Şimdi Ara

Fuji Absolute 1.1 D Hakkında Düşünceleriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yazın çok güzel bir şehir bisikleti almak için para biriktiriyorum. Baya bisiklet taradım ama bugün yabancı yarışlarda da gördüğüm Türkiye'de pek bilinmeyen bir markaya rast geldim. Marka " Fuji " ve Türkiye'de satışının yapıldığını görünce çok sevindim. Bisikleti görür görmez işte alacağım bisiklet bu diye geçirdim içimden. Hepsiburada sitesinde satışa çıkartılmış hem de yurt dışı fiyatlarıyla aynı fiyata. Şuan görür görmez nedeni bilinmedik bir şekilde hayran kaldığım modeli Fuji absolute 1.1 D Şehir Bisikleti- Yurtdışı fiyatı 1069 Dolar. Türkiye Fiyatı 1084 Dolar + KDV.

Sizin bu bisiklet hakkında ki görüşleriniz nedir. Fiyat/Performans açısından nasıl bakıyorsunuz. Bu bisiklet hakkında ki görüşlerinizi bekliyorum. Şuan listeye aldığım tüm bisikletleri bir köşeye attım bu bisiklet yüzünden.

Detaylı özelliklerinin verildiği kendi orjinal sitesi. Hepsiburada linkini en alta koyuyorum.

http://www.fujibikes.com/bike/details/absolute-11-d#bk_desc_tab

http://www.hepsiburada.com/liste/fuji-absolute-11d-d17-mblk-2014-erkek-sehir-bisikleti/productDetails.aspx?productId=sporfj01601&categoryId=27058700

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mtkn58 -- 30 Mart 2014; 16:43:37 >

• Specialized sirruslarada bak aktif pedalda var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onlar nasıl desem klasik Fuji bir iphone o dediğin markalar ise birer galaxy S serisi. Fuji hakkında bilgisi olan birileri konuya yorum yaparsa sevinirim. O markaları çok araştırdım ama fuji çok farklı.
  • Mtkn58 kullanıcısına yanıt
    Kalite olarak Speicalişzed > Fuji. Ama demek istediğinizi anlıyorum Fuji içinize sindiyse alınabilir
  • yol için güzel bisikletleri var ama şehir için hiç kullananı görmedim. yol için tercih edilebilir.
    Not:
    fuji çok köklü bir firmaydı, 1998 de batana kadar birçok konuda öncüydü, ama şu ana göre değerlendirirsek;
    arkadaşların da dediği gibi "bi specialized değil"
  • Acikcasi ayni bisiklete vurulmusuz.

Fuji-specialized diye marka kiyaslamak eywallah bakis acilarini anlayabiliyorum ama biraz genis kavramlar sanki.

Ancak fujinin bu modeline muadil bir specializedi bu fiyatlara almak mumkun degil heralde bu konuda pek farkli dusunen yoktur.

Bendeki GT'yi satip uzerine paea ekleyip alicam insallah. Bu yaz zor artik da gelecek bahara bakicaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam fuji kullanan bi arkadaşım vardı servis sorunu çekmişti.
  • Ben kullanıyorum 7000 km yi devirdim güzel alet..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.