Şimdi Ara

H1Z1 (2015) [ANA KONU] (193. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.239
Cevap
69
Favori
206.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 evet
    2 iki adamı bir saat bir şehre kadar takip edip birini öldürüp kaçmıştım.
    3 şehir var
  • quote:

Orijinalden alıntı: lokomoko

There was an error completing your request. Please try again. şunun nedenini bilen varmı acaba giremiyorum oyuna

aynı hatayı veriyor bendede launcher da kalıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: T-Y

Steamde 20 lira enparayla 10 liraya alınabiliyor oyun, ne dersiniz alınır mı ?

hacı enpara nedir aydınlatır mısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: James Rodriguez

quote:

Steamde 20 lira enparayla 10 liraya alınabiliyor oyun, ne dersiniz alınır mı ?

hacı enpara nedir aydınlatır mısın

Dostum sitesine girersen detaylı bilgiye ulaşabilirsin ama kısaca özetlemek gerekirse Debit bir kartla işlemlerini halledebildiğin şubesiz bankacılık sistemi, masraf ve komisyon yok ve arada böyle kampanyalar yapıyor, mesela o mesajda bahsettiğim kampanya Steam üzerinden yapacağın her alışverişte %50 indirim imkanı sunuyor (Bir ay için alabileceğin max indirim tutarı 25 TL yani 60 liralık alışverişte 30 değil 25 TL iade alırsın) gibi gibi, detaylı bilgiyi forumdaki ana konusu veya sitesinden edinebilirsin. Dostum sormak istediğin konuda da çekinme PM gönderebilirsin.
  • h1z1 satan var mı ucuz
  • Oyunu dün aldım,1-2 saat takıldım ama pek çözemedim henüz.Beraber oynamak isteyen varsa Steam adresimden ekleyebilir.
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198018439051/home
  • quote:

Orijinalden alıntı: James Rodriguez

h1z1 satan var mı ucuz

Steamde aksam 7 ye kadar 20 lira. En para varsa 10 liraya geliyor. Daha ucuza bulman pek mumkun degil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu 10 liraya bulduysanız direk alın. Ben oyunu ilk aldığımda crafting'te yeni tarif keşfedebilmeyi bilmiyordum. Sadece kumaşlardan bandaj yapıyordum kendime . Oyunun mantığını aynı Battle Royal modundaki gibi eşya toplayıp, milleti öldürüp hayatta kalmak sanıyordum. Meğer oyunun devasa bir crafting seçeneği varmış. Base kurma vs. O yüzden oyunu aldıktan sonra bu tarif olaylarını internetten araştırın. Faydalı şeyler bulursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caner_Gnc

Oyunu 10 liraya bulduysanız direk alın. Ben oyunu ilk aldığımda crafting'te yeni tarif keşfedebilmeyi bilmiyordum. Sadece kumaşlardan bandaj yapıyordum kendime . Oyunun mantığını aynı Battle Royal modundaki gibi eşya toplayıp, milleti öldürüp hayatta kalmak sanıyordum. Meğer oyunun devasa bir crafting seçeneği varmış. Base kurma vs. O yüzden oyunu aldıktan sonra bu tarif olaylarını internetten araştırın. Faydalı şeyler bulursunuz.

Almayacaktım tam sonra yorumunu görünce aldım yalnız ekran kartı garantide Onbard oynatır inşallah 10 liraya almış olduk
  • quote:

quote:

Oyunu 10 liraya bulduysanız direk alın. Ben oyunu ilk aldığımda crafting'te yeni tarif keşfedebilmeyi bilmiyordum. Sadece kumaşlardan bandaj yapıyordum kendime . Oyunun mantığını aynı Battle Royal modundaki gibi eşya toplayıp, milleti öldürüp hayatta kalmak sanıyordum. Meğer oyunun devasa bir crafting seçeneği varmış. Base kurma vs. O yüzden oyunu aldıktan sonra bu tarif olaylarını internetten araştırın. Faydalı şeyler bulursunuz.

Almayacaktım tam sonra yorumunu görünce aldım yalnız ekran kartı garantide Onbard oynatır inşallah 10 liraya almış olduk

İyi yapmışsın ya, bayağı zevkli. Kendine eşya toplayabileceğin 2-3 eve yakın bir ormanda mekan kur. Crafting olaylarını araştırıp yavaş yavaş gelişmeye başla. Kaynaklar bitince ormandan sessizce o evlerin bulunduğu bölgeye pusuya git falan... Çok zevkli harbiden. Tek oynayınca da zevkli ama arkadaş grubu ile oynayınca daha zevkli.
    Bak mesela bu çete kendilerine "Mavi kasklılar" diyor. Pleasant Valley denen bir yerleşim yerinde yaptıkları çatışmaları çekmişler :

https://www.youtube.com/watch?v=zBFa_1s7ZJQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drake Ramoray -- 17 Ağustos 2015; 18:30:03 >
  • Bakalım artık 1366x768 takılacaz şimdilik 1-2 haftaya ayrıntılı oynarım zaman buldukça Oyun 10 liraya bile düşse 5 lira zararım olur iyi oldu Başka oyun varmı online oynanacak bu tür dışında ? Onlara da pusu kurayım düşünce alırım.
  • Arkadaşlar görüntü ayarlarını düşüremiyorum yeniden başlatmamı söylüyor çık gir yapıyorum ayarlar gene en yüksekte nasıl düzeltebilirim bunu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Desert Rat

Arkadaşlar görüntü ayarlarını düşüremiyorum yeniden başlatmamı söylüyor çık gir yapıyorum ayarlar gene en yüksekte nasıl düzeltebilirim bunu ?

Hocam farklı seçenekler dene. Mesela atıyorum çözünürlük 1366'da duruyorsa bunu düşürüp ayarları uygula. Oyun tekrar başladığında diğer Texture falan ayarlarını düşürmeyi dene.
  • quote:

quote:

quote:

İyi yapmışsın ya, bayağı zevkli. Kendine eşya toplayabileceğin 2-3 eve yakın bir ormanda mekan kur. Crafting olaylarını araştırıp yavaş yavaş gelişmeye başla. Kaynaklar bitince ormandan sessizce o evlerin bulunduğu bölgeye pusuya git falan... Çok zevkli harbiden. Tek oynayınca da zevkli ama arkadaş grubu ile oynayınca daha zevkli.
    Bak mesela bu çete kendilerine "Mavi kasklılar" diyor. Pleasant Valley denen bir yerleşim yerinde yaptıkları çatışmaları çekmişler :

Eyvallah düzelttim şimdi fps modundan nasıl çıkıyoruz bu arada :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Desert Rat

quote:

quote:

quote:

Eyvallah düzelttim şimdi fps modundan nasıl çıkıyoruz bu arada :)

T tuşu olması lazım. Burada tuşların işlevleri var :http://h1z1.gamepedia.com/Controls
    Buradaki harita da belki işinize yarayabilir :http://www.h1z1db.co.uk/map/
  • Lan olm bune 1-2 saat önce oyun 20TL di bir carşıya gittim geldim 31 olmuş tekrar hay .... ya.
  • Oyunu benim pc iyi kaldıramadı isteyen olursa steam hesabımla beraber oyunu satıyorum hesapta sadece h1z1 vardır fiyat 20 tl
  • Barbekü bugu nasıl düzeltiliyor ilk kurduğumda çalışıyordu sonra bir türlü yanmadı içinde kömürde var odunda var yanmıyor ?
  • Sağ ol dostum. Bu üyeliğimde çok oyun var.Buna yüklemeyi düşünüyorum. Merak ettim sistem özelliklerin nedir? Belki benimki de kaldırmaz?
  • 
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.