Şimdi Ara

Salcano Assos 50 slx

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
2.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun bir araştırma sonucu assos50slx aldım.araştırma ve alma aşamasında bir kaç arkadaşın görüşlerini alıp son kararımı verdim.almak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim ben gibi çoğunlukla asfaltta kullanacaksa başka modellere baksınlar asfalt değil arazi bisikleti.16.5inç aldım bu boyu alacaklar deneyip alsınlar derim sele gidon mesafesi az.verdiğniz parayı hakeden bir ürün.
     Salcano Assos 50 slx
     Salcano Assos 50 slx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sony kamera -- 26 Kasım 2014; 22:44:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayırlı olsun güzel seçim, assos kadroların açıları ve tasarımları çok hoşuma gidiyor

• Teşekkürler arkadaş bende açısı fiat ve donanımı güzel bulduğum için aldım

• h.o cok yakışıklı ve sağlam bisiklet
  • Öncelikle hayırlı olsun çok güzel bit tercih. Bir şey sormak istiyorum sele,sele borusu,gidon ve boğazı ritchey wcs mi ?
  • Boyun kaç hocam

• Teşekkürler arkadaşlar.bana gelen comp vcs değil .önceleri salcano sitesinde vcs yazıyordu ben itiraz edince ayni gün içinde değiştirmişler.boyum 1.70

• hayırlı olsun yeni bisikletiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: sony kamera

Teşekkürler arkadaşlar.bana gelen comp vcs değil .önceleri salcano sitesinde vcs yazıyordu ben itiraz edince ayni gün içinde değiştirmişler.boyum 1.70

Hocam wcs daha iyidir yanlız
  • .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PwaGG -- 27 Kasım 2014; 12:26:42 >
  • Escober12 teşekkür ederim. Umut bey biliyorum ama pro olmadığım için çok önemli değil benim için.araziye girilmiyecekse alınmaz bence bilseydim başka model alırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sony kamera -- 10 Nisan 2014; 2:46:44 >
  • https://store.donanimhaber.com/a7/08/70/a70870a491be8c336567a81007c61a48.jpg telefondan pc ye bağlandım internet için ama çok yava resim çok geç yükleniyor devamı gelecek
     Salcano Assos 50 slx Salcano Assos 50 slx

• Hayırlı olsun. Allah kaza belalardan korusun. yollarda dıkkatlı ol.
  • Amiiin cümlemizi Allah korusun teşekkür ler oguzkaan

• hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: _bluescream_

hayırlı olsun

Teşekkürler arkadaş

• Bisikleti kullandık sıra öğrendim ki shimano nun vites geçişleri srama göre sert ve sesli sram sessiz ve hızlı keşke bu yıl Assos larfa sram olsaydı
  • Öncelikler hayırlı olsun. Acaba kaça aldınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oliver_ -- 8 Mayıs 2014; 12:41:11 >
  • Hocam hemen silip atma. dağ biiskletinı yol biskletıne cevırebılrsın. 1.75 lastık taktır asfaltta yag gıbı gıdersın evellallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TanridanKutBolmus -- 8 Mayıs 2014; 13:45:35 >
  • Teşekkürler Oliver kardeş. 2.400tl aldım 2,300tl satan var.oğuzkaan_19 kardeş teşekkür ederim ama hız severim ama her zaman değil alırken çok düşündüm yol mu mtb mi diye.herkes alırken hayat şartlarına göre alır.ben geceleri çalışıyorum sabah uykusuz akşam uyku sersemliği var bu şartlarda yol veya ince teker düşünemem ince teker hata kabul etmez kalın teker inceye göre daha güvenli.genelde amortisörü açık bırakırım rahat ve güvenli sürüş için

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.