Şimdi Ara

1.DH BİSİKLET SEVERLER GRUBU BULUŞMASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Saat 11.00'da Kadıköy Haldun Taner Tiyatrosu önünde toplanıyoruz. Daha sonra Kadıköy'den sahil bisiklet yolunu bağlanıp Kartal'a kadar pedallıyoruz. Kartal'da bir çay molası vereceğiz sahilde. Çay molasından sonra yeniden Kadıköy' e dönüş yapılacak. Turumuz yaklaşık olarak 23 geliş,23 gidiş toplam 46 km. olacak.

Kask kullanımı mümkün olduğunca zorunludur. Kaskı olmayan arkadaşlar grubun arkasından takip edeceklerdir.

Kadıköy'e Kabataş,Eminönü ve Karaköy iskelelerinden bisikletiniz ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bakırköy'den feribot seferleri de düzenlenmekte.

İsteyen kişiler güzergah içerisinde bizlere katılabilirler. Ancak herkes saat 11.00 de toplanma noktasında olursa çok daha iyi olur.

Etkinliği arkadaşlarınıza ve yakınlarınıza duyurursanız iyi olur.

DH Bisiklet Severler Grubu olarak ilk etkinliğimize katılımınızı bekliyoruz :)

Her türlü önerilerinize açığız.

20 Nisan Pazar11:00

https://www.facebook.com/events/557511491030043/?ref_newsfeed_story_type=regular

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Software Developer -- 13 Nisan 2014; 23:11:12 >

• Kadıköy Rıhtım'dan Kartal'daki kafeteryaların olduğu nokta gidiş yaklaşık 23 km'dir. (Sahil şeridi)
    Tarih seçimi biraz sıkıntılı. Zira 19-20 Nisan tarihlerinde açıköğretim sınavları vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mythology

Kadıköy Rıhtım'dan Kartal'daki kafeteryaların olduğu nokta gidiş yaklaşık 23 km'dir. (Sahil şeridi)
    Tarih seçimi biraz sıkıntılı. Zira 19-20 Nisan tarihlerinde açıköğretim sınavları vardır.

düzeltme yaptım teşekkürler hocam,
  • Bol ss atın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haftasonu hava yağmursuz görünüyor, toprak kuru olacaktır. buyüzden büyük ihtimal dağa çıkarım haftasonu. dağa çıkmazsak kadıköy sahilde takılıyoruz.

ben muhtemelen katılamam buyüzden, size iyi eğlenceler..
  • 20sinde Bisiklet ulaşım platformu turu var bizde her ayın son pazarı yapalım turumuzu
  • Etkinlik iptal oldu zaten. Bup turunda tanisalim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.