmışlar siz en iyisi ona sürekli besleme sistemi yaptırın

• kartusbankasi K kullanıcısına yanıt
    Peki bilgisayarcı ama dediki kartuşlar 1 kullanımdan sonra %80 bozulur bu doğrumu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozn23

Peki bilgisayarcı ama dediki kartuşlar 1 kullanımdan sonra %80 bozulur bu doğrumu?

yok öyle bişi ortalama 3 -4 dolum cok nadir ilk dolum da bozlul 1000de 1
  • Kartuş bozmayan yazici düşünürsen sitemizi ziyaret edebilirsinizwww.minigto.com kesinlikle kartuş çipini yakmayan yazici ile yüz binlerce baski alabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustyfan -- 5 Mart 2015; 12:39:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustyfan

Kartuş bozmayan yazici düşünürsen sitemizi ziyaret edebilirsinizwww.yoncaofset.com/x451/index.html kesinlikle kartuş çipini yakmayan yazici ile yüz binlerce baski alabilirsiniz

o seri yazıcıdan bizde kulanıyoruz 500bin kafa ömrü var biz sayfaları gördük kafayı yazlım ile 0 lana biliyor ama kartuş uyarısı hiç almadık yani chip seviyeleri hep %1 sabit

siz neyi sınırsız yapıyo sunuz anlamadım
  • %1 sabit diye bir şey görmedim makine uzerinde kartuslarda ünlem işareti atio %1 i nerde bunun bu cihazdan 3 tane var bende bu yazicidan besleme sistemi de olsa ilerde biten kartuslarin değişme uyarisi verio kartuş çipini yakio biz bu sistemi cozduk mürekkep kullanırkenyazici cipde eksilme olmuyor sürekli dolu gorunuyo bunu yapioruz arkadaşim birde siz neye gore 500000 bin dediniz kafa ömrünü sizin makine baski sayisi nedir acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustyfan

%1 sabit diye bir şey görmedim makine uzerinde kartuslarda ünlem işareti atio %1 i nerde bunun bu cihazdan 3 tane var bende bu yazicidan besleme sistemi de olsa ilerde biten kartuslarin değişme uyarisi verio kartuş çipini yakio biz bu sistemi cozduk mürekkep kullanırkenyazici cipde eksilme olmuyor sürekli dolu gorunuyo bunu yapioruz arkadaşim birde siz neye gore 500000 bin dediniz kafa ömrünü sizin makine baski sayisi nedir acaba

hataya düştü baskı kafası ortalama günlük 10 0000 cıktı alıyoruz firmaların broşür baskı larınıalıyorum ve çok ucuza bastığım için çok iş geliyor 1000 baskı a4 20 tl ve şuan 600 bini gecmiş tir makina cok rahat baskı kafası hata verdi bizde sayacı 0 ladık ve kulanmaya devam ediyoruz yani ortalama 500binde hata verdi bizde 0 ladık

ama henüz hiç kartuş hatası almadık ve chip seviyeleri %1 derken tahmini olrak söyledim biti bitecek gibi görünüyor sınır sız chiplerini getir dik ama henüz kulanama ihtiyacı duymadık cin de şuan üretiliyor ve aliexperde mevcut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartusbankasi -- 13 Mayıs 2014; 23:42:08 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.