Şimdi Ara

!!! PhotoShow Deluxe İle Fotoğraflarınıza Değişik Efektler Verin !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
3.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• PhotoShow Deluxe 4

Piyasaya yeni çıkan bu program ile Dijital Fotoğraf makinanız ile çektiğiniz fotoğraflarınızı değişik şekillerde eğlenceli vakit geçirerek düzenleyebilirsiniz. Neredeyse tüm resim düzenleyici programlarda olan özellikler ve daha fazlası var.

Resimlerin arkasına bir ses parçası ekleyebilirsiniz.

15.5 MB boyutundaki programı indirmek için alttaki linke tıklayın.

_____________________________________________________________________________________
    Birazda Reklam

Rietveld (RSA) Paylaşım Cümbüşüne 21 Yeni Başlık Daha Eklendi.Görmek İçin Alttaki Linke Tıklayın

http://forum.donanimhaber.com/m_8380840/tm.htm

_____________________________________________________________________________________

• rietveld senmiyidn bilmiyorum ama bi program verilmişti gene bu sitedeydi...yine fotograf efekteri ile ilgili idi..fotografı eski fotograf haline getiriyordu..böle rengleri solduruyoır ve en güzeli eski fotogtaf mış gibi dikey ince siyah çizgilerde yapabiliyordun..formatı attıktan sonra pc'ye silindi adınıda unttuk gitti..sen böle bişey verdiğini hatrılıyormusun dostum?
  • quote:

Orjinalden alıntı: aakın

rietveld senmiyidn bilmiyorum ama bi program verilmişti gene bu sitedeydi...yine fotograf efekteri ile ilgili idi..fotografı eski fotograf haline getiriyordu..böle rengleri solduruyoır ve en güzeli eski fotogtaf mış gibi dikey ince siyah çizgilerde yapabiliyordun..formatı attıktan sonra pc'ye silindi adınıda unttuk gitti..sen böle bişey verdiğini hatrılıyormusun dostum?

Ben bu tarzda ProShow Gold diye bir program verdim.O olabilir belki.

http://forum.donanimhaber.com/m_8424312/tm.htm

• program verildi verilmedi bilmem ama hobi olarak uğraştığım fotoğrafçılıkla ilgili güzel bi program paylaşım için sağol
  • saol
  • Eline sağlık digital fotoğraf ile ilgili epey emeğin var..
  • sağol
  • Paylaşımın için sağol...
  • guzel
  • Güzel
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rietveld

quote:

Orjinalden alıntı: aakın

rietveld senmiyidn bilmiyorum ama bi program verilmişti gene bu sitedeydi...yine fotograf efekteri ile ilgili idi..fotografı eski fotograf haline getiriyordu..böle rengleri solduruyoır ve en güzeli eski fotogtaf mış gibi dikey ince siyah çizgilerde yapabiliyordun..formatı attıktan sonra pc'ye silindi adınıda unttuk gitti..sen böle bişey verdiğini hatrılıyormusun dostum?

Ben bu tarzda ProShow Gold diye bir program verdim.O olabilir belki.

http://forum.donanimhaber.com/m_8424312/tm.htm

baba çok saol ama buda deildi..benim dediğim çok daha basit kapladığı yer çok daha küçük bi programdı..videoları içeren bi program deildi...birde verdiğin tarihe baktım da 31 temmuz da vermişsin ama benim kisi biraz daha eski belki 2006nın başlarında..neyse çok çok saol rietveld..eyw..

• rietveld canavr paylaşımlarının devamını bekliyorum
  • Güzel programmış , sağolasın...
  • dostum bu program proshowdan üstünmüdür ayrıca resim üstüne resim efekti verebiliyormuyuz.
  • paylaştığın için sağol.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.