Şimdi Ara

Steam'deki 2 Oyunum Çalındı, Yardım Edecek biri var mı?[ ÖDÜLLÜ ]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir dolandırıcı tarafından oyunlarım çalındı,oyunlar; DayZ ve Tomb Raider Goty. Ben oyunları gift olarak vermiştim.Oyunları verdikten sonra para vereceği konusunda israr etti.Adam steam trade banlı durumda olduğundan oyunları arkadaşına veya kendisinin diğer hesabındaki envantere yollamış.Normal bir durumda hiç vermemem gerekirdi ama nasıl olduysa vermek konusunda karar verdim.Steam Support'a ticket yolladım fakat oradan bir sonuç çıkacağını pek zannetmiyorum.

Oyunları Gift olarak gönderdiğime dair resim. -->

Arkadaşlar steam trade yaptığınızda vereceğiniz itemlerden mesul olmadığına dair bir ibare var. O zaman ben de onun yaptığı şekilde oyunu tekrar ondan alabilirim diye düşündüm. Referansı olan bir arkadaşımız almak isterse belki ona güvenir ve oyunu ilk önce verip parayı sonra vereceğim gibisinden alabilir diye düşündüm. Biraz zor bir iş ama olacak ama oyunlarımı alan arkadaşa 20 TL+hediye oyun vereceğim.

Az önce oyunları steamtrades'te satışa çıkarmış.--->http://www.steamtrades.com/forum/8nK1X/hdayzawesomenautstomb-raider-gotyupdatedrust-booster-packdota-2-itemsw-offertf2-keys

Oyunlarımı bu arkadaşına gönderip oyunları onun envanterinde saklıyor. (http://steamcommunity.com/id/RafehQ)

Oyunlarımın onun envanterinde olduğunu gösteren resim-->

Oyun Reedem Edilmiş Aşağıdaki adresten adamı report ederseniz sevinirim, böyle bir kişiyi barındırmayalım.

(http://steamcommunity.com/id/RafehQ)

Lütfen yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar...

Not: İsteyen kişi olursa konuşma resimlerini vs. atabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Utku_20 -- 18 Nisan 2014; 13:22:59 >

• trade ban yemiş adamla trade yapmak akıl kârı mı ?

ban yediyse sebebi vardır. büyük ihtimal bir şey çıkmaz oradan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

trade ban yemiş adamla trade yapmak akıl kârı mı ?

ban yediyse sebebi vardır. büyük ihtimal bir şey çıkmaz oradan.

Doğru diyorsun neden yediğimi bilmiyorum tarzı şeyler söyledi.Benim de boş anıma geldi steamrep gibi sitelere bakıp araştırmam gerekirdi. En azından bazı arkadaşlar ders alırlar bu konudan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scritous

Cikmadik candan umut kesilmez ama gecmis olsun kardesim. Diyecegim seni uzebilir ama geri alabilecegini sanmam. Steam Support'un ve Steam Trades in yapabilecegi birsey yok. Belki bi umut adamla konusup ikna edebilirsin. Yoksa da kafana takma bu sana ders olmus olur. Moralini bozma.

Konuştum ama cevap vermedi. Bir de bunun üstüne gitmiş steamtrades e oyunları satışa çıkarmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yapacak bir şey yok.
  • Adam oyunları redeem etmiş, yapacak bir şey kalmadı. Bari Hesabı banlansın çeksin cezasını, yukarıda verdiğim linkten report ederseniz sevinirim arkadaşlar.Böyle kişileri barındırmamış oluruz.
  • Origin olsa o oyunları alırdım ayrıca o adamı Origin üzerinde barındırtmazdım. Steam Müşteri Hizmetleri hakkında bir bilgim yok bendede 4-5 oyun var zaten. Üzüldüm hocam report ettim elimden yalnızca bu geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Silver Surfer

Origin olsa o oyunları alırdım ayrıca o adamı Origin üzerinde barındırtmazdım. Steam Müşteri Hizmetleri hakkında bir bilgim yok bendede 4-5 oyun var zaten. Üzüldüm hocam report ettim elimden yalnızca bu geldi.

Teşekkürler, ne kadar çok report edersek o kadar ban yeme olasılığı artar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.