Şimdi Ara

TURKCELL 500DK+HY1000SMS+2GB=25₺ gnctrkcll (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.399
Cevap
77
Favori
257.747
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: samsungr522tr

quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

quote:

Orijinalden alıntı: samsungr522tr

quote:

Orijinalden alıntı: Black_Wolf14

http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/yildiz-ek-genc-paketi?place=campaigns_category

Numarasını son 30 günde taşımış olanlar faydalanamıyormuş ama.

orada demek istediği mesela türkcell de iken başka operatöre geçip 1 ay olmadan geri gelenler katılamaz diyor siz başka operatörden geçecekseniz sorun olmaz katılabilirsiniz bende taşıdım hemen açıldığı gibi kayıt yaptım oldu

Numarayı taşıdım şimdi tele 25 tl attım diyelim . Bi Klube vs üyelik yapmam lazım mı. Yoksa bu 500 dk 1000 sms ve 2 gb için nereye ne mesajı atacağım tam olarak. Teşekkürler

gencç tarifeye üye olmanız gerekiyor bayiye kimlik bilgilerinizi bırakıp yada GNC boşluk tc no yazıp 2222 gönderip kayıt olabilirsiniz ben YILDIZ GENC yazıp 2222 yollayıp pakete kayıt olmuştum 1.5 ay önce taşıdığımda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bsliali -- 15 Ağustos 2014; 9:57:19 >

• istanbul'dayım. bildirimlerde gecikme falan yok. internet hızı da telefondan gayet hızlı. geçmek isteyen hiç düşünmeden geçebilir. bildirimlerde sıkıntı yaşayanlar kendi telefonlarını bi servise götürsünler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tans61 kullanıcısına yanıt
    En az 5 telefon değiştim hepsinde bildirim sorunu yaşadım ve bunu farklı şehirlerde de yaşadım(Antalya,Trabzon).Sen telefonunu 2-3 saat kurcalama o anda sana bildirimler gelsin bakalım gelecek mi gelecekse bile zamanında gelmeyecek yarım saat sonra falan gelecek.Bu kadar insan boşuna yaşamıyor bu sorunu tim de çalışan bile bana paketin ucuzluğundan böyle olduğunu söyleyip bu durumu kabul ediyorsa sizde ki neyin kafası anlamadım.Sikayetvar a şikayetimi yazdım.Bakalım internetimle ilgili herhangi bir düzenleme yapılacak mı göreceğiz.
  • Bildirimlerde gecikme sorunu bende de yok. Lütfen genelleme yapmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugur_hy -- 17 Ağustos 2014; 11:13:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrecelik85

En az 5 telefon değiştim hepsinde bildirim sorunu yaşadım ve bunu farklı şehirlerde de yaşadım(Antalya,Trabzon).Sen telefonunu 2-3 saat kurcalama o anda sana bildirimler gelsin bakalım gelecek mi gelecekse bile zamanında gelmeyecek yarım saat sonra falan gelecek.Bu kadar insan boşuna yaşamıyor bu sorunu tim de çalışan bile bana paketin ucuzluğundan böyle olduğunu söyleyip bu durumu kabul ediyorsa sizde ki neyin kafası anlamadım.Sikayetvar a şikayetimi yazdım.Bakalım internetimle ilgili herhangi bir düzenleme yapılacak mı göreceğiz.

komik olmayın. dün hattım taşındı. işlemlerimi sabah yaptım hallettim. arkadaşım geldi. gün boyu hiç telefona dokunmadan eminönü gibi kalabalık yerde gezdik. yani internetin çok sık kullanıldığı yerlerden biri. telefona saatlerce dokunmayıp akşama doğru whatsapp mesajı aldım. özellikle dikkat ettim mesajın gönderim saati ile o an ki saate. aynı. yani gecikme falan yok. eminönü gibi yoğun internet kullanılan bi yerde yaşadım bunu.

bugün de sabah evden çıktım. forum'a gittim gezerken mesaj geldi kardeşimden whatsapp. gönderme ve gelme saati aynı mesajının.

sorun nerede bilmiyorum. eşim de geçecek kardeşim de geçecek bu tarifiye. onların da durumunu yazacam.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugur_hy

Bildirimlerde gecikme sorunu bende de yok. Lütfen genelleme yapmayın.

+1
  • Numara taşıyarak geçişler kapandı dedi tcell bayi. Aslı var mı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de gecikme yok diyodum :) sıkmayın canınızı, sizde de olur. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tans61

istanbul'dayım. bildirimlerde gecikme falan yok. internet hızı da telefondan gayet hızlı. geçmek isteyen hiç düşünmeden geçebilir. bildirimlerde sıkıntı yaşayanlar kendi telefonlarını bi servise götürsünler.

bildirim sorunu var demiyoruz sadece süresi gecikiyor mesela arkadaşınız 21:39 da yorum yaptı facebookta ama size bildirim 21:50 de anca geliyor ama genede geliyor bizim sorun anında gelmemesi 10 kişiden 7-8 kişi sorun yaşıyorsa herkesin cihazın bozuk olamaz herhalde

unutmadan bimcell kullandım 8 ay kadar aynı cihaz ile 2g de bile sorunsuz anında bildirim alıyordum ama türkcell geçtikten sonra bildirimler geç gelmeye başladı telefonuda değiştirmedim format vs de atmadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bsliali -- 17 Ağustos 2014; 21:40:46 >

• Hocam bu tarifeden kalktim vodafone a gectim bin pisman oldum.neymis bildirim gecmis vodafone 1 gb 15 gun ytemiyor turkcelde 1 ayda 1690 mb kullanmistim zorlayarak oda. Az kullansam 1000 mb anca kullanirdim herhalde.

Vodafone 1 gb net 1000 dk 19 a gectim gecnez olaydim 16. Gun bitti

• quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

Hocam bu tarifeden kalktim vodafone a gectim bin pisman oldum.neymis bildirim gecmis vodafone 1 gb 15 gun ytemiyor turkcelde 1 ayda 1690 mb kullanmistim zorlayarak oda. Az kullansam 1000 mb anca kullanirdim herhalde.

Ordaki ücretlendirme periyodu da 100kb değil mi ? Çok fark olmaması lazım aslında.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Hocam bu tarifeden kalktim vodafone a gectim bin pisman oldum.neymis bildirim gecmis vodafone 1 gb 15 gun ytemiyor turkcelde 1 ayda 1690 mb kullanmistim zorlayarak oda. Az kullansam 1000 mb anca kullanirdim herhalde.

Ordaki ücretlendirme periyodu da 100kb değil mi ? Çok fark olmaması lazım aslında.

Evet vodafone 100 kb dediler fprumda ama.ben pek anlamam.turkcel de mi 100 kb?

Ben aveya geceyim olmazsa

• ILKERATLIILKER I kullanıcısına yanıt
    İkiside 100 kb turkcellde de aynı biter aslında bu durumda?
    ya biz napalım güya pttcell sınırsızız ama onuda rezil ettiler

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Evet vodafone 100 kb dediler fprumda ama.ben pek anlamam.turkcel de mi 100 kb?

Ben aveya geceyim olmazsa

Bu kampanyadaki ücretlendirme de 100kb, ben daha önce vodafonedaydım, o tarife 1kb olarak ücretlendiriyordu, tcell'e geçince fazla gider gibi oldu da, her ikisi de 100kb sa farketmemesi bile lazım da, belki vodafone hatta veri alışverişi olmazsa veri açık olsa da alışveriş durdu diye ücretlendirme mi yapıyor acaba.

• Arkadaşlar ilk çıktığı zaman bu tarifeye geçmiştim ben.

Benim hattım şuan babamın üzerine kayıtlı. Hattı kendi üzerime alacağım fakat bildiğim kadarıyla hattı üzerine alınca her şey sıfırlanıyor. Tekrar bu tarifeye geçebilir miyim?
  • Bu kampanyadan mevcut turkcell liler faydanalabiliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: krocker09

Bu kampanyadan mevcut turkcell liler faydanalabiliyor mu?

Hayır. Hattı diğer operatörlerden birine taşıyıp 30 gün bekleyip Turkcell'e geçerseniz faydalanırsınız, tabi kampanyanın süresi uzatılırsa.
  • s.uzun kullanıcısına yanıt
    Sağolasın hocam peki şuan turkcell in kendi hazırkart müşterilerine verdiği un uygun paket hangisi bilginiz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: krocker09

Sağolasın hocam peki şuan turkcell in kendi hazırkart müşterilerine verdiği un uygun paket hangisi bilginiz var mı?

Pek yok sanırsam. Eğer illede sizi Turkcell'e bağlayan bişey yoksa, Vodafone heryöne 1000dk + 1gb internet 19TL tarifesi var, ona geçilebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: search in vain

İkiside 100 kb turkcellde de aynı biter aslında bu durumda?
    ya biz napalım güya pttcell sınırsızız ama onuda rezil ettiler

Keske pttcellin zamaninda 500 dk lik olanini alsaydim.iyiymis simdi pttcell i iptal ettirdik aceya gectik bir ay sonra turkcele 1 ay sonra da vodafone gectik ne edecegimi sastim.polis hatti nasil 4 gb avea 1000 dk kurum ici 5400 dk 1000 sms 27.5 tl taaahutly

• 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.