Şimdi Ara

Volvo V40 Cross Country D2 mi Tiguan mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
0
Favori
8.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar aracımı değiştirmeye karar verdim ama Volvo V40 Cross Country D2 ile Tiguan arasında bir türlü karar veremiyorum. Bilgi ve birikime sahip herkesten -özellikle bu araçları kullananlardan fikir bekliyorum.

• Gorunus olarak v40 diyorum. Tiguanin ne oldugu belli degil. Ayrica cirkin bir arac. Toureg desen hadi neyse. Simdiden hayirli olsun diyorum

Bak burda incelemesi var bi incele.
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=73585670

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 18 Nisan 2014; 19:26:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanıta teşk ama 100 bin verip sadece görünüş için araba alınmaz ki. Kaldı ki Tiguan da görünüş ve malzeme anlamında çok kötü değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senut

Yanıta teşk ama 100 bin verip sadece görünüş için araba alınmaz ki. Kaldı ki Tiguan da görünüş ve malzeme anlamında çok kötü değil.

Rica ederim. Tabiki tercih meselesi. Kendi acimdan soyleyeyim arac alirken ilk once tasarimina sonra motor gucune bakarim. Yani 100bin verdigim aracada baktigimda haz duymaliyim

• görünüş olarak v40. ama suv olsun dağda bayırda kullanıcam diyorsanız tiguan tabiki.
  • oldum olası qq, tiguan gibi araçlara karşıyım şahsen...suv sınıfına giriyor ama ne bir x5,range gibi suv kalitesi var ne pajero,land cruiser gibi arazi performansları var...

bence tamamen pazarlama şeytanlığı bir segment, o yüzden v40 a yönelin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tacox

oldum olası qq, tiguan gibi araçlara karşıyım şahsen...suv sınıfına giriyor ama ne bir x5,range gibi suv kalitesi var ne pajero,land cruiser gibi arazi performansları var...

O zaman senin mantığınlan v40 cross country de aynı karşı olduğun araçlardan olması lazım :) ama mantıken sana katılıyorum.

bu arada benim bildiğim tiguan'ın yeni kasası çıkacak seneye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fullflavor1977

quote:

Orijinalden alıntı: Tacox

oldum olası qq, tiguan gibi araçlara karşıyım şahsen...suv sınıfına giriyor ama ne bir x5,range gibi suv kalitesi var ne pajero,land cruiser gibi arazi performansları var...

O zaman senin mantığınlan v40 cross country de aynı karşı olduğun araçlardan olması lazım :) ama mantıken sana katılıyorum.

bu arada benim bildiğim tiguan'ın yeni kasası çıkacak seneye.

bildiğin hb araba ya, adı cross olunca yerden mi yükseldi yani

• Tacox kullanıcısına yanıt
    Normal V40 ile farkı nedlr?
  • Tiguan yeni kasa cikacak 0 alma hacim disinda herseyde de zaten v40

• quote:

Normal V40 ile farkı nedlr?

o zaman xc60 ne oluyor ?
  • MPV

konuda bahsedilenler SUV.
  • quote:

MPV

cross country suv mu?

xc60 mpv öyle mi?

valla yeni öğrendim, kusura bakmayın
  • quote:

MPV

XC60 MPV mi?

• yok ben karıştırdım xc 60 suv olacak :)
  • quote:

yok ben karıştırdım xc 60 suv olacak :)

• Nissan Juke bile SUV segmenti olunca, biraz karıştırdım :)

o zaman ne oluyor v40 cross country? c-segmenti hatchback ama off road özelliğimi?
  • tartışmasız v40 tiguan ne ya volvo nun yanında patates
  • Arkadaşlar her forumda olduğu gibi konu saptırılıyor. Ben iki aracı da yakından inceledim. Volvo v40 güvenlik donanımı, konforu ve yakıtıyla ön plana çıkıyor. Tiguan ise kaliteli malzeme kullanışlı iç mekan ve yerden yüksekliğiyle cazip. Subaru,mini cooper gibi araçların servis, yakıt ikinci el gibi sorunları var. Lütfen biliyorsanız bu iki araçla ilgili yorum yapın. Yoksa diğer türlü sadece kafamı daha çok karıştırıyorsunuz. Subaru xv i inceledim güzel ama hem yakıtı çok hem de servis ve parça sorunu var. mini ise donanım açısından çok eksik ve yine servis yakıt 2. el skıntıları var. İlla bir öneri derseniz Honda crv deseniz asx deseniz anlarım ama onlar da otomatik değil ... :( .
  • Bunda dusunececek ne varki. Direk v40 alırım yerinizde olsam.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.