Şimdi Ara

Motorola Moto G Forte resmiyet kazandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Motorola Moto G Forte resmiyet kazandı

Motorola'nın şimdiye kadar ki en başarılı satış yapan akıllı telefonu ilan edilen ve İngiltere'de firmanın yüzde 8 pazar payı elde etmesini sağlayan Moto G'nin devam modeli Moto G Forte resmi olarak lanse edildi.

Meksika perakendecilerinde satışa başlayan Moto G Forte aslında önceki nesilden herhangi bir donanım farkı içermiyor. Tek farkı kutu içerisinde 20$'lık Grip Shell dayanıklı kılıf ile çıkıyor olması. 

Moto G Forte modelinde yer alan donanım özellikleri ise 4.5 inçlik 720p ekran, 4 çekirdekli Snapdragon 400 yongaseti, Android 4.4 işletim istemi, 5MP çözünürlükte arka kamera, 8GB artırılabilir hafıza, 1GB RAM şeklinde sıralanıyor. 

Moto G Forte şimdilik sadece Latin Amerika ülkeleri için satışta kalacak. Cihaz kontratlı olarak ücretsizken, kontratsız fiyatının yine 200$ altında olacağı tahmin ediliyor.  

Kaynak:http://www.phonearena.com/news/Motorola-Moto-G-Forte-gets-official---its-not-exaclty-a-new-Moto-G_id54693

• Guzel biseye benziyo

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu nasıl bir pazarlama şekli ya? Kılıf için yapsalarmış ya tanıtımı. Madem aralarında fark yok.
  • moto g sahibiyim bu telefonu tavsiye ederim pahalı değil güncel enfes bir telefondur...

• demek android 4.4 için 1 gb ram yeterliymiş. ötekiler 4.2 yi zor veriyor.

• Andorid 4.4 düşük ramli (512 mb) cihazlarda çalışmak için optimize edilmiş bir işletim sistemi. 1 gb'ta rahat çalışıyor olması lazım.

• Tek farklılık Grip Shell olmasımı ? Öteki Moto G'de arttırabilir hafıza yoktu şimdi yazdığınıza göre var, bir farkda bu sanırım gözünüzden kaçmış.
  • quote:

8GB artırılabilir hafıza

Bir fark daha var gibi görünüyo
  • Arttırabilir hafıza gelirse iyi olur gerçi şimdiki moto gde yetiyor 13gb hafıza ama fazla yer göz çıkarmaz
  • likeable kullanıcısına yanıt
    Moto x in satislarini baltalamamak icin olabilir diye dusunuyorum moto x turkiyede satilmiyor malesef tr ofisi kapandi motorola tekrar donup ne zaman trde ofis acar bilinmez en azindan ben oyle dusunuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kılıfı ayrı satsalardı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: likeable

5mp ve 1gb ram de hala niye ısrar ediyorlar ki?

Oncelıkle moto x alıcılarını fıyatı sebebıyle moto g ye cekmemek ıcın.

Ikıncı olarak saf arayuz ıle 1 gb son derece hızlı calısıyor , 2 gb ram i hıcbır g kullanıcısı aramaz.

Kamera da gunduz vaktı son derece basarılı , gece cekımlerınde daha ıyı olabılırdı.
  • mogo g yurtdışında çok güzel ama ülkemizde maalesef 750 lira olunca öyle bahsedildiği gibi mükemmel olmuyor çünkü tasarım kişisel olsa da telefon biraz kalın, sanal tuşlara rağmen çerçevede büyük boşluk var ve kamera idare eder düzeyde.

• Tr'de 800 lira

• quote:

Orijinalden alıntı: ekrem71

Cihaz kontratlı olarak ücretsizken, kontratsız fiyatının yine 200$ altında olacağı tahmin ediliyor.

Bizde ise kontratsız 800 olan ortalama bir cihaz kontratlı 1000 TL'yi geçiyor. Nedir bu Türkiye'nin bu adamlardan çektiği. Niye Devlet vatandaşının bu şekilde kazıklanmasına göz yumar hala anlamış değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sasaki Kojiro

quote:

Orijinalden alıntı: ekrem71

Cihaz kontratlı olarak ücretsizken, kontratsız fiyatının yine 200$ altında olacağı tahmin ediliyor.

Bizde ise kontratsız 800 olan ortalama bir cihaz kontratlı 1000 TL'yi geçiyor. Nedir bu Türkiye'nin bu adamlardan çektiği. Niye Devlet vatandaşının bu şekilde kazıklanmasına göz yumar hala anlamış değilim.

Kazıklayanlardan biri de devlet o yüzden
  • forte ates dusurucu ozelligi de var :)

• motorola moto x kullanıyorum. beyaz olanı. satmak istiyorum. amerikadan att operatöründen alınma. sim kilitsiz. pasaport kayıtlı. nokta çiziksiz. almak isteyen özelden ulaşsın.

• bbuzol kullanıcısına yanıt
    forte kuvvetli demek hocam. cihazın ya kasa kalitesi arttırılmış yada batarya ömründe de iyileştirme olmuştur diye düşünüyorum.
  • 8 Gb artırabilir hafıza sadece kaynak haberin yorumlarında var , resmi hiç bir bilgide göremedim.Gören varsa bilgilendirirse iyi olur?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.