Şimdi Ara

İpod almayi dusunuyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar su anda elimde 5.1.1 ip4 var 7.1e kadar neredeyse butun surumleri kullandim (betalar dahil) ip4 icin en makul surumun bu olduguna karar verdim. Ama cihazin hafizasi 8gb oldugu icin bi ipod almayi dusunuyorum. Fiyatlari, ozellikleri hakkinda hic bir bilgim yok. Cogunlukla muzik dinlemek icin kullanicam jb yaparim cok az oyun oynarim eger batarya performansi 4den daha iyiyse de sosyal medya da takilirim. Onerilerinizi bekliyorum. Tesekkurler simdiden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fiyat ve ozellikleri apple.com.tr de yaziyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gduman

Fiyat ve ozellikleri apple.com.tr de yaziyor.

Saol ya cidden... Oneri bekliyorum hocam yardimci olacak misin ?

• Ben ipod touch 5 kullanıyorum
    Tek sorun şarjının çabuk bitmesi
    Sonucta 1080 mAh pil kullanıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

Ben ipod touch 5 kullanıyorum
    Tek sorun şarjının çabuk bitmesi
    Sonucta 1080 mAh pil kullanıyorlar

Surumu ne hocam performansi nasil ? Birde sifiri hangi surumle gelir ? F/p olarak uygun mu ?

• Sifiri ios 6 ile gelir buyuk ihtimalle. Yeni uretimse ios 7 gelebilir o da belki alirken sorun aldiginiz yere ios 6 degilse geri verecegim diyin pasa pasa soylerler.

Bende bir ara kullandim siyah kesinlikle almamanizi oneririm. Ip5 te olan soyulmalar siyah ipod ta da oluyor. Simdi ucuzdan bir ipod daha buldum bu seferki beyaz pazartesi odemeyi yapacagim pek uzak kalamadim anlayacaginiz :)

Ben ios 6 ile kullandim batarya kotu degildi en cok muzik (3 saat civari) ve internet (1-2 saat) kullaniyordum bir gunu rahatlikla cikariyordum. Malum ios 7 her sey gibi sarji da kotu etkiledi cihaz gelince batarya bilgilerini de paylasirim.

Sifir almanizi tavsiye etmem en ucuz 750tl ye bulursunuz ki buyuk ihtimalle iphone 6 ile birlikte ipod 6 tanitilacak. Aciliyeti yoksa bekleyin derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Peregrino

Sifiri ios 6 ile gelir buyuk ihtimalle. Yeni uretimse ios 7 gelebilir o da belki alirken sorun aldiginiz yere ios 6 degilse geri verecegim diyin pasa pasa soylerler.

Bende bir ara kullandim siyah kesinlikle almamanizi oneririm. Ip5 te olan soyulmalar siyah ipod ta da oluyor. Simdi ucuzdan bir ipod daha buldum bu seferki beyaz pazartesi odemeyi yapacagim pek uzak kalamadim anlayacaginiz :)

Ben ios 6 ile kullandim batarya kotu degildi en cok muzik (3 saat civari) ve internet (1-2 saat) kullaniyordum bir gunu rahatlikla cikariyordum. Malum ios 7 her sey gibi sarji da kotu etkiledi cihaz gelince batarya bilgilerini de paylasirim.

Sifir almanizi tavsiye etmem en ucuz 750tl ye bulursunuz ki buyuk ihtimalle iphone 6 ile birlikte ipod 6 tanitilacak. Aciliyeti yoksa bekleyin derim.

Hocamhttps://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=90810036&p=1#90818790 su konuma bir bakin. Kulakliklar cogunlukla kulagimda olacak. Aciliyeti yok okullar 2 aya kapanicak zaten. Ama ipod 6nin fiyati yuksek olmaz mi ?

Edit: diyecegim o ki sarj problem cikarir mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgialp -- 20 Nisan 2014; 20:25:43 >

• her yeni sey gibi 6 nin da foyati yuksek olur ancak 2 senede bir tanitildigini dusunursek fiyata degecektir. En fazla 900 olur ki bu fiyat normaldir. Muzik sarji etkilemiyor diyebilirim rahatlikla. 3 gun araliksiz bile dinleyebilirsiniz.

Ama ben olsam kesinlikle beklerdim. Eger 6 guzel olursa 5 i satip 6 alabilirim.

• acele etmeyin ipod 6 altıyı bekleyin hocam.ben ipod 6 altıyı bekliyorum özellikleri daha iyi olur ipod 5 e göre sonuçta ipod 5 eskidi artık
  • Peregrino kullanıcısına yanıt
    Hocam 6nin tanitilacagi kesin mi ? İos5den sonra 8de problem yasar miyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgialp -- 20 Nisan 2014; 22:25:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgialp

Buguna kadar her yeni nesilde (3-4-5) bir ipod touch tanitildi. Insallah tanitilir.

• 1 yıl mavi 32lik kullandım, 5 aydır da 16lık önü siyah arkası metalik renk iTouch 5 kullanıyorum.

Şayet 32lik alacaksanız, gri renk olanı alın, 16lık alacaksanız zaten tek renk(loop denilen bileklik zımbırtısı ve arka kamera yok).

32lik maviyi cihazı tam saran kılıfla kullanmama rağmen nokta nokta boya atmaları başlamıştı 1 yıl sonunda. Şimdiki 16lığı ise kılıfsız, jelatinsiz kullanıyorum ne çizik ne de boya atması var.

Kullandığım iki iTouch 5'te iOS6 ile geldi; ancak yeni nesiller iOS7 ile geliyor. Bir de açılmamış kutuda cihaz üzerinde yer alan banttan iOS6 ya da iOS7 olduğunu anlayabilirsiniz. Keza iOS6 olanlarda iOS6 ekran görüntüsünün olduğu bant yer alıyor,i iOS7lerde iOS7 ekran görüntülü bant yer alıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: danGerfuLL

1 yıl mavi 32lik kullandım, 5 aydır da 16lık önü siyah arkası metalik renk iTouch 5 kullanıyorum.

Şayet 32lik alacaksanız, gri renk olanı alın, 16lık alacaksanız zaten tek renk(loop denilen bileklik zımbırtısı ve arka kamera yok).

32lik maviyi cihazı tam saran kılıfla kullanmama rağmen nokta nokta boya atmaları başlamıştı 1 yıl sonunda. Şimdiki 16lığı ise kılıfsız, jelatinsiz kullanıyorum ne çizik ne de boya atması var.

Kullandığım iki iTouch 5'te iOS6 ile geldi; ancak yeni nesiller iOS7 ile geliyor. Bir de açılmamış kutuda cihaz üzerinde yer alan banttan iOS6 ya da iOS7 olduğunu anlayabilirsiniz. Keza iOS6 olanlarda iOS6 ekran görüntüsünün olduğu bant yer alıyor,i iOS7lerde iOS7 ekran görüntülü bant yer alıyor.

Arka kameranin olmamasi problem yaratiyor mu ? 16gb yetiyor mu ve soyulma yasaniyor mu ? Son olarak ta 6. Nesili beklememi tavsiye eder misiniz ?

• quote:

quote:

1 yıl mavi 32lik kullandım, 5 aydır da 16lık önü siyah arkası metalik renk iTouch 5 kullanıyorum.

Arka kameranin olmamasi problem yaratiyor mu ? 16gb yetiyor mu ve soyulma yasaniyor mu ? Son olarak ta 6. Nesili beklememi tavsiye eder misiniz ?

Arka kamera ihtiyaç meselesi, benim için gerekli değil o nedenle problem yok. Ön kamerada bazı acil durumlarda benim için yeterli oluyor. 16 GB yetiyor 200'e yakın müzik, birkaç oyun ile toplamda 73 uygulama yüklü ve 6 GB boş alan var şu an.

Soyulma yok diye belirtmiştim zaten. Beklemek isterseniz bekleyin tercih meselesi.

• quote:

quote:

quote:

Arka kamera ihtiyaç meselesi, benim için gerekli değil o nedenle problem yok. Ön kamerada bazı acil durumlarda benim için yeterli oluyor. 16 GB yetiyor 200'e yakın müzik, birkaç oyun ile toplamda 73 uygulama yüklü ve 6 GB boş alan var şu an.

Soyulma yok diye belirtmiştim zaten. Beklemek isterseniz bekleyin tercih meselesi.

Anladim hocam tesekkurler...

• quote:

Orijinalden alıntı: Peregrino

quote:

Buguna kadar her yeni nesilde (3-4-5) bir ipod touch tanitildi. Insallah tanitilir.

Tanıtılır umarım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.