Şimdi Ara

bodyye yeni başladım hocalat bakarmısınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şimdi abilerim basliyali 1.bucuk ay oldu ektomorfum galiba oncelikle belediyenin açtigi salona gdiiyotrum her alet var ama hoca ilgili degil pek program falan tamam haftada 4 gün gdiiyorum boyum 1.77 kilom 61 di 64 oldu herneyse zayıf olmama ragmen göbegim var bunun için mekik falan çekiyorum olmam gereken kilo 72 kilo ben 64 üm kardiyo çalışırsam gbek gidicek ama vücudum dahada incelicek sizce kardiyo yapmalimiyim resimddki vücut benim.vücudum yoksa kardiyo hiç yapmadan kilo alip devammi ediyim önerileriniz nedir
     bodyye yeni başladım hocalat bakarmısınız

• Yardim abiiler ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Göbeğiniz falan yok sizin =) haftada 200-500 gram kilo alarak devam edin. Aylar sonra eğer aynaya baktığınızda çok çok çok yağlandığınızı düşünrseniz Cut yaparsınız.
  • Valla hocam yorumun için sagol yani kardiyo yapmiyim şuan biraz daha devam ediyim demi byle kilo aliyim dahada malum boy 1.77 kilo 63 64

• Yarın sabah aç karnına tartıya çıkıp bakın ve kilonuzu bi yere not edin.. Diğer hafta Cumarteside sabah aç karnına tartılın eğer 100gram kilo aldıysanız veya 800gram aldıysanız,diyetinizi gözden geçirin .. Almanız gereken miktar 200-500 gram arası olmalı
  • Anladım hocam benim kafama takîlan bu kilodada olsam kardiyo antrenmani yapmalimiyim yada belli bi kilodan sonra mı yapmaliyim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.