Şimdi Ara

En az 8' tablet arıyorum bugün almayı planlıyorum uygun fiyata ne alabilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba eşim için tablet bakıyorum fazla büyük olmayan fazlada küçük olmayan ölçülerde 7,9 yada 8" uygun gibi geliyor bana ama o kadar çok model varki midem bulandı gözlerim ağrımaya başladı teknosada aşağıdaki tablet buldum sizce fiyatı uygun mu?

daha çok internet, video, ufak çaplı, oyunlar ve fotoğraf çekimi için kamerasının iyi olması lazım

http://www.teknosa.com/urunler/125043663/samsung-sm-t310-galaxy-tab-3-80-white-tablet

• Bence Teknosadsn ipad 2 al ben aldım memnunum güzel bir tablet fiyatına uygun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimde ilk aklıma o geldi ama hanımın çok fazla video ve fotoğraf çekme hastalığı var özellikle kızımızın her anını fotoğraflıyor ve akrabalarla paylaşıyor, anne ve babalarımızlada şehir dışında yaşıyorlar onlarlada çok sık görüntülü görüşme yapıyoruz o yüzden ipad kamera çözünürlüğü çok yetersiz kalıyor bize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: krep

Benimde ilk aklıma o geldi ama hanımın çok fazla video ve fotoğraf çekme hastalığı var özellikle kızımızın her anını fotoğraflıyor ve akrabalarla paylaşıyor, anne ve babalarımızlada şehir dışında yaşıyorlar onlarlada çok sık görüntülü görüşme yapıyoruz o yüzden ipad kamera çözünürlüğü çok yetersiz kalıyor bize.

Evet kamera kötü ama ios stabilitesi gerçekten harika androide göre daha uzun ömürlü olacağı düşüncesindeyim o zaman bütçeyi 200 tl kadar arttırırsanız ipad 4 alabilirsiniz

• ipad 4 biraz tuzlu geliyor bana ios stabilitesi dediğiniz gibi kendim zaten ipad mini kullanıyorum o konuda hem fikirim zaten neyse ben bir yola koyulayım teknosaya doğru orada karar vereceğim sanırım.
  • Hocam ipadden vazgeçmeyin bence hem kamerasında berbat değil sonuçta

• Androiddeki uygulamaları ve o uygulamaları çalıştırmak için attığım taklaları ve her uygulamada zırt bırt karşıma tam ekran çıkan reklamları düşünüce sanırım haklısınız zaten, itunes ve app store için ücretli uygulamalar filmler vs. için kod sıkıntımda yok ben ipad 2 gideyim en olmadı ipad mini eşim kullanır.
  • quote:

Androiddeki uygulamaları ve o uygulamaları çalıştırmak için attığım taklaları ve her uygulamada zırt bırt karşıma tam ekran çıkan reklamları düşünüce sanırım haklısınız zaten, itunes ve app store için ücretli uygulamalar filmler vs. için kod sıkıntımda yok ben ipad 2 gideyim en olmadı ipad mini eşim kullanır.

En doğrusunu yaparsın hocam

• quote:

Androiddeki uygulamaları ve o uygulamaları çalıştırmak için attığım taklaları ve her uygulamada zırt bırt karşıma tam ekran çıkan reklamları düşünüce sanırım haklısınız zaten, itunes ve app store için ücretli uygulamalar filmler vs. için kod sıkıntımda yok ben ipad 2 gideyim en olmadı ipad mini eşim kullanır.

Hocam naptın

• Mağazadan almadım internetten alınca hediye çeki, avantajix, birde world puan, puanıda uçak bileti için kullanacağım bu şekilde daha uygun olacak gibi geldi bana ama bugün sabırsız davranırsam alabilirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.