Şimdi Ara

Apple Store İstanbul - Değişim Koşulları (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.888
Cevap
53
Favori
208.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben cihaz degisim talebi etmedim. Pilimi degistirdiler ve sorunum ortadan kalkti mutlu musteriyim. Sifir telefon icin bos sebepten degisim talep etmek etik ve egitimli birisinin gosterecegi bir davranis bicimi degildir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de sarj problemi var, inanilmaz hizli bitiyor sarjim. Mesela yuzde 5e inince sarja takiyorum, kabloyu taktigim an sarj yuzde 15'e cikiyor. Bu sekilde gariplikler var. sadece batarya degistiriyorlarsa onu isteyecegim telefondan memnunum cunku. 26 Nisana randevu alabildim. Bakalim ne olacak.

• benim batarya öldü sanyrym çünkü çok çabuk bitiyor ve çabuk doluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dicklers

Ben cihaz degisim talebi etmedim. Pilimi degistirdiler ve sorunum ortadan kalkti mutlu musteriyim. Sifir telefon icin bos sebepten degisim talep etmek etik ve egitimli birisinin gosterecegi bir davranis bicimi degildir

Hocam garanti hangi firmadandı..
    Birde ücretsiz değişim mi yaptılar pile ?
    Benim genpadan garanti devam ediyor da bakarlar mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tbatikan

quote:

Orijinalden alıntı: mebrar

quote:

Orijinalden alıntı: vendercan

quote:

Orijinalden alinti: White Aura

Yanlis bilgi,Amerika Cihazi degisimleri kesinlikle yok.Suanda öyle bir sey söz konusu degilmis.

Amerikan cihazin garantisi varsa degistirmk zorunda,yok degistiremez diyorsa.Apple.com dan Tr sikayet edin.Kesin degistiriller.Bu bilgi nettir.Gecen yaz Amerikada sormustum,tum dunyada apple magazalarinda,teknik destek ve degisim yapabilirsiniz demislerdi.

Amerikan 5 ve 5S cihazlarina bolgesel sebeke farkliliklarindan dolayi cihaz kodu farkli oldugu icin degisim yapilamiyor. Butun dunyada boyle. Forumda birkac istisnai durum yasayan olmus Almanya Apple Storeda. Ama normalde yapmiyorlar kesinlikle. Ve A1428 cihazi A1429 ile degistirmeleri de maalesef sozkonusu degil.

2 defa müşteri temsilciyle görüştüm, yasal engellerden dolayı değişim yapamıyoruz diyorlar..bide şikâyetti mailemi yapacağız..

Apple.com mail at,modelin seri nosu garantisi devam ettigini belirt ,Turkiyede apple store cihazla ilgili garanti sartlarini yerine getirmedigini belirt yardim talep et.

• Merhaba arkadaşlar ben telefonumu ölü pixelden dolayı apple store'a götürmek istiyorum fakat 7.0.4 versiyonlu ve jailbreakli, tabi götürürken jbyi kaldırmam gerekli bunun içinde 7.1 e güncellemek istemiyorum çünkü olurda değişim kararı çıkmazsa diye, şöyle yapsam jailbreakli olduğunu anlarlar mı acaba? Semi-restore ile cihazı sıfırlayıp sonra ifunbox tarzı programla cydia ikonunu silsem olur mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fremaan02

quote:

Orijinalden alıntı: Kvothé

konu harika olmuş elde 1 tane 3gs var bakalım 1 yıl oldu daha alalı telefon eşimde şuan birsüredir 3g bağlanamıyor gibime geliyordu sorun daha sık ortaya çıkarsa bir randevu alıp gitmek lazım ...

Götürdünüz mü acaba ? 3GS götüren var mı acaba? Durum ne oluyor garantisi devam ediyor

yok henüz fırsat olmadı götürdüğümde buradan da bilgilendirme yaparım garantisi daha bitmedi bizim cihazın...
  • Merhaba arkadaşlar.
    4. nesil ipadimin ekranında renk dalgalanması olduğundan bugün apple store'a gittim. Test sürecinden ve incelemeden sonra cihaz değişimi yaptılar. Yeni cihazda iOS 6.1.3 yüklü. iOS 7.1' e güncellesem mi acaba?
  • Arwen Undomiel kullanıcısına yanıt
    firma yazılm ile kontrol ediyor.Farkedeceklerdir,Cihazınız ömür boyu garanti dışı + ücretli destekde vermezler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Aura

firma yazılm ile kontrol ediyor.Farkedeceklerdir,Cihazınız ömür boyu garanti dışı + ücretli destekde vermezler.

Teşekkürler

• Merhaba arkadaşlar. iPhone 5 cihazım kozmetik olarak baya kötü durumda, ezikler ve çizikler mevcut. Sorunum ise 6-7 aydır ekranın kenarlarında yeşillikler var. Bugün Jb yi kaldırarak iOS 7.1 yükledim. Yarın için randevum var, bakalım kozmetik olarak kötü olan bir cihaza değişim kararı çıkacak mı. Sonucu buraya yazacağım

• quote:

piskopat mısın ?

iyi niyeti suistimal etmekten ne zevk alıyorsun ? İnşallah değişim yapmazlar.

Sanıyorum sorunu anlamadın, zira boş konuşuyorsun. Ekranda yeşil çizgiler var diyorum, neresini anlamadın?

Edit: Arkadaş yorumunu silmiş. Umarım bir daha kimseye önyargıyla yaklaşmazsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thebeastmaster -- 20 Nisan 2014; 19:45:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ummetcivi

Merhaba arkadaşlar. iPhone 5 cihazım kozmetik olarak baya kötü durumda, ezikler ve çizikler mevcut. Sorunum ise 6-7 aydır ekranın kenarlarında yeşillikler var. Bugün Jb yi kaldırarak iOS 7.1 yükledim. Yarın için randevum var, bakalım kozmetik olarak kötü olan bir cihaza değişim kararı çıkacak mı. Sonucu buraya yazacağım

Kozmetiginin hicbir onemi yok. Garantisi oldugu surece degisim olacaktir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arwen Undomiel

Merhaba arkadaşlar ben telefonumu ölü pixelden dolayı apple store'a götürmek istiyorum fakat 7.0.4 versiyonlu ve jailbreakli, tabi götürürken jbyi kaldırmam gerekli bunun içinde 7.1 e güncellemek istemiyorum çünkü olurda değişim kararı çıkmazsa diye, şöyle yapsam jailbreakli olduğunu anlarlar mı acaba? Semi-restore ile cihazı sıfırlayıp sonra ifunbox tarzı programla cydia ikonunu silsem olur mu acaba?

Jailbreakli olarak goturmenizde bir sikinti yok hocam.

• quote:

Apple Store acıldığından beri ismini bile vermeyeceğim bağzı şerefsiz arkadaşlar sırf 1-1.5 senelik cihazlarını yenilemek icin değişim yaptırdılar,Hemde hic bir sorun olmamasına rağmen sonra cıkıp sorsan müslümanım derler.Bu arkadaşlar müslümansa kimse kusura bakmasın ben deisme doğru kayıyorum.
    En başta bu şekilde hic bir problem olmamasına rağmen değişim isteyip değiştirmek KUl Hakkıdır.İyi niyeti suistimaldir.Bundan 1 sene sonra Apple bile Türkiye'de değişim yapmaz.Samsung gibi verirsiniz cihazı 20 - 30 gün sonra alırsınız oda tam tamir edilmez.Bu yorumum sizlere değil,Bahsettiğim kişiler kendilerini cok iyi biliyor.

1.5 senelik cihaz nasıl değişiyor? Süre 1 yıl değil mi?

• onkuba kullanıcısına yanıt
    Türkiye'de 2 yıl garanti hizmeti var.
  • quote:

Türkiye'de 2 yıl garanti hizmeti var.

Anladım hocam teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: onkuba

quote:

Apple Store acıldığından beri ismini bile vermeyeceğim bağzı şerefsiz arkadaşlar sırf 1-1.5 senelik cihazlarını yenilemek icin değişim yaptırdılar,Hemde hic bir sorun olmamasına rağmen sonra cıkıp sorsan müslümanım derler.Bu arkadaşlar müslümansa kimse kusura bakmasın ben deisme doğru kayıyorum.
    En başta bu şekilde hic bir problem olmamasına rağmen değişim isteyip değiştirmek KUl Hakkıdır.İyi niyeti suistimaldir.Bundan 1 sene sonra Apple bile Türkiye'de değişim yapmaz.Samsung gibi verirsiniz cihazı 20 - 30 gün sonra alırsınız oda tam tamir edilmez.Bu yorumum sizlere değil,Bahsettiğim kişiler kendilerini cok iyi biliyor.

1.5 senelik cihaz nasıl değişiyor? Süre 1 yıl değil mi?

TR ürünlerinde garanti 2 yıl o yüzden bakıyorlar Avrupa ürün ise 1 yıl garantisi var
    Diğer arkadaş kul hakkı falan demişsin ama eğer üründe bir sorun yoksa Apple biz istedik diye telefon değiştirmiyor herhalde.benim cihazımda ekran ve batarya sorunu vardı götürdüm test yaptılar ve değişim kararı çıktı eğer ekrandaki sorun olmasaydı batarya değişimi yapılacaktı sadece burda telefonu değişen insanları zan altında bırakıp kul hakkı yedik demek saçmalık bence

• treko kullanıcısına yanıt
    Forumda sadece cihazında kozmetik problemler yüzünden değiştiren arkadaşlar var.Apple calışanı zorlayarak değiştirdiklerini beyan etmişler.Benim yorumum bu kişiler icindir.Yoksa cihazında problem varsa tabiki değişim yapılır
  • quote:

Forumda sadece cihazında kozmetik problemler yüzünden değiştiren arkadaşlar var.Apple calışanı zorlayarak değiştirdiklerini beyan etmişler.Benim yorumum bu kişiler icindir.Yoksa cihazında problem varsa tabiki değişim yapılır

Olayı bilmeden ön yargıyla yaklaşıyorsunuz. Cihazımda sorun olmasa neden garantiye gideyim

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.