Şimdi Ara

Forum Kullanıcısından Oyun Almak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar şimdi ben 2 ay evvel salaklık ettim 15 lira daha ucuz diye dayz'ı forumdan bir arkadaştan aldım herneyse 2 ay iyi güzel hesabımda durdu okulumdan dolayı çokta oynayamadım 13 saat oynamışım her neyse 12 nisan'da ödemede sıkıntı çıktı diyerek hesabımdan silindi aldığım arkadaşla iletişime geçtim ticket attım dedi 4 gün öyle bekledim 4. gün yani 16 nisan sıkıldım ve dedim ki ya siz oyunu alıp gönderin yada parayı gönderin.

her neyse oda iban ver ben sana yarın sabah göndereyim dedi bugün bu saat oldu hala gelen giden olmadı işi çıkmıştır yatıramamıştır dedim ancak az evvel gördüm ki herif ç.dışı olmuş oyun oynuyor tepem attı böyle bir durumda ne yapılabir ? yok insanca açıklasa bugün yatıramadım yarın yatırıyım dese yine beklerim yada ne biliyim başka bir şey dese ama bir şey dese tek bir mesaj atmayıp bu halde görünce cidden üzüldüm 55 lirayla zengin mi olunuyor anlamadım

kişiyi ifşa edeyimde sizde almayın belki iyi niyetlidir belki kötü o konuda yorum yapmak bana düşmez ama hal ve hareketleride ortada sadece bilgi almak için açtım konuyu
    son olarak ucuz diye tanımadığınız insanlardan oyun almayın..

Forum Kullanıcısından Oyun Almak

steam: steamcommunity.com/id/ryancondor/

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steam üzerinden ben pek tavsiye etmiyorum bu işleri.. Sonuçta kendi kuyunuzu kazmışsınız..
    Arkadaşın da sınırsız banlanması gerekir forumdan..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.