Şimdi Ara

Trials Fusion Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tarayıcı tabanlı bir oyun olarak oyun dünyasına adım atan hız ve denge üzerine kurulu Trials serisinin son oyunu gelecek temasını benimsiyor, motorsikletleri gökyüzüyle buluşturuyor.

• Trials Evolution , bence Trials serisinin en iyisi , ayrica incelemeyi hangi platformda yapdiginiz söylerseniz daha iyi olur.

edit : videodan pc oldugunu gördüm..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BSC MISAFIRI 2 -- 5 Mayıs 2014; 23:24:43 >
  • 60fps kilitli olması kötü
  • Trials Fusion ps4 aldım bu gün gerçekten zevkli bir oyun. Psn Store'da 49 tl satılmasına rağmen Mgs gibi 1 saat sürmeyen bir oyunun 79 tl olmasıda bir okadar üzücü. Asıl olay Trials gerçekten uzun soluklu ve eklenecek haritalarlada gerçekten harika bir deneyime sahip olacağız. Ps4 şu aralar oyunda çıkmıyor zaten Trials Fusion herkese tavsiye ederim.
  • çalan şarkı nedir acaba

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekene

çalan şarkı nedir acaba

Trials Fusion OST #1 - Welcome to the Future

• Oyunu bitirmiş biri olarak diyebilirimki oyun gerçekten güzel. Gerek Grafikler gerekse oynanabilirlik üst seviyede.

Oyun tam bir sinir harbi yaşamanıza sebep oluyor. İlk başlarda sorun yok yap gibi akıyor fakat ileriki bölümler de tvyi kırmamak elde değil... Resmen dişlerimi sıka sıka oynadım.

Ok oyun güzel her şey güzel ama bitti 2 haftadır açmıyorum. Bu kadar yani daha ne yapabilirm. Karşılıklı online olması lazım mesela. İyi olurdu. Sadece arkadaşının yaptığı süreyi ve skill pointi görüp onu geçmeye çalışıyorsun başka bişi yok..

Tavsiye ederim oynanabilir...

• Zamanında tarayıcıda en çok oynadığım oyunlardan Steam indirimlerinde temin etmek lazım
  • En sondaki çalan şarkı nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Gabe Logan

En sondaki çalan şarkı nedir?

Trials Fusion -- Look at me

• İnceleme çok güzel olmuş eline sağlık
  • Şu oyun 360'a çıkarda ps3'e neden gelmez anlayamadım açıkçası.

• sizi ing gibi görmek istiyoruz takipciler olarak inşallah kocaman bir aile olursunuz
  • İnceleme için çok teşekkürler

PS4'te demosunu oynadım. Çok beğendim Gerek fizikler gerekse ortamlar etkileyici
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.