Şimdi Ara

Hız sorunu[Sabit 2mbit]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar oturduğum yere 100 metre kadar uzaklıkta bir otel var, otelde HiperNet kullanılabilir yazıyor fakat etrafındaki binalarda ise UltraNet kullanılabilir yazıyor, aynı şekilde benim binamda da öyle yazıyor. Bu HiperNet'i otel özel ücret ödeyerek mi getirmiştir binasına bilgili biri açıklayabilir mi? Santral uzaklığından dolayı hızım 6dan 4e, 4ten 2ye düşürüldü tekrar düşürülürse artık ne yaparım bilmiyorum acil bir çözüm lazım bana yardımcı olacak arkadaş var mı? Otele kadar getirmişler HiperNet'i hemen 100 metre uzaklıktayım kendi binama çektirmek istersem çektirebilir miyim belli ücret karşılığı?

• Hocam bu ttnet büyük sitelere ve binalara öncelikli getiriyor fiber hattı ücret ödeme falan yok bildiğim kadarıyla. Ama ufak binaları falan onemsemiyolar fazla açıkçasi. Benim durumum da senin gibi az ilerimizde bi Avm var orda fiber var bizim caddede ADSL var. Benim hizimi da 2 mbit e sabitlediler sürekli de kopma var. Ya bekleyeceksin fiber gelsin diye ya da büyük bi sitede oturuyorsan toplu bi dilekçe verirseniz belki öncelik tanırlar öyle yapanlar var. Ya da benim gibi illallah edip kapattiracaksin 3g alacaksın :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gezgin42

Hocam bu ttnet büyük sitelere ve binalara öncelikli getiriyor fiber hattı ücret ödeme falan yok bildiğim kadarıyla. Ama ufak binaları falan onemsemiyolar fazla açıkçasi. Benim durumum da senin gibi az ilerimizde bi Avm var orda fiber var bizim caddede ADSL var. Benim hizimi da 2 mbit e sabitlediler sürekli de kopma var. Ya bekleyeceksin fiber gelsin diye ya da büyük bi sitede oturuyorsan toplu bi dilekçe verirseniz belki öncelik tanırlar öyle yapanlar var. Ya da benim gibi illallah edip kapattiracaksin 3g alacaksın :)

Hocam gidip konuştuğumda eski binalara artık fiber bağlamıyoruz dediler, A-B blok yaklaşık 25 daire var imza toplar getirtiriz diyorduk ama olmuyor dediler. 3G almak istemiyorum çünkü online oyun çok istiyorum, 3Gde çok ping ve takılmalar oluyor diyorlar :)

• Ben ADSL 1 mbit kullaniyom şu anda fiber de gelmiyor evet eee o zaman ttnet e elveda benden bu kadar kahrini çok çektim :) evet hocam ping fazla oluyor 3g de oyunlara gelmez 3g.. mecbur ttnete devam edeceksiniz o zaman ya da imkanınız varsa fiber veya uydunet olan bi yere taşının kafanız rahat etsin :) uydunet kullananlar baya memnun ama bizde o da yok :/

• quote:

Ben ADSL 1 mbit kullaniyom şu anda fiber de gelmiyor evet eee o zaman ttnet e elveda benden bu kadar kahrini çok çektim :) evet hocam ping fazla oluyor 3g de oyunlara gelmez 3g.. mecbur ttnete devam edeceksiniz o zaman ya da imkanınız varsa fiber veya uydunet olan bi yere taşının kafanız rahat etsin :) uydunet kullananlar baya memnun ama bizde o da yok :/

Hocam ev kira değil o yüzden taşınmam mümkün değil gibi gözüküyor, şu anlık 2mbit gönderiyorlarmış santralden uzağım diye, umarım ileride 1e düşmez, çıldırırım ya 1mbit internetle nasıl oyun oynarım ben kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz anlamıyorum ki :( Uydunet yok buralarda, fiberin adı bile geçmiyor zaten kim bilir kaç sene sonra gelecek umarım Telekom yüzümü kara çıkarır da şuraya bi kutu koyar rahatça bağlanırız internete

• O zaman durum vahim yapacak bişey yok. Allah kimseyi ttnetin eline düşürmesin :)

• quote:

O zaman durum vahim yapacak bişey yok. Allah kimseyi ttnetin eline düşürmesin :)

Valla hocam dediğim gibi umarım yüzümü kara çıkarıp şuraya kutu koyarlar yoksa dediğiniz gibi yapacak bir şey yok :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.