- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
ÇAMAŞIR MAKİNESİ ALACAGIM HANGİSİNİ TAVSİYE EDERSİNİZ
30 Cevap46589 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
6 Eylül 2006; 1:21:22 

Şöyle iyi bir şey olsun yorgan falanda yıkasın
yıkaması:A
enerji:A
sıkma:A
baya iyi bir şey yani en fazla 2500 ytl civarı sık sık arıza yapmayacak programlayacagım gece çalıştıracagım kadar sessiz ütü sorunu bana yaşatmayacak tavsiyelerinizi bekliyorum

Uzaklaştırılmış
6 Eylül 2006; 9:34:31 

Arçelik al

119 Mesaj
6 Eylül 2006; 9:48:51 

arcelik 5400 SJS

1 Mesaj
9 Eylül 2006; 12:50:58 

SIEMENS E460

2048 Mesaj
9 Eylül 2006; 15:31:42 

arçelik bu işte iyi ama boschlara da bak

www.bahadironsoz.com

1777 Mesaj
16 Eylül 2006; 12:54:49 

arçelik 3650sj

DH HYUNDAİ ERA TAKIMI
2008 HYUNDAI ERA 1.4 SELECT KUM BEJİ

830 Mesaj
16 Eylül 2006; 15:48:52 

eğer fiyatta sorun yoksa miele derim ama daha ucuz ve kaliteli bişeyler arıosan siemens veya bosch.üreticileri aynı zaten.fark yok.ikisinden birini tercih et bence.

628 Mesaj
17 Eylül 2006; 16:18:56 

siemens yada bosch al...

628 Mesaj
17 Eylül 2006; 16:21:23 

zaten ikiside aynı ürün hangisini alırsan al farketmez ama bende siemens var ve çok memnunum...

14 Mesaj
17 Eylül 2006; 22:22:53 

Arkadaşım BOSCH almanı öneriyorum kesinlikle beğeneceksin hem zırt pırt bozulmuyor allaha şükür

şimdiye kadar bir sorun çıkarmadı Ama hangi modelini alayim dersen bence WAE 2441 G ' Yİ tavsiye

ederim

Özellikleri :

A Enerji Sınıfı'ndan % 10 daha verimli (Sadece 0,17kWh./kg.)
7 kg. çamaşır yıkama kapasitesi
Sıkma devri: 400-1200 dev./dk.
Soğuk su girişi
180° açılabilen, 30 cm. çapında büyük gümüş kapak
2 boyutlu Aqua Spar Su ve Enerji Tasarruf Sistemi
LED'li program akışı, kalan zamanı gösterme ve erteleme özelliği
Büyük dijital ekran içinde; program akışı, devir ve ısı seçimi, geç başlatma, kalan süre takibi
Bağımsız ısı ve devir seçimi
Tüm programlarda % 40 kısaltılmış program süreleri
TouchControl teknolojisi (Dokunmatik tuşlar)
İlave fonksiyonlar: Lekeliler, Ön yıkama, Kolay ütüleme ve Hassas durulama
Süper-Kısa program (15 dakika)
Son durulama suyunda bekletme fonksiyonu
Özel programlar: "Sensitive", "Sport/Fitness", "Mix" ve "Sentetikler özel"
Yünlüler ve Elde yıkama programları
Hassas/İpek programı
Miktar otomatiği, köpük tarama
Çok katlı su koruması
Dengesiz yük kontrolü
Gümüş
Sıcak-Soğuk su girişi
60° programda elektrik tüketimi: 1,19 kWh.
60° programda su tüketimi: 49 lt.
Boyutlar: 85 cm. x 60 cm. x 59 cm.

Yaşadığımız Her günde bıraktığımız bir boşluk vardır.İşte o boşluğu YAVUZ ÇETİN doldurur...!!!

1925 Mesaj
17 Eylül 2006; 23:16:10 

Arkadaşım Arçelik yada beko alma da ne alırsan al.Ha birde aldığın makina mutlaka çelik kazan olsun.Ayrıca çok satmış bir marka al.Ben 8 yıl önce arçelik 5900 E almıştım.O zamanın parası ile 4 makine fiyatına.Körük problemli çıktı.Çamaşırı içine alıyor.Motor rulman dağıttı,Göbek rulmanı bozuk su kaçırıyor.Daha 1 ay önce beyin yandı tam 3 hafta beyin bulacağım diye bekledim.Servislerde çok pahallı olduğu için Beyin tamircisinden aldım taktım.Ama bir daha Arçelikmi ASLA

Evde Kendi Rakını kendin Yapmakistiyorsanbulabileceğin tek döküman aşağıdaki linklerde mevcut.http://evderaki.tripod.comhttp://rakiyapimi.tripod.com

Uzaklaştırılmış
18 Eylül 2006; 0:26:16 

quote:

Orjinalden alıntı: ıskra

Arkadaşım Arçelik yada beko alma da ne alırsan al.Ha birde aldığın makina mutlaka çelik kazan olsun.Ayrıca çok satmış bir marka al.Ben 8 yıl önce arçelik 5900 E almıştım.O zamanın parası ile 4 makine fiyatına.Körük problemli çıktı.Çamaşırı içine alıyor.Motor rulman dağıttı,Göbek rulmanı bozuk su kaçırıyor.Daha 1 ay önce beyin yandı tam 3 hafta beyin bulacağım diye bekledim.Servislerde çok pahallı olduğu için Beyin tamircisinden aldım taktım.Ama bir daha Arçelikmi ASLA

Haklısın kardeşimdede 5950 var orbital kapagından su kaçırıyor deterjan gözüne deterjan degmeyecekmiş boyaları kalkıyor tekmelikin boyaları kalkıyor ses var 6 senedir oda bıktı, önce ariston aldı geri verene kadar akla karayı seçti artık bıktı ugraşmaktan ama eve asla arçelik ,beko,vestel,sıemens,boshc,(ithalleri hariç)giremez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurcan1 -- 4 Ekim 2006; 21:57:45 >

13 Mesaj
18 Eylül 2006; 13:50:28 

Annemlerde de Bosch var ama Gurcan'ın da dediği gibi eski boschar kalmadı..

Ama ben Arçelik'in kendini geliştirdiğini düşünüyorum. Ürün ve servis noktasında.

Gazetede çok hızlı yıkayan bir modelin reklamını görmüştüm ama model hatırlamıyorum.

Mağazalara göre nette daha uygun satıldığını göreceksin.

Net noktasında da çok alternatifin yok.

http://www.mbnstore.com/index.php?p=list&k_id=154

http://www.koysepete.co....aspx?cot=8995&cat=8449

beyazeşyam diye de var ama orası çok pahalı.
http://gomleksizoglu.com daki deneyimlere göz atmak gerek. O buzdolabı için bayağı araştırma yapmış. Başka alternatifler de tazmıştı marka ve site konusunda ama hatırlamıyorum.

Ne unutkan olmuşum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deryapamukcu -- 18 Eylül 2006; 13:50:54 >

Ben bir ceviz ağacıyım Gülhane Parkında

Uzaklaştırılmış
18 Eylül 2006; 21:23:59 

quote:

Orjinalden alıntı: deryapamukcu

Annemlerde de Bosch var ama Gurcan'ın da dediği gibi eski boschar kalmadı..

Ama ben Arçelik'in kendini geliştirdiğini düşünüyorum. Ürün ve servis noktasında.

Gazetede çok hızlı yıkayan bir modelin reklamını görmüştüm ama model hatırlamıyorum.

Mağazalara göre nette daha uygun satıldığını göreceksin.

Net noktasında da çok alternatifin yok.

http://www.mbnstore.com/index.php?p=list&k_id=154

http://www.koysepete.co....aspx?cot=8995&cat=8449

beyazeşyam diye de var ama orası çok pahalı.
http://gomleksizoglu.com daki deneyimlere göz atmak gerek. O buzdolabı için bayağı araştırma yapmış. Başka alternatifler de tazmıştı marka ve site konusunda ama hatırlamıyorum.

Ne unutkan olmuşum..

yaş kaçki nedir bu unutkanlık

13 Mesaj
19 Eylül 2006; 15:03:44 

Yaş da çok değil aslında Gürcan abi de aşırı yüklenmeden zihin eleme mi yapıyor nedir..

Gereksiz bulduklarını siliveriyor heralde

Ama sizin benden büyük olduğunuzu biliyorum, yazılarınızı takip ediyor, tecrübelerinizden istifade ediyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deryapamukcu -- 19 Eylül 2006; 15:04:05 >

Ben bir ceviz ağacıyım Gülhane Parkında

Uzaklaştırılmış
19 Eylül 2006; 22:32:51 

quote:

Orjinalden alıntı: deryapamukcu

Yaş da çok değil aslında Gürcan abi de aşırı yüklenmeden zihin eleme mi yapıyor nedir..

Gereksiz bulduklarını siliveriyor heralde

Ama sizin benden büyük olduğunuzu biliyorum, yazılarınızı takip ediyor, tecrübelerinizden istifade ediyorum..

Sakın arçeligin kendini geliştirdigini sanma kardeşimde en son, en üst, en pahalı, modeli var başını taşlara vuruyor nerden aldım diye

İmzanızda güzel nazım hikmetten sevgiyle kalın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurcan1 -- 20 Eylül 2006; 0:00:30 >

57 Mesaj
22 Eylül 2006; 15:52:40 

şu 15 dakikada çamaşır yıkayan makineler ne kadar temiz yıkıyor acaba deneyen var mı?

Kendini bilen Rabbini bilir ,
Rabbini bilen Haddini bilir.
-----------------------------
Söylesem Tesiri Yoktu
Sustum Gitti...

Uzaklaştırılmış
22 Eylül 2006; 21:21:57 

quote:

Orjinalden alıntı: gymim

şu 15 dakikada çamaşır yıkayan makineler ne kadar temiz yıkıyor acaba deneyen var mı?

Sayın arkadaşım ben bosch ufuk mahallesi(İZMİR) servisi ziyaret ettim aslında her servisi ara sıra ziyaret ederim konu bu sefer buydu 15 dakikada ne kadar temiz yıkar şu kadarmış yeni aldıgınız bir ürünü hiç giymeden,yada bir gün misafir geldi evinizde çarşaf nevresim kullandı yada yarım gün giydiginiz gömlek yada sabah koştunuz terlediniz bir günlük eşofman 2-3 kilo civarı yıkanırsa temiz olabilirmiş kiloya dikkat çamaşır makinesi 7 kiloluk diye 15 dakikalık programa 7 kilo degil 2-3 kilo tamam yani 15 dakikadan bir şey beklemeyin bu şirket marka yarışı zaten görmüşsünüzdür arçelikte 14 dakika çıkardı yakında iyice okunu çıkarırlar 3 dakika gibi

31 Mesaj
26 Eylül 2006; 23:43:30 

http://www.hepsiburada....oductid=evboschwaa16160

BOSCH WAA16160TR CLASSIX 5 ÇAMAŞIR MAKİNESİ= 599 ytl baya ucuz....

KAHROLSUN İSRAİL..!Bugün sessizce seyredenler gelecekte utanacaklar,tepkisiz kalmayın ve israiL i kınayın

12221 Mesaj
8 Ekim 2006; 15:35:47 

Ben Siemens'in Almanya'daki sitesini araştırdım.Siemens orada 8 kiloluk müthiş bir makine çıkarmış.Bence vaktin varsa bekle Türkiyeye gelir birkaç ay içinde sanırım.
Eğer vaktim yok diyorsan Bosch&Siemens 7 kg lık modeller.Profilo CM1201HTR hayırlısı olsun.

485 Mesaj
8 Ekim 2006; 15:56:32 

tam istediğiniz özelliklerde bir makine kalitesi belli

fiyatı mı ? 2600 ytl
Samsung Çamaşır Makinesi WM1245A

Yıkama kapasitesi:10 kg
-Kurutma kapasitesi:6 kg
-Max devir hızı:1200 rpm
-Entegre İyon Jeneratörü Sayesinde Yıkama Sırasında Nano Boyutlarda Gümüş Yayarak Anti Bakteriyel ve Steril Yıkama Sağlayan Silver Nano Teknolojisi TM
-Grafik dijital ekran
-Durdur ve Ekle -Duraklat Opsiyonu
-Gecikmeli başlatma
-Düşük gürültü düzeyi(Direct drive ters motor sayesinde gürültü ve titreşim azalır)
-Sıvıyla dengeleme sistemi
-Kolay yükleme için yana yatabilen kazan
-Yüksek performanslı kurutucu(3 farklı kurutma seçeneği)
-Su tüketimi:90 lt
-Enerji tüketimi:1.9 kWh
-Boyutlar (GxDxY): 650x774x939
0

Yıkama Kapasitesi : 10.0kg
Kurutma Kapasitesi : 6.0kg
Maks.Devir Hızı : 1200rpm
Fuzzy Logic : o
Standart Devir Süresi(60derece pamuklu) : 128 dak
Hızlı Yıkama Süresi(30derece pamuklu) : 60 dak
Kontrol Düğmesi : o
Ekran : Dijital Grafik
Kapak Açısı : 160 derece
Renk Seçenekleri (Gövde/Kapak) : Beyaz / Gümüş
Silver Nano Sağlık Sistemi : o
Enerji Etkinliği : B
Yıkama Performansı : B
Sıkma Performansı : C
Su Tüketimi(Sadece Yıkama) : 90 Litre
Enerji Tüketimi(Sadece Yıkama) : 1.9kWh
Kapak Kilit Ekranı : o
Çocuk Kilidi Ekranı : o
Kalan Süre Ekranı : o
İlerleme Göstergesi : o
24 saate dek Gecikmeli Başlatma : o
Hata Kontrol Ekranı : o
Durdurma&Ekleme : o
Programlar : Pamuklu,Renkli,Sentetik,Narin Çamaşırlar,Elde Yıkama,Hızlı,Durulama+Sıkma,Sıkma,Akıtma
Bebek Programı : Pamuklu
Nevresim/Havlu/Perde/Yorgan Yıkama : o
Sıcaklık Seçenekleri Tuşu : 0/30/40/60/75/95 derece
Devir Hızı Seçenekleri : 0-600-800-1000-1200
Kurutma Zamanlama : 10/30/70/100 dak.
Kurutma Seçeneği : Standart,Sterilize,Narin
Çocuk Kilidi : o
Güvenlik : Kırışık Önleyici,Köpük Kontrolü,Aşırı Isınma Kontrolü,Kendi kendini Test Sistemi,Kendini Temizleyen Filtre
Ebat(Net) : 650x774x939mm
Ağırlık (Net) : 86kg

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

Uzaklaştırılmış
8 Ekim 2006; 19:54:36 

quote:

Orjinalden alıntı: tonyali61

tam istediğiniz özelliklerde bir makine kalitesi belli

fiyatı mı ? 2600 ytl
Samsung Çamaşır Makinesi WM1245A

Yıkama kapasitesi:10 kg
-Kurutma kapasitesi:6 kg
-Max devir hızı:1200 rpm
-Entegre İyon Jeneratörü Sayesinde Yıkama Sırasında Nano Boyutlarda Gümüş Yayarak Anti Bakteriyel ve Steril Yıkama Sağlayan Silver Nano Teknolojisi TM
-Grafik dijital ekran
-Durdur ve Ekle -Duraklat Opsiyonu
-Gecikmeli başlatma
-Düşük gürültü düzeyi(Direct drive ters motor sayesinde gürültü ve titreşim azalır)
-Sıvıyla dengeleme sistemi
-Kolay yükleme için yana yatabilen kazan
-Yüksek performanslı kurutucu(3 farklı kurutma seçeneği)
-Su tüketimi:90 lt
-Enerji tüketimi:1.9 kWh
-Boyutlar (GxDxY): 650x774x939
0

Yıkama Kapasitesi : 10.0kg
Kurutma Kapasitesi : 6.0kg
Maks.Devir Hızı : 1200rpm
Fuzzy Logic : o
Standart Devir Süresi(60derece pamuklu) : 128 dak
Hızlı Yıkama Süresi(30derece pamuklu) : 60 dak
Kontrol Düğmesi : o
Ekran : Dijital Grafik
Kapak Açısı : 160 derece
Renk Seçenekleri (Gövde/Kapak) : Beyaz / Gümüş
Silver Nano Sağlık Sistemi : o
Enerji Etkinliği : B
Yıkama Performansı : B
Sıkma Performansı : C
Su Tüketimi(Sadece Yıkama) : 90 Litre
Enerji Tüketimi(Sadece Yıkama) : 1.9kWh
Kapak Kilit Ekranı : o
Çocuk Kilidi Ekranı : o
Kalan Süre Ekranı : o
İlerleme Göstergesi : o
24 saate dek Gecikmeli Başlatma : o
Hata Kontrol Ekranı : o
Durdurma&Ekleme : o
Programlar : Pamuklu,Renkli,Sentetik,Narin Çamaşırlar,Elde Yıkama,Hızlı,Durulama+Sıkma,Sıkma,Akıtma
Bebek Programı : Pamuklu
Nevresim/Havlu/Perde/Yorgan Yıkama : o
Sıcaklık Seçenekleri Tuşu : 0/30/40/60/75/95 derece
Devir Hızı Seçenekleri : 0-600-800-1000-1200
Kurutma Zamanlama : 10/30/70/100 dak.
Kurutma Seçeneği : Standart,Sterilize,Narin
Çocuk Kilidi : o
Güvenlik : Kırışık Önleyici,Köpük Kontrolü,Aşırı Isınma Kontrolü,Kendi kendini Test Sistemi,Kendini Temizleyen Filtre
Ebat(Net) : 650x774x939mm
Ağırlık (Net) : 86kg

Sayın arkadaşım bu tavsiye ettigin yada bilgimize sundugun ürünü aylardır inceledim istanbulları aradım ama anadolu elektronik bile bu çamaşır makinesinin neden B yıkama oldugunu bana açıkayamadı hayret ettim enerji B kurutma C,sıkma C bende almam bu 3. sınıf kurutma ve sıkma makinesini dedim almadım zaten bu ürün alıştırma ürünü hemen atlamasın millet bu arkadaşlarım adi plazmalara atlaması gibi oldu bunun 5 seneye kadar mükemmeleri gelecek deterjansız yıkayanları dünyada şu an var sanyonun,samsung'un,LG'nin acele etmeyelim

21785 Mesaj
2 Şubat 2010; 23:15:26 

quote:

Orijinalden alıntı: gurcan1

bunun 5 seneye kadar mükemmeleri gelecek deterjansız yıkayanları dünyada şu an var sanyonun,samsung'un,LG'nin acele etmeyelim

Deterjansız makineleri ancak benzinsiz arabalar piyasaya çıktığında görürüz.

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...

1724 Mesaj
3 Şubat 2010; 11:36:39 

batu25

Ne yazık ki Ariston sadece pişirme grubunda belli düzeyde başarılı bulunuyor, diğer ürün yelpazesi hakkında çok ciddi eleştiriler var. Hatta en bilgili arkadaşlarımız "paranızı çöpe atmak" kadar ağır ama haklı eleştirilerde bulunuyor. Yazınızı görürlerse yazacaklardır. Fakat seçtiğiniz başlık çok eski...

Bütçenizle birlikte makinada aradığınız spesifik özellikleri Evinizde Hangi Marka Çamaşır Makinesi Var ve Memnun Musunuz? başlığına yazarsanız daha çok cevap tavsiye alabilirsiniz...

TuVNeRa

Eleştirdiğin arkadaş mesajını 2006da yazmış, cevap yazma gereği görmüşsün fakat şurda 1 yıl kalmış herşey ortada... Boş yere post israfı olmuş yani

28 Mesaj
27 Ocak 2011; 22:25:33 

Arkadaşlar Vestel almayında ne alırsanız alın,, ben evlenirken tv,çamaşır mak.,ses sistemi ve çamaşır buzdolabı aldım daha 5 senem dolmadı evlilikte,, ama vestel den ayrılalı çok oldu şuan bizimle yaşayan tek vestel ürünü buzdolabı o da özürlü hayatı yaşıyor , birkaç ayda bir mutlaka Vestel servisinden çay kahve içmeye ve servis hizmeti bedeli olan haraçlarını almaya gelirler,, parayı ilk bulduğumda o benden vazgeçmese bile ben o nofrost tan ndan ayrılacağım,,

Honda 1.8 civic type S

24 Mesaj
31 Ağustos 2011; 6:51:15 

aman ha yanılıpta vestel almayın ben aldım çamaşır makinası tv buzdolabı uydu alıcısı adam akıllı çalışanı yok garantileri bitti makinalar bozuldu 180 çamaşır 300 buzdolabı ben ne yaptım yaptırmadım zaten özürlü çalışıyorlar bozulanın bosch aldım maşallahı var sıfır sorun çalışıyorlar temiz yıkıyor bulaşıkmak çamaşır mak. buzdolabı sorunsuz ahh eşşek kafam uydu cihazı desen zırt pırt resetliyor

4 Mesaj
31 Ağustos 2011; 15:52:46 

Annemin evinde de kendi evimde de Vestel'den aldım beyaz eşyayı ve gayet memnunuz... Açıkcası şans işine çok inanırım beyaz esyada onun için kalite arama her markanın kalitesi var...

Bir Gün Gemiler Dağlara Tırmandı Denizden...

58 Mesaj
21 Ekim 2011; 19:23:02 

samsung bulaşık makinası ilk yıkamada bütün bulaşıklar bembeyaz kar yağmış gibi,ikinci yıkamada aynı üçüncü yıkamada servisde vardı sonuç aynı iade istedim servis raporu var SAMSUNG türkiyedeki alper bey kabul etmemiş kullanamıyoruzda 1 aydır bekliyoduk mahkemeye vericem ne yapabilirim 4447711 aradım neden iade almıyorsnuz dedim güya tuz ve parlatıcı koyun demiş .servis de vardı 1.5 saat başında durdu tuzsuz parlatıcısız yıkama yapılırmı tam bir komedi

nlamadığım ürünü bu şekilde kullanam lekeli lekeli ,kireçli gibi bırakıyor bulaşıkları ,parça değişimi istemiyrum çünkü makina ilk kullanımda arızalı çıktı yeni makina .turşusunumu kurucam makinanın.servis elemanı samsung genel müdürlüğe göndermek için bulaşıkların durumunu gösteren videoda çekti .dertleri nedir bunların anlamadım neden zorluk çıkarıyorlar

25 Mesaj
24 Ekim 2011; 3:56:58 

Öncelikle merhaba; kullanmıyor, bilmiyor olsam emin olun şuraya tek satır yazı bile yazmazdım;
zamanında aynı araştırmayı yaptım sessiz diye lg patentli arçelik 8144bj modeli aldım, 3 ay sonra sessizliğini yitirdiği için geri iade ettim. Sonra Bosch was 28763 tr aldık, gece yarısı çamaşır yıkanıyor 1400 devirde sıkma yapıyor ve komşulara ses gitmeyecek kadar makul düzeyde ses seviyesi. Bir arkadaşıma önerdim ve aldı kullanıyorlar memnunlar, ben buradan gönül rahatlığıyla önerebilecek kadar güveniyorum bu modele,şimdiden hayırlı olsun alacağınız ürün, saygılar...

2424 Mesaj
24 Ekim 2011; 16:07:08 

arkadaşıma geçen yemege gittik mutfakda idi çamasır makinası ARİSTON quatis yada atlantis neyse makina çışıyormus sıkmaya geçtiginde bir tıkırtı duydum makina çalışyormus meger

bizde arcelik var tamam oda güsel makina sorun yok ama ses bazında sesli makina heleki durulama sıkmada .Ariston belirttigim model içim gerçekten çalışmıyor sanırsınız çamasır makinasını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BMW 528 -- 24 Ekim 2011; 16:09:08 >

"Sakın, Allah'ı zalimlerin yaptıklarından habersiz sanma! Ancak onları , korkundan gözlerin dışarı fırlayacağı bir güne erteliyor.."

Dükkan: http://forum.donanimhaber.com/store.asp?mem=75200

Uzaklaştırılmış
6 Kasım 2011; 4:51:36 

quote:

Orijinalden alıntı: T-una

batu25

Ne yazık ki Ariston sadece pişirme grubunda belli düzeyde başarılı bulunuyor, diğer ürün yelpazesi hakkında çok ciddi eleştiriler var. Hatta en bilgili arkadaşlarımız "paranızı çöpe atmak" kadar ağır ama haklı eleştirilerde bulunuyor. Yazınızı görürlerse yazacaklardır. Fakat seçtiğiniz başlık çok eski...

Bütçenizle birlikte makinada aradığınız spesifik özellikleri Evinizde Hangi Marka Çamaşır Makinesi Var ve Memnun Musunuz? başlığına yazarsanız daha çok cevap tavsiye alabilirsiniz...

TuVNeRa

Eleştirdiğin arkadaş mesajını 2006da yazmış, cevap yazma gereği görmüşsün fakat şurda 1 yıl kalmış herşey ortada... Boş yere post israfı olmuş yani

Hortçuluk yapmış.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri] » Diğerleri » Diğer ev elektroniği » ÇAMAŞIR MAKİNESİ ALACAGIM HANGİSİNİ TAVSİYE EDERSİNİZ
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.266