Şimdi Ara

HP DESKJET 2060

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar elimde Deskjet 2060 var. Şuanda kartuşları ikisininde bitmiş durumda ama çıkarıp peçeteye silince içinde kartuş var. Yazıcıyı epeydir yaklaşık 1,5 - 2 senedir kullanmıyorum. Yeni kartuş almayı düşünüyorum. Eğer alırsam bi sıkıntı çıkar mı yazıcıda uzun süre kullanmadım? Yani alıpta elimde patlamasın kartuşlar. Yardımlarınızı esirgemeyin arkadaşlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L. Kilmister -- 7 Nisan 2014; 18:37:34 >

• Leş yaa o yazıcı bence git yeni bi şey al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence iyi yazıcı hp 704 kartuşları çok ucuz diğerlerine göre ben forumda bi arkadaştan sıfır 4 tanesini 25 tl'ye almıştım :) vatanda 20 tl heralde diye biliyorum çünkü ne zamandır almıyorum evdekiler duruyor daha en ucuz kartuşu olan yazıcı bu bence yada dolabilen kartuşlu epsonlara yönel bence bi ara vatanda incele bro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semih4444 -- 7 Nisan 2014; 19:41:09 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: semih4444

Bence iyi yazıcı hp 704 kartuşları çok ucuz diğerlerine göre ben forumda bi arkadaştan sıfır 4 tanesini 25 tl'ye almıştım :) vatanda 20 tl heralde diye biliyorum çünkü ne zamandır almıyorum evdekiler duruyor daha en ucuz kartuşu olan yazıcı bu bence yada dolabilen kartuşlu epsonlara yönel bence bi ara vatanda incele bro

Hocam bi sıkıntı olur mu akşam sipariş vericem kartuşları. Yeni yazıcı almak istemiyorum memnunum yani yazıcıdan ama uzun süre kullanmadım. Bişey olur mu ?
  • Vallaha bendede 2 senedir var bi sıkıntı yaratmadı bende sizdede olmaz gibime geliyor :):) yinede sen bilirsin yani

• quote:

Orijinalden alıntı: semih4444

Vallaha bendede 2 senedir var bi sıkıntı yaratmadı bende sizdede olmaz gibime geliyor :):) yinede sen bilirsin yani

Hocam bende bazen kağıt sıkışması oluyordu sizde de oluyo muydu? Yani kağıt sıkışması demeyelim de üstteki tepeden kağıt içeriye girmiyordu yarısı giriyordu o da çıkarınca kırış kırış oluyodu.
  • O bende yok hocam bende bazen 2-3 kağıdı birden alıyo o kadar....

• semih4444 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam bazen bende de oluyordu. Genel olarak bana göre f/p bir yazıcı. Bide çıkış zamanına bakacak olursak harika bir yazıcı diyebiliriz. Sırf bu yazıcıyı kartuşları 10$ olduğu için almıştım
  • Aynen bende o sebepten almıştım kartuşları ucuzdu diye

Şimdi biraz daha pahalı olmuş sanki. Eskiden 17 lira falandı. Şimdi 25'e kadar çıkıyo bazı sitelerde
  • Dolar yükseldi :)

Aynen öyle hocam :))
  • bende de aynı yazıcıdan var renkliyi 1 yıl kadar yazdırmadım bir çıktı almak istedim bozuk çıkardı sanırım kartuş içindeki mürekkep dondu bişeyler oldu sıcak su buharına falan tuttum hiçbir şey fayda etmedi.
    bu durum tüm yazıcılar için aynı sanırım kartuşun ağzındaki mürekkep donup tıkanma yapıyor. benim de bu şekilde bir kartuşum heba oldu. ama yazıcı genel olarak sorunsuz sadece kenarlıksız çıktı almıyor ve son bölümde büyük boşluk bırakıyor bana göre tek sorun bu. tarayıcı fotokopi olarak kullanıyorum canon ip7250 alalı.
  • sinefun01 kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam verdiğiniz bilgiler için
  • Ben de ucuz orjinal kartuş için almıştım ama yazdırırken ilk harflerin bazen köşelerini silik yazdırıyor.. kartuş kafa temizleme vs yaptırıyorum ama öyle bir sorunu var yazıcının..
  • hocam bendede aynı yazıcıdan var fotokopi çekerken siyah bir şerit oluyor sayfanın kenarında. bunun sebebi nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brktly -- 15 Ağustos 2014; 17:12:15 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.