Şimdi Ara

Kadın milletine güvenmeyenler klübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
3
Favori
6.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

http://youtu.be/gUZi6dAQ314
    şu videoyla başlayayım konuya,benimde çok güvendiğim insanlar oldu ama hepsi fos çıktı,kadın milletine güvenilmemesi gerektiğini düşünüyorum,biyere kadar güvenirsin bişey olur o an biter o güven,merak etmeyin o kızın sizinle işi bitmemişse güvenebilirsiniz de o işi bittikten sonrası işin enteresan tarafı zaten

Üyeler:
    Blutrache(kurucu)
    RancStone
    Michael Joseph Jackson
    Österreich
    kalahamari
    Aty.
    BlackBurnBronn
    The Originals
    RancStone
    iamburak
    mehmedaltair
    Tupacin Bandanasi
    Chicago PD
    cosmicsennin
    Leopard2A6
    Masquerade89(kendine bile güvenmeyen üye)
    Arnavut7

imza:

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_90502751/f_//tm.htm#90502751][center][image]https://store.donanimhaber.com/7f/33/4b/7f334bae6675127421e27948bcf47aef.png[/image][/center] [center][color=#FF6600]DH[/color] [color=#0000FF]Kadın Milletine Güvenmeyenler Klübü[/color][/center][/link]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fikirist -- 13 Nisan 2014; 18:15:16 >

• Yaz beni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benide yaz
  • Yazabilirsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yazdım gençler
  • Yaz kardeş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaz
  • Kış
  • hikayeleri de alalım da konu şenlensin
  • Hadi be ordan

Bir insana güvenip güvenmeyeceğinize karar vermek için cinsiyetini mi baz alıyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pippi

Hadi be ordan

Bir insana güvenip güvenmeyeceğinize karar vermek için cinsiyetini mi baz alıyorsunuz.

tecrübeler öyle gösteriyor,yanında osuramayacağın adamın samimiyetine güvenme demişler.ayrıca kızla arandaki samimiyet erkek gibi olmaz
  • ekleme beni ben guveniyorum kendime

• quote:

Orijinalden alıntı: Michael Joseph Jackson

Yaz beni

• Öyle bir millet yok kandırma milleti
  • ekle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blutrache

quote:

Hadi be ordan

tecrübeler öyle gösteriyor,yanında osuramayacağın adamın samimiyetine güvenme demişler.ayrıca kızla arandaki samimiyet erkek gibi olmaz

Sen erkek olduğun için elbette bir kızla samimiyetin aynı olmayabilir, tabi bu kişiden kişiye de değişir. Bazı kız arkadaşlarımdan daha çok güvendiğim erkek arkdaşlarım oldu. Ama bu o kişinin cinsiyetinden değil kişiliğinden kaynaklanan bir şeydi.

Birçok erkek kızlarla normal arkadaş olamıyor. Hep bir farklı niyet. Çok yaşadım bunu, benim farklı bir ilişki istemediğimi anlayınca arkadaşlığını kesen çok erkek oldu. O zaman kızlar da erkeklere güvenmesin.

"erkek değil mi hepsi aynı" diyen kızlardan farkınız yok.

• Kanki tipik DH kızı gibi konu açmışsın, tebrik ederim.
  • quote:

quote:

quote:

Hadi be ordan

Sen erkek olduğun için elbette bir kızla samimiyetin aynı olmayabilir, tabi bu kişiden kişiye de değişir. Bazı kız arkadaşlarımdan daha çok güvendiğim erkek arkdaşlarım oldu. Ama bu o kişinin cinsiyetinden değil kişiliğinden kaynaklanan bir şeydi.

Birçok erkek kızlarla normal arkadaş olamıyor. Hep bir farklı niyet. Çok yaşadım bunu, benim farklı bir ilişki istemediğimi anlayınca arkadaşlığını kesen çok erkek oldu. O zaman kızlar da erkeklere güvenmesin.

en hiç zıtlaşmamışsın heral de bi samimi olduğun arkadaşın sevgili yapsın gör bak ne oluyor,tecrübeyle sabit 3 yakın arkadaşım oldu 3 ü de erkek erkek diye sattı gitti bitanesi 1 yıllık sevgilimdi,hayatımda kimseye oakdar güvenmemiştim

• Yaz beni de

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hadi be ordan

en hiç zıtlaşmamışsın heral de bi samimi olduğun arkadaşın sevgili yapsın gör bak ne oluyor,tecrübeyle sabit 3 yakın arkadaşım oldu 3 ü de erkek erkek diye sattı gitti bitanesi 1 yıllık sevgilimdi,hayatımda kimseye oakdar güvenmemiştim

Samimi olduğum bir erkek arkadaşım vardı, yine samimi olduğum bir kızla biraz da benim aracılığımla bir ilişki yaşamaya başladılar. Onların aralarında olan bir mesele yüzünden erkek anında sattı gitti, kız ile arkadaşlığım devam etti.
    Ee o zaman erkeklere güvenmeyelim bir daha.

Bunun artık cinsiyet değil, kişilik meselesi olduğunu anlayın yahu

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.