Şimdi Ara

Bisikletforum'un yapmış olduğu organizasyon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bisiklet forum sitesi güzel bir forma tasarlamışlar delta bisiklet te sponsor olmuş 25 lira gibi güzel bir rakama alınabiliyor ihtiyacı olan arkadaşlar için açtım konuyu şuan için internette stokta bulunmuyor delta bisiklet bayilerinde kalmış olabilir.

https://www.deltabisiklet.com/?_Args=_ProductInfo,6715,OdesisMc

bisiklet forum konu linki.

https://www.bisikletforum.com/konu/bisiklet-forum-resmi-formasi.107630/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 5 Mayıs 2014; 12:21:35 >

• bisiklet forumdan bir üyenin fotoğrafları alıntıdır.

harika görünüyor

• Tekrae stoklara girince bikac kisi alicaz herald
    By arada kipeo uretiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • normalde formalar 60-70 TL . bu fıyata cok ıyı. stoklarda kalmamış yalnız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TanridanKutBolmus -- 4 Mayıs 2014; 12:00:37 >
  • forma ihtiyacım yok ama bunu beğendim ve alacam. gelsin bakalım stoklara da

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

forma ihtiyacım yok ama bunu beğendim ve alacam. gelsin bakalım stoklara da

• BF sitesine üye olun ve formanın bir sonraki partisini kaçırmayın. Oradan 3. ve 4. partiler için gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz...
  • Beyler bisikletforum üyesi olarak, yapılan çalışmaya "ucuz forma" gözüyle bakmanızı kınıyorum... Bisiklete gönül veren herkes formamızdan alabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeyLee

Beyler bisikletforum üyesi olarak, yapılan çalışmaya "ucuz forma" gözüyle bakmanızı kınıyorum... Bisiklete gönül veren herkes formamızdan alabilir.

kınanacak ne var ki? zaten burdaki hemen herkes bisiklet forum a üyedir yani üye olduğunu özellikle niye belirttin ki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese selamlar, öncelikle evet, ben de bisikletforum üyesiyim, ve bu konudaki hassasiyet için @EjderhaNefesi beni uyardı, ben de belirttiğiniz gibi bunun bir sıcak fırsat olmadığı, bisikletforumun sponsor desteği bularak yapmış olduğu çok güzel bir organizasyon olduğunu, @niirvana arkadaşımıza ilettim, o da bize katılıyor olacak ki beni kırmayıp başlığı ve içeriği bu anlamda değiştirdi.. @HeyLee ; yani hemen herkes bu konuda seninle bunun sıcak fırsat olmadığı, farkındalık yaratmak, bisiklet forumunu tanıtmak ve hepbirlikt birşeyler yapmış olmak için olduğu konusunda hemfikir.

@HeyLee, yazmış olduğunuz mesaj sizi bağlar, aynı şekilde konuya sıcak fırsatmış mantığıyla bakanlarında tümüyle kendi görüşüdür, bize düşen, ilk mesajda ve benim ilk paragrafımdaki olguyu diğer arkadaşlara anlatabilmekte.. yoksa sitem ederek bir sonuç üretemeyiz..

herkese iyi forumlar..
  • Sözde sadece bisikletforum üyeleri satın alabilecekti ama çoğu kişi alamadan tükenmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kipeo değil gençler, normal herkesin yaptırabileceği tarzda formaiste'den yaptırma bir forma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihto

Herkese selamlar, öncelikle evet, ben de bisikletforum üyesiyim, ve bu konudaki hassasiyet için @EjderhaNefesi beni uyardı, ben de belirttiğiniz gibi bunun bir sıcak fırsat olmadığı, bisikletforumun sponsor desteği bularak yapmış olduğu çok güzel bir organizasyon olduğunu, @niirvana arkadaşımıza ilettim, o da bize katılıyor olacak ki beni kırmayıp başlığı ve içeriği bu anlamda değiştirdi.. @HeyLee ; yani hemen herkes bu konuda seninle bunun sıcak fırsat olmadığı, farkındalık yaratmak, bisiklet forumunu tanıtmak ve hepbirlikt birşeyler yapmış olmak için olduğu konusunda hemfikir.

@HeyLee, yazmış olduğunuz mesaj sizi bağlar, aynı şekilde konuya sıcak fırsatmış mantığıyla bakanlarında tümüyle kendi görüşüdür, bize düşen, ilk mesajda ve benim ilk paragrafımdaki olguyu diğer arkadaşlara anlatabilmekte.. yoksa sitem ederek bir sonuç üretemeyiz..

herkese iyi forumlar..

hazır yeri gelmişken sorayım, bir firmanın kurumun logosunu vs sini izinsiz kullanamak suç, bunu biliyoruz, biz katıdığımız organizasyonlarda ben kaskıma dh nin logosunu koyarak sanki dh bisiklet ekibi varmışçasına davarnıyoruz, olurda forma yaptırmak istesek sorun olurmu acaba? böyle dh repliklerinin falan yazılı olduğu bir şey, tişort basanlar vardı aslında sorun çıkmamaıştı ama yinede sormak lazım.

oda köprü geçişinde düştü zaten

• Orijinalden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 23 Ocak 2021; 22:52:54 >
  • fatihto;
    Delta buna ya da böyle bir şeye yanaşmaz.
    BF ile böyle bir ilişkiye girmesindeki tek sebep; BF'nin zaten Delta'ya ait olması. Kullanıcı potansiyelini de göz önünde bulundurup sahibi olduğu sitenin üyelerine forma satışı yaparak kendi cebini doldurmanın derdinde.

BF formaları 25 TL olabilir ancak bir 25 TL'yi de Delta Bisiklet karşılıyor formayı üreten firmaya (yani toplamda bi forma yine 50 liraya geliyor). Delta burada ufak bir ticari kurnazlık yapıp kendi ismi yerine kendisinin sattığı markaların reklamlarını forma üzerine bastırdığı için olayı "Sponsorluk anlaşması" şeklinde lanse ederek ucuza kapatmış gibi gösteriyor. Kaldı ki BF forması almıyor olmamdaki en büyük sebep de bu ilan panosu gibi görünen forma anlayışı zaten. Ben formaya para vereceğim bir de üzerine kullanmadığım, kullanmayacağım bir markanın reklamını yapacağım tüm gün boyunca!? Kalsın, ben gider ebay'den reklamsız, yazısız forma alır onları giyerim daha iyi.

Bu sebepler yüzünden, arasında hiçbir organik bağı bulunmayan DH için Delta'nın elini taşın altına sokacağını beklemeyin hiç.

DH için forma basılacak olursa, tasarımın belirlenmesinin ardından yapılabilecek tek şey formaiste ya da kipeo gibi bir firmaya başvuru yapıp, tasarımı göndermek. Sonrasında herkes adına tek bir kişi toplu sipariş verir ya da herkes bireysel olarak kendi siparişini verir. Başka bir alternatifi yok bunun ne yazık ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fefa

fatihto;
    Orijinalden Orijinalden
    Orijinalden
    Orijinalden
    Orijinalden

Orijinalden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 23 Ocak 2021; 22:53:31 >
  • fatihto kullanıcısına yanıt
    hocam ilginiz için ve nirvana arkadaşımızın da anlayışı için teşekkür ederim.konuyla ilgili gerekenler yazılmış ekstra yazasım yok.

dh formasıda çok güzel bir olay olur.bf de süreç de epey zaman aldı linklerden bakarsanız.biri bir kıvılcım yaktı diğerleride onuda izledi neticede elbirliği ile güzel tasarımlar çıkardılar ve kimse kimseye çamur atmadan sadece benim beğendiğim ve yaptığım en güzeldir olayı olmadan birbirlerine eksikler konusunda yardımcı olarak el birliği ile güzel sonuçlar çıkardılar ve demokratik bir oylama oldu.oylamaya katılım azdı ama gizli takip eden veya sonradan gören oldukçada fazlaymış ki yayıldı epey sonrasında 2bin kişi beklerken 300 kişi zor buldular oylamaya fakat şimdi forma yetiştiremiyorlar :) inş bu olacaksa burdada böyle olur. yani elbet adımlar atılınca güzel bir sonuç verincede daha bir yayılır gibi
    ayrıca tasarım konusunda da dh gibi türkiyenin en büyük teknoloji/donanım forum sitesinde grafiker bulmakta zor olmasa gerek hatta bulunamazsa ayıp elimizi sallasak uzmana çarpmamız lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihto

quote:

Orijinalden alıntı: Fefa

fatihto;
    Delta buna ya da böyle bir şeye yanaşmaz.
    BF ile böyle bir ilişkiye girmesindeki tek sebep; BF'nin zaten Delta'ya ait olması. Kullanıcı potansiyelini de göz önünde bulundurup sahibi olduğu sitenin üyelerine forma satışı yaparak kendi cebini doldurmanın derdinde.

BF formaları 25 TL olabilir ancak bir 25 TL'yi de Delta Bisiklet karşılıyor formayı üreten firmaya (yani toplamda bi forma yine 50 liraya geliyor). Delta burada ufak bir ticari kurnazlık yapıp kendi ismi yerine kendisinin sattığı markaların reklamlarını forma üzerine bastırdığı için olayı "Sponsorluk anlaşması" şeklinde lanse ederek ucuza kapatmış gibi gösteriyor. Kaldı ki BF forması almıyor olmamdaki en büyük sebep de bu ilan panosu gibi görünen forma anlayışı zaten. Ben formaya para vereceğim bir de üzerine kullanmadığım, kullanmayacağım bir markanın reklamını yapacağım tüm gün boyunca!? Kalsın, ben gider ebay'den reklamsız, yazısız forma alır onları giyerim daha iyi.

Bu sebepler yüzünden, arasında hiçbir organik bağı bulunmayan DH için Delta'nın elini taşın altına sokacağını beklemeyin hiç.

DH için forma basılacak olursa, tasarımın belirlenmesinin ardından yapılabilecek tek şey formaiste ya da kipeo gibi bir firmaya başvuru yapıp, tasarımı göndermek. Sonrasında herkes adına tek bir kişi toplu sipariş verir ya da herkes bireysel olarak kendi siparişini verir. Başka bir alternatifi yok bunun ne yazık ki.

Her harfine katılıyorum, ancak çıkış noktası olarak örnek olduğu için Delta diye başladım mevzuya, yoksa dediğin gibi kipeo, formaiste vb. bir firmadan da yapılabilir, olması gerektiğini düşündüğüm yol haritasında da aynen bu şekilde belirtmiştim ben de, alternatif bulunur her türlü.. önemli olan yönetim bişey demesin, burda da atıyorum bi 15-20 kişi çıksın ki yaptıracağımız yerle de ufak da olsa bi pazarlık gücümüz olsun..

hocam bende katılıyorum sizlere reklam hassasiyetinizi de anlıyorum ama ben çokta önemsemiyorum desen dekor olarak bakıyorum.orda bi tatlı su kurnazlığı var evet ama bi yerdede çokta büyük bir olay değil diye düşünüyorum dh forması yapılsa ve üzerinde reklam olmasa benim için sorun olmaz hoş reklam olsada sorun olmaz ama reklamsızıda daha bir makbuldür. bencede delta dh forma ile uğraşmaz hem deltayı araya sokmaya gerek yok hem iş uzar hemde istenmeyen yerlere gidebilir kanımca.direk yaptıran yerlerle görüşülürse daha iyi olur böyle birşey olacaksa.
    bu işler bir heves ilk başta güzel geliyor fakat uğraş isteyen şeyler ve süreç de uzun olacaktır.öncelikli hedef taleptir ve talep eden kişilerinde bu işin sonuna kadar arkasında durması da gerekir.sonrasında fiyat edinme ve herkese uyacak uygunluğudur sonrasında da planlama yapılır buna dair.daha sonra tasarım vs vs bana göre.

• DH forması harika fikir
  • Ben dh forması olsa giyerdim yani, zaten kaskımda bayrak taşıyodum çoğu buluşmada da taktım

fefanın değidi gibi gereksiz reklamların olmadığı sade basit güzel bir formaya yönetim onay verirse, herhangi bir forma sitesinden kendimize forma yaptırabiliriz. İsim hakkı kullanmak biraz sıkıntı çıkarabilir ama böyle forumda yer tutmuş repliklerin her yerine basıldığı bir forma da fena olmazdı diye düşünüyorum

bizim tayfa hazır
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.