Canlı Yayın
Apple yeni iPad’leri tanıtıyor - Türkçe Simultane Çeviri ile Canlı Yayın
Şimdi Ara

H1Z1 (2015) [ANA KONU] (191. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.239
Cevap
69
Favori
206.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar oyunu yeni aldım.Uygun grafik ayarlarını da yaptım çok şükür bir sıkıntı yok ancak oyunu oynarken fiziksel bellek %91-94 arası değişiyor.4 Gb Ramim var.Bu kadar kullanması bir sıkıntı çıkarır mı ileride Pc açısından?
  • bir şeyi place ederken yani yerleştirirken yönünü duruşunu nasıl ayarlıyoruz ?
  • Yavaştan gelişiyoruz ama hayvan bulmak gerçekten çok zor...

• ERKUTCN kullanıcısına yanıt
    ekledim hocam amahayvan gelse iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: black milk

bir şeyi place ederken yani yerleştirirken yönünü duruşunu nasıl ayarlıyoruz ?

arkadaşlar birisi söyleyecek mi klavyedeki tuşları denedim hepsini olmuyor
  • quote:

quote:

bir şeyi place ederken yani yerleştirirken yönünü duruşunu nasıl ayarlıyoruz ?

arkadaşlar birisi söyleyecek mi klavyedeki tuşları denedim hepsini olmuyor

Mouse scrool ile yukarı aşağı kaydır

• Aksiyonu bitmeyen BR-Team Summit coşturuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERKUTCN

Hayvan yok ya bildiğin oyunda !!!

Beraber pvp oynamak isteyenler bizlere katılabilirler. (+20)

steam = erkutcin

Erkut ne ara aldın ss leri
  • zed serverinda oynayan yok mu arkadaşlar ?
  • Beyler pvp de takımsız oynanmıyor takımı olan arkadaşlar haber ederse sevinirim yaş 27 saygılar...
  • https://www.h1z1.com/game-error?code=G25&info=failed%20ConstructDisplay3D

g25 hatası alıyorum sistem özelliklerim gayet iyi olmasına rağmen nasıl çözerim daha önce karşılaşmış olan varmı

http://steamcommunity.com/id/QarekTyphon/
  • TÜM HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ

> G1 Hatası
    H1Z1 yüklemek için Disk alanınızda yeterli yer mevcut değildir.

> G2 Hatası
    Ekran kartı sürücülerini güncelleyin. Sisteminizin yeterli olduğundan emin olun.

> G3 Hatası
    Ekran kartınız yetersiz olabilir. Eğer ekran kartı güncelleştirmeleri yetersiz kaldıysa yeni bir ekran kartı almanızı tavsiye ederiz.

> G4 ve G5 Hatası
    Sunucular şuanda aktif değil ilerleyen zamanlarda tekrar deneyin. Bu hatanın sebebi genel olarak sunucular bakımda olduğu zamanda görülmektedir.

> G7 Hatası
    Bu hatanın nedenleri farklı olabilir. İlk olarak sabit diskinizde 20gb boyutunda bir alan olması gerektiğini bilin. Eğer sorun devam ediyorsa oyunu tekrardan silin ve yükleyin. Son olarak Steam Kütüphanesinden oyunu doğrulayın.

> G8 Hatası
    Oyunla ilgili bir dosyanın bozuk olduğu zaman çıkan hata bildirimidir. Oyunu tekrardan silip yüklemeniz sorunu çözecektir.

> G9 Hatası
    Launchpad'i yönetici olarak çalıştırmayı deneyin ve uyumluluk sorunlarını gidermeyi deneyin. Eğer sorun hala devam ediyorsa tekrardan oyunu kurmayı deneyin.

> G10 Hatası
    Oyunda birden fazla dosya bozulmuş olabilir. Öncelikle Steam içindeki H1Z1 klasörünü açın ve aşağıdaki belirtilen dosyaları silin.
    - H1Z1.exe
    - UserOptions.ini
    - SoundSettings.xml
    - LoadingScreen.xml
    - InputProfile_User.xml
    - vivoxoal_x64.dll
    - vivoxsdk_x64.dll

Dosyaları sildikten sonra Steam Kütüphanesinden oyunu doğrulayın ve tekrardan eksik ve hatalı dosyaları yeniden indirin.

> G11 & G12 Hatası
    Bu sorunlar genellikle ekran kartı yetersizliğinden veya ekran kartının güncel sürümleri mevcut olmadığından kaynaklanmaktadır.

> G13 Hatası
    Ekran kartı sürücülerini güncellemeniz gerekmektedir.

> G14 Hatası
    Sunuculara bağlantı sorunu yaşanmaktadır bir kaç dakika sonra tekrar girmeyi deneyin.

> G15 Hatası
    Güvenlik duvarı veya sizde kurulu olan bir virüs programı H1Z1'in açılmasını engelliyor. Anti virüs programını H1Z1 oyunu için pasif durumuna getirin ve güvenlik duvarını kapatın. Sorununuz bu şekilde çözülecektir.

> G16 Hatası
    Güvenlik duvarınız güncel olmadığından dolayı aldığınız hata çeşididir. Güvenlik duvarınızı pasif edin ve yönetici olarak çalıştırın.

> G17 Hatası
    Ekran kartınızla ilgili bir sorun oluşmaktadır. Sürücüleri güncelleştirin ve yeniden deneyin.

> G18 Hatası
    Karakteriniz yüklenirken hata oluştu. Lütfen tekrardan giriş yapınız ve deneyiniz. Eğer sorun çözülmezse modeminizi yeniden başlatınız.

> G19 & G20 Hatası
    Ekran kartınızın yetersizliğinden kaynaklanan bir sorundur. Lütfen sürücünüzden veya oyun ayarlarından grafik ayarlarını kısın ve tekrardan deneyin.

> G21 Hatası
    Bazı dosyalar bozulmuş olabilir. Oyunu kaldırın ve tekrar kurun.

> G22 Hatası
    Bazı dosyalara bağlantı sırasında sorun çıkıyor. Tekrardan çıkış yaptıktan sonra oyuna bağlanın. Eğer çözüm olmadıysa oyunu tekrardan yükleyin.

> G23 Hatası
    Gerekli dosyaları indirirken bağlantınızda oluşan bir sebepten dolayı hata oluştu. Lütfen tekrardan giriş yapmayı deneyiniz.

> G24 Hatası
    Ekran kartı sorunundan dolayı hata ile karşılaştınız. Sürücüleri güncelleyin yada yeni bir ekran kartı alın.

> G25 Hatası
    Minimum sistem gereksinimlerini karşılamıyor olabilir. Sürücüleri güncelleyin yada tekrar yükleyin.

> G26 ve G27 Hatası
    H1Z1 için yeni bir yama gerekmektedir. Oyun dosyalarını onarın yada yeni bir yama gelene kadar bekleyin.

> G28 Hatası
    Sunucuya bağlanırken hata oluştu. Bu hata genellikle sunucunun bakımda olduğu zamanlarda alınan bir hata türüdür.

> G29 Hatası
    H1Z1'e erişim izniniz olmadığı için kaynaklanmaktadır. Erişim sağlamak için Steam üzerinde bulunan H1Z1 klasörüne girin ve H1Z1.exe ve Launchpad'i yönetici olarak çalıştırın.

> G30 Hatası
    Her zaman olan bir hata türü değildir. Bu hatayı aldığınız taktirde oyundan komple çıkış yaparak bilgisayarınızı yeniden başlatın.

> G31 Hatası
    Üzgünüz şuanda Steam ile başlamanız mümkün değildir. Lütfen H1Z1.exe ile oyuna giriş yapmayı deneyin. Eğer Steam ile girmek istiyorsanız H1Z1 dosyalarını doğrulayın.

> G32 Hatası
    İkinci bir hesap ile giriş yapmaya çalıştığınız görünüyor. Sadece bir kullanıcı ile giriş yapmanız mümkündür.

> G37 Hatası
    Sunucu ile bağlantınızın arasında oluşan bir hata türüdür. Lütfen bir süre sonra tekrar deneyin eğer sorun devam ediyorsa modeminize restart atmayı deneyin. Buda işe yaramazsa güvenlik duvarı ve virüs programlarını kapatarak girmeyi deneyin.

> G99 Hatası
    Sunucular kapanmış olabilir. Bir süre sonra tekrar deneyin eğer sorun devam ediyorsa sitemizden haberleri takip edin.
    H1Z1.exe, awesomiumprocess.exe ve launchpad.exe dosyalarını virüs programınızın engellemediğinden emin olun. Eğer sorun devam ederse lütfen yetkililere başvurun.
  • edit: yanlışlık oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SecurityPayne -- 5 Ağustos 2015; 1:15:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AK KUZGUN

Arkadaşlar oyunu yeni aldım.Uygun grafik ayarlarını da yaptım çok şükür bir sıkıntı yok ancak oyunu oynarken fiziksel bellek %91-94 arası değişiyor.4 Gb Ramim var.Bu kadar kullanması bir sıkıntı çıkarır mı ileride Pc açısından?

Oyunda memory leak sorunu var. Çok fena ram consume ediyor. Düzeltilmiş hali şu an, ama kendileri de sorunun çözülmediğini ileride düzelteceklerini söylediler. PC açısınadn bir sorun yok. Sadece başka bir uygulama açarken yavaş açılır falan o kadar. Varsa anakartında yer 4gb daha tak derim. Sadece H1Z1 değil her zaman lazım olacak nasılsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeeztro

quote:

Orijinalden alıntı: AK KUZGUN

Arkadaşlar oyunu yeni aldım.Uygun grafik ayarlarını da yaptım çok şükür bir sıkıntı yok ancak oyunu oynarken fiziksel bellek %91-94 arası değişiyor.4 Gb Ramim var.Bu kadar kullanması bir sıkıntı çıkarır mı ileride Pc açısından?

Oyunda memory leak sorunu var. Çok fena ram consume ediyor. Düzeltilmiş hali şu an, ama kendileri de sorunun çözülmediğini ileride düzelteceklerini söylediler. PC açısınadn bir sorun yok. Sadece başka bir uygulama açarken yavaş açılır falan o kadar. Varsa anakartında yer 4gb daha tak derim. Sadece H1Z1 değil her zaman lazım olacak nasılsa.

Sağ ol kardeşim.Haklısın bir 4 gb daha takmam gerek.
  • 4gb ram
    Intel hd graphics family
    Intel celeron islemci 1.80 ghz
    Win 8.1 64 bit
    Selamlar h1z1 lowda oynatir mi bu laptop oyunun grafikleri kotu o yuzden bu soruyu soruyorum yoksa bende biliyorum sistemim kotu o yuzden dalga gecmeyin daha once cs go tesv skyrim ve chilvary mediavel warfare rahat oynatti h1z1 oynatir mi full lowda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler oyunu almayı dusunuyorum daha önce bu tarz oyun oynamadım dayz var bildigim kadarıyla birz sorusuturudum h1z1 bir de en uygun nerden alabilirim bu oyunu
  • Geceleri BR yapıyoruz. Eklerseniz müsait olma durumuna göre birlikte oynayabiliriz. 2'li 5'li veya 4 olursak 2 farklı takım olarak aynı anda 2'li BR'ye girebiliriz. ID: Mr.Eko
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cait

H1KOMTAN1 - WATDA FAK

ahahahahahaha
  • Zehir35 kullanıcısına yanıt
    enpara ile 15.50 kuruşa alman mümkün.
  • 
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.