Şimdi Ara

EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ (544. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.386
Cevap
160
Favori
1.632.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 542543544545546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: celil.mayaoglu

quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Büyük tamburlu makinelerde hızlanma aşamasında tamburun hareket etmesi normaldir. Amortisörlerde problem olsa yüksek devirlerde de ses problemi devam eder. Sorun yaşayan arkadaşımız video çekebilirse daha net yorum yapma şansımız olur.

WAT24480TR ile CMG140DTR arasında malzeme farkı yoktur. Bu farklıdır tartışmaları nereden çıkıyor anlam veremiyorum açıkçası.

Şüphesi olan yetkili servisi arayarak iki modelin amortisör parça kodlarını öğrenerek kıyaslayabilir. Ben farklı olması gibi bir ihtimalin olduğunu hiç sanmıyorum.

Firmalar tüketicilerin bu marka algısını kullanıp daha düşük özellikteki makineyi daha pahalıya satıyorlar.

Şüphelerim var malesef Candoğan Bey ve bence yerinde şüpheler olduğunu düşünüyorum.

Bu marka ve bu model profilo'yu istanbul'da hiçbir markette görmedim. İstanbul içinde 1tek Profilo bayisi de görmedim. (Profilo satan mediamarkt ya da teknosa'yı örnek göstermeyin şimdi). Bosch gibi Arçelik gibi tek mağazasını hiçbir yerde görmedim kısaca.

Bu marka ve bu model makinenin olduğu bayiye de rastlayamadım, profilo'nun olduğu mağazaları da gezdim ama 5kg kapasiteli tek modeli mevcut olduğuna rastladım.

Bosch bayisine gelince araştırma yapmaya gerek duymadan bildiğim bosch bayisi var çevremde.
    Bosch'un o modelini şahsen yakından gördüm bakırköy carouseldeki mediamarktta ve çok da beğendim.

Tamamen aynısıymış deyip gene profiloyu sipariş ettim, çağrı merkezlerini aradığımda ise doğru düzgün cevap alamıyorum.

Forum kullanıcısı olarak garantisini verir gibi sizin verdiğiniz net cevabı onlardan duyamıyorum bu 2 makine de malzeme olarak aynı diye öğrendim doğru mudur diye sorduğum zaman bunun cevabını veremiyoruz diye flu bir cevap geliyor.

Ve dikkat ediyorum, gittigidiyor ve n11'de birkaç online satıcı ve hepsiburada hızlıal gibi siteler dışında almak için şahsen gözümle görme şansını bulamadığım makineyi satın aldıktan 5 ay sonra gözümle göreceğim. Kuşkulu olmam bu bakımdan normal, en azından bir güvencem var; o da gerekçesiz iade edebilecek olmam...

Şüphelerinizi anlıyorum ama bunlar tamamen satış, müşteri hizmetleri ve fabrika departmanlarının birbirinden habersiz ve kopuk çalışmasından kaynaklanıyor.

Size en basitinden ürünlerin hangi bayilere çıktığının bilgisini dahi verememişler. Müşteri hizmetleri çoğu firmada sekreter gibi çalışıyor, tek yapabildiği önündeki bilgisayardan ulaşabildiği bilgileri vermek ve duruma göre ilgili alanlara aktarma yapmak. Müşteri hizmetlerinin ürün hakkında zerre bilgisi yoktur, kaldı ki ürünün parçalarını bilsin.

Profilo bayiden ziyade toptancılarda ve spotçularda ağırlıklı satışı olan bir markadır. Kırsal kesimlerde bayi ağı daha fazladır. Bu daha çok firmaların pazarlama stratejisi ile alakalı. Bu durumlar ürünlerin aynı bantta çok büyük bir kısmı aynı parçalarla üretildiği gerçeğini değiştirmiyor. Firmalar farklı kesimlere ulaşmak için farklı yöntemler kullanıyorlar.

Dikkat ederseniz geçen yıla kadar parmakla sayılacak kadar az Beko bayisi vardı Türkiye çapında. Ancak her yerde Arçelik bayisi var. Muhtemelen firma strateji geliştirdi ve Beko bayileri her yerde yine açılmaya başladı. Ancak bu durumlar Arçelik ve Beko'nun aynı ürün olduğu gerçeğini yine değiştirmiyor.

Para sizin, tercih sizin. Buna elbette karışacak değilim. Benim forumda anlatmak istediğim daha daha düşük modele daha fazla para vermenin gereksiz olduğu. Hızlıal'dan Bosch alsanız da aynı kargo elemanı yine makineden faturayı alıp gidebilirdi. Bunun markayla bir bağı yok ki.

• Merhaba Can beye ve diğer arkadaşlara paylaşımlarından dolayı teşekkürler..

Hotpoint alacaktım neredeyse..Bi arkadaşın tabiriyle kanser olmamak için hotpoint almadım :) forumda birkaç bölümü dolaştım doğru yolu bulduk neyse ki..

Gönlüm bochdan yanaydı bayiye sordum 1585 tl..Can beyin profiloyla bosch arasında fark yok yorumunu okudum..Onu alacaktım ama dolaşırken n11 de bosch'u gördüm indirimde cazip geldi... 100 tl indirim + 11 tl yeni üyelik indirimiyle 1398 tl ...profilo ile fark yok ama gözüm boshda kalmıştı.. :) :)

http://www.n11.com/bosch-wat24480tr-9-kg-1200-devir-100-tl-indirimle-1409-tl-P45327312

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yarikan

candogan bey merhaba ... yorumlarınızın çoğunu okudum 2 yıl öncede bir tavsiye almıştım fakat 20 - 25 yıllık emektar arçelik çamaşır makinemiz şimdi bozulunca acilen bir makineye ihtiyaç duyduk önereceğiniz makineyi acilen alacağım tavsiyenize çok ihtiyacım var ...

ihtayaçlarım şu şekilde : tercihen 8 - 9 kg lik ( Battaniye yıkamak istiyorlar ben karşı çıksamda ) veya kazanı büyük 7 kg de olabilir max :1500 tl civarında bir makineye ihtiyacım var uzun yıllar kullanabilmek düşüncesiyle 1500 tl ye çıktım gözümü karartıp ....

çift su girişli istiyorum fakat az model karşıma çıkıyor ve çıkanlarda ya fiyatı yüksek yada teknolojisi eski düşük fiyat ...
    Bursa da sağlıklı bir şekilde kullanabileceğimiz saydığım ihtiyaçlara cevap verecek önerinizi bekliyorum .... şimdiden teşekkürler ...

Merhabalar. 1500TL segmentinde Electrolux EWF1286LEW, AEG L87494EFL ve Profilo CMG140DTR tercih edebilirsiniz. Kendi fiyat aralığındaki en iyi makinelerdir.

Çift su girişli makine seçeneği maalesef az. Keşke olsa da tercih edebilsek. Gerçi çoğu çift su girişli makine sadece 60'C ve üstü programda sıcak su alıyor. O yüzden çok büyük bir katkısı olmuyor tasarruf üzerine.

abi, cevabın için teşekkür ederim .... söylediğin makineleri inceledim sonuçlar şöyle :

EWF1286LEW : 1400 - 1500 arası

Profilo CMG140DTR : 1200 tl

AEG L87494EFL : 1650 - 175 arası (en yüksek bunun fiyatı )

bunların birbirine üstünlükleri varmı ? varsa nelerdir ve sen en çok hangisini tavsiye edersin ? (gerçi sen AEG diyorsun ama yinede söyleyeceklerin çok önemli bu arada benide aeg ye sevdalı yaptın hiç bakmadığım bir maraka sıcak gelmeye başladı sayende )

birde önceki yorumlarında AEG L75280FL makinesini önermişsin oda 1300 -- 1350 tl civarlarında biriki yerde var onun bu yukarıdakilerden farkı nedir ? AEG L75280FL de galiba xxl büyük taburluydu oda alınabilir mi ?

yaptığın yönlerdirmelerle bugün yarın makineyi alacağım kısmetse ama çok araştırıyorum kötü yıkayan bir makine almaka istemediğimden ö yüzden yorumlarını çok önemsiyorum ... şimdiden çoook teşekkür ederim ....

• quote:

Orijinalden alıntı: muhammetasmaz

quote:

Orijinalden alıntı: scetin1985

quote:

değiştirebilirim cmd140dtr var beyaz ama fırcasız motor varmıs ondan da alabılır yada elektrolux 1286 lew de olabılır 1300 tl ye buldum

O halde Siemens'in aşağıdaki modeline bakmanızı öneririm;

WM12T480TR - 1390 tl şuan,

Kapasite: 9 kg
    Enerji verim sınıfı: A+++-30%
    Devir sayısı: 1200 dev./dak.
    tambur hacmi: 63 l

Ürünün detaylı bilgileri için lütfen tıklayın.

EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ

bayiye gidip inceleyeceğim bu modeli tesekkür ederim siz o fiyata nerede buldunuz

1300 e hangisini vede nerede buldunuz link atarsanız sevinirim bende bu ürünleri araştırıyorum ama bu fiyatlara görmedim sadece profiloyu 1200 lere gördüm ... link atarsanız sevinirim ...

• quote:

Orijinalden alıntı: Acemi85

Arkadaşlar anneme bu hafta çamaşır makinesi almak istiyorum. Electorulux EFW1286LEW öneriyor gibi görünüyor herkes ama sonrada farklı sıkıntılar çıkmış gibi. Bu normal çok büyütülmemesi lazım diye düşünüyorum. Ben şu 5 makine arasında kaldım. Tavsiyeniz nedir?

1- ELECTROLUX EWF 1286 = 1.317 TL
    2- BOSCH WAS24322TR = 1.579 TL (İthal)
    3 -BOSCH WAW28560TR = 1.899 tl (İthal)
    4- LG F12B8TDP5 = 928 TL
    5 -PROFİLO CMG140DT = 1.100 TL

electrolüxle profiloyu o fiyatlara nerede buldunuz link atabilirmisiniz ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

değiştirebilirim cmd140dtr var beyaz ama fırcasız motor varmıs ondan da alabılır yada elektrolux 1286 lew de olabılır 1300 tl ye buldum

EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ

bayiye gidip inceleyeceğim bu modeli tesekkür ederim siz o fiyata nerede buldunuz

1300 e hangisini vede nerede buldunuz link atarsanız sevinirim bende bu ürünleri araştırıyorum ama bu fiyatlara görmedim sadece profiloyu 1200 lere gördüm ... link atarsanız sevinirim ...

hangi modelden bahsediyorsunuz acaba ben hepsinden vazgecip samsung wf1804 gri modelini aldım 1349 tl ye teknosadan 8

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Acemi85

Arkadaşlar anneme bu hafta çamaşır makinesi almak istiyorum. Electorulux EFW1286LEW öneriyor gibi görünüyor herkes ama sonrada farklı sıkıntılar çıkmış gibi. Bu normal çok büyütülmemesi lazım diye düşünüyorum. Ben şu 5 makine arasında kaldım. Tavsiyeniz nedir?

1- ELECTROLUX EWF 1286 = 1.317 TL
    2- BOSCH WAS24322TR = 1.579 TL (İthal)
    3 -BOSCH WAW28560TR = 1.899 tl (İthal)
    4- LG F12B8TDP5 = 928 TL
    5 -PROFİLO CMG140DT = 1.100 TL

electrolüxle profiloyu o fiyatlara nerede buldunuz link atabilirmisiniz ?

n11 de beyaz eşyada %10 indirim vardı fakat bitti sanırım. Yinede takip edebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: YardımSeverr

quote:

Orijinalden alıntı: celil.mayaoglu

quote:

Büyük tamburlu makinelerde hızlanma aşamasında tamburun hareket etmesi normaldir. Amortisörlerde problem olsa yüksek devirlerde de ses problemi devam eder. Sorun yaşayan arkadaşımız video çekebilirse daha net yorum yapma şansımız olur.

WAT24480TR ile CMG140DTR arasında malzeme farkı yoktur. Bu farklıdır tartışmaları nereden çıkıyor anlam veremiyorum açıkçası.

Şüphesi olan yetkili servisi arayarak iki modelin amortisör parça kodlarını öğrenerek kıyaslayabilir. Ben farklı olması gibi bir ihtimalin olduğunu hiç sanmıyorum.

Firmalar tüketicilerin bu marka algısını kullanıp daha düşük özellikteki makineyi daha pahalıya satıyorlar.

Şüphelerim var malesef Candoğan Bey ve bence yerinde şüpheler olduğunu düşünüyorum.

Bu marka ve bu model profilo'yu istanbul'da hiçbir markette görmedim. İstanbul içinde 1tek Profilo bayisi de görmedim. (Profilo satan mediamarkt ya da teknosa'yı örnek göstermeyin şimdi). Bosch gibi Arçelik gibi tek mağazasını hiçbir yerde görmedim kısaca.

Bu marka ve bu model makinenin olduğu bayiye de rastlayamadım, profilo'nun olduğu mağazaları da gezdim ama 5kg kapasiteli tek modeli mevcut olduğuna rastladım.

Bosch bayisine gelince araştırma yapmaya gerek duymadan bildiğim bosch bayisi var çevremde.
    Bosch'un o modelini şahsen yakından gördüm bakırköy carouseldeki mediamarktta ve çok da beğendim.

Tamamen aynısıymış deyip gene profiloyu sipariş ettim, çağrı merkezlerini aradığımda ise doğru düzgün cevap alamıyorum.

Forum kullanıcısı olarak garantisini verir gibi sizin verdiğiniz net cevabı onlardan duyamıyorum bu 2 makine de malzeme olarak aynı diye öğrendim doğru mudur diye sorduğum zaman bunun cevabını veremiyoruz diye flu bir cevap geliyor.

Ve dikkat ediyorum, gittigidiyor ve n11'de birkaç online satıcı ve hepsiburada hızlıal gibi siteler dışında almak için şahsen gözümle görme şansını bulamadığım makineyi satın aldıktan 5 ay sonra gözümle göreceğim. Kuşkulu olmam bu bakımdan normal, en azından bir güvencem var; o da gerekçesiz iade edebilecek olmam...

Şüpheniz olmasın bende yeni profilo aldım altından içine parçalarına flan baktım bosch-siemen ile aynı üretiliyor sadece makinenin önündeki marka damgası ve tuşları farklı :) Çalışmwışma sistemleride aynı tek fark marka damgası

Profilo bence bu satıştan prim ödemeli, bu sözünüz gerçekten güven verdi bana

ama

bu hafta karar vereceğim. büyük ihtimal iade edeceğim.

gözümle seçip faturayı o an teslim alacağım bir bayiye gidip bosch almak mümkün geliyor. hakkınızı helal edin artık.

gittigidiyordan almak yerine HIZLIAL'dan almanın avantajını kullanıp iade edebilirim en azından. yoksa onay verilmiş ürünün satıcı bayisini arayıp dil dökmek ve ikna etmeye kalkmak daha zor olurdu.

iade etmek bana göre de mantıklı geliyor şu dakikadan sonra...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hangi modelden bahsediyorsunuz acaba ben hepsinden vazgecip samsung wf1804 gri modelini aldım 1349 tl ye teknosadan 8

elektrolux 1286 lew de olabılır 1300 tl ye buldum ---- yazmışsınız ya ondan bahsediyorum ...

hayırlı olsun makineniz araştırmalarınızda yoktu nasıl

• Acemi85 A kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim .
  • quote:

Servis kalitesi konusunda yorum yapamam, değişkenlik gösterir. Ancak ürün kalitesi konusunda size katılmıyorum. Özellikle çamaşır makinelerinde Mieleden sonra gördüğüm en sağlam çamaşır makinesi AEG. Annemin evine 2,5 yıl evvel, kendime de 3 ay evvel aldım. Performansından çok memnunum. Bugün makine alsam yine liste başına AEG'yi koyarım. Servisin eline düştükten sonra her firmada sıkıntı var, servisin eline düşürme ihtimali en düşük ürünü seçmek lazım.

Bende size bu konuda katılmadığımı açıkça belirtmek isterim lütfen beni yanlış anlamayın foruma katkınız çok ve insanları bilgilendiriyorsunuz ancak objektif olmadığınız bir noktanız olduğunu açıkça belirtmek isterim bunu daha önceden bir kaç kez dile getirmiştim farklı konularda eleştirdiğim yönünüz kullandığınız her makineyi ön plana çıkartmanız ancak herhangi bir problem yaşadığınız zaman ağzınıza bile almıyorsunuz buna en büyük örnek daha önceden kullandığınız gorenje bu makineyle ilgili yaptığınız incelemede şöyle iyi böyle iyi diyordunuz ve tavsiye ediyordunuz ancak pompa sorunu yaşadıktan sonra makineyi elden çıkartıp bir daha bu marka ile ilgili öneri verdiğinizi görmedim bundan 1-2 yıl önce bosch siemens grubunu ağzınızdan düşürmüyordunuz aeg içinse yapıştırma kazan vs. gibi nedenlerle pek önermiyordunuz ancak kendinize aeg makine aldıktan sonra bosch grubunun şuyu var buyu var demeye başladınız mieleden sonra en kaliteli çamaşır makinesinin aeg olduğu konusunda size katılmıyorum forumda bir arkadaşın makinesi durduk yere alev aldı avrupada da aeg ile ilgili buna benzer sorun yaşayan kişiler varmış ve servis bildiğim kadarıyla ilgilide davranmadı ancak bosch grubu servis konusunda aeg'nin çok ilerisinde ve ilgililer en azından aeg grubu gibi bazı parçalar için 20 gün bekletmiyorlar kusurlu makinelerde ise nazınızı geçirip çetin ceviz olunca müşteri memnuniyeti için ürün değişiminide yapıyorlar bende aeg no frost buzdolabı var şuan 3.yılında traktör gibi çalışıyor izmir gibi bir yerde bir haftaya yakın servis bekledik bundan 1.5 yıl önce umarım AEG ile sorun yaşamazsınız sonra gorenje gibi liste dışına çıkartmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Z1mBaBwE

quote:

Servis kalitesi konusunda yorum yapamam, değişkenlik gösterir. Ancak ürün kalitesi konusunda size katılmıyorum. Özellikle çamaşır makinelerinde Mieleden sonra gördüğüm en sağlam çamaşır makinesi AEG. Annemin evine 2,5 yıl evvel, kendime de 3 ay evvel aldım. Performansından çok memnunum. Bugün makine alsam yine liste başına AEG'yi koyarım. Servisin eline düştükten sonra her firmada sıkıntı var, servisin eline düşürme ihtimali en düşük ürünü seçmek lazım.

Bende size bu konuda katılmadığımı açıkça belirtmek isterim lütfen beni yanlış anlamayın foruma katkınız çok ve insanları bilgilendiriyorsunuz ancak objektif olmadığınız bir noktanız olduğunu açıkça belirtmek isterim bunu daha önceden bir kaç kez dile getirmiştim farklı konularda eleştirdiğim yönünüz kullandığınız her makineyi ön plana çıkartmanız ancak herhangi bir problem yaşadığınız zaman ağzınıza bile almıyorsunuz buna en büyük örnek daha önceden kullandığınız gorenje bu makineyle ilgili yaptığınız incelemede şöyle iyi böyle iyi diyordunuz ve tavsiye ediyordunuz ancak pompa sorunu yaşadıktan sonra makineyi elden çıkartıp bir daha bu marka ile ilgili öneri verdiğinizi görmedim bundan 1-2 yıl önce bosch siemens grubunu ağzınızdan düşürmüyordunuz aeg içinse yapıştırma kazan vs. gibi nedenlerle pek önermiyordunuz ancak kendinize aeg makine aldıktan sonra bosch grubunun şuyu var buyu var demeye başladınız mieleden sonra en kaliteli çamaşır makinesinin aeg olduğu konusunda size katılmıyorum forumda bir arkadaşın makinesi durduk yere alev aldı avrupada da aeg ile ilgili buna benzer sorun yaşayan kişiler varmış ve servis bildiğim kadarıyla ilgilide davranmadı ancak bosch grubu servis konusunda aeg'nin çok ilerisinde ve ilgililer en azından aeg grubu gibi bazı parçalar için 20 gün bekletmiyorlar kusurlu makinelerde ise nazınızı geçirip çetin ceviz olunca müşteri memnuniyeti için ürün değişiminide yapıyorlar bende aeg no frost buzdolabı var şuan 3.yılında traktör gibi çalışıyor izmir gibi bir yerde bir haftaya yakın servis bekledik bundan 1.5 yıl önce umarım AEG ile sorun yaşamazsınız sonra gorenje gibi liste dışına çıkartmayın.

Aeg bencede Bosch-Siemens-Profilo' nun bir altı. Aeg makinasında dengesiz yük algılama sistemide yok bir sıkmaları var aklınız durur. Bosch-Profilo-Siemens şu anda dengesiz yük algılaması en iyi gelişmiş hatta en sağlam makineden Miele den bile daha iyi durumda. Bunu herkez bilir. Bana göre sıralama 1.Miele 2.Bosch-Profilo-Siemens 3.Aeg 4.Electrolux

• YardımSeverr kullanıcısına yanıt
    Candoğan beyin kendiside tıkırtı sorunu yaşamıştı ve servis çağırmıştı yanlış hatırlamıyorsam wat24460tr modelini almadan önce 1286lew modelini incelemiştim son ana kadar o makineyi alıcaktım ancak aklıma servis ve bu tarz sorunlar gelince almaktan vazgeçtim yeni seri boschlarında gelmesi bir nebze etki etti kararırımın değişmesinde .

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

elektrolux 1286 lew de olabılır 1300 tl ye buldum ---- yazmışsınız ya ondan bahsediyorum ...

hayırlı olsun makineniz araştırmalarınızda yoktu nasıl

ben o zaman baktıgımda kampanya farklıydı şimdi farklı bi kampanya var 1309 tl ye gelıyorhttp://www.n11.com/electrolux-ewf-1286-lew-buharli-9kg-dan-buyuk-66-lt-tambur-hacmi-P16645212

• quote:

Orijinalden alıntı: sezer32

Merhaba Can beye ve diğer arkadaşlara paylaşımlarından dolayı teşekkürler..

Hotpoint alacaktım neredeyse..Bi arkadaşın tabiriyle kanser olmamak için hotpoint almadım :) forumda birkaç bölümü dolaştım doğru yolu bulduk neyse ki..

Gönlüm bochdan yanaydı bayiye sordum 1585 tl..Can beyin profiloyla bosch arasında fark yok yorumunu okudum..Onu alacaktım ama dolaşırken n11 de bosch'u gördüm indirimde cazip geldi... 100 tl indirim + 11 tl yeni üyelik indirimiyle 1398 tl ...profilo ile fark yok ama gözüm boshda kalmıştı.. :) :)

http://www.n11.com/bosch-wat24480tr-9-kg-1200-devir-100-tl-indirimle-1409-tl-P45327312

EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ

Makinemiz geldi, kurulumu yapıldı..menunuz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezer32 -- 25 Şubat 2015; 22:39:29 >

• quote:

quote:

Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

• Çamaşır makineleri uygun fiyata wwww.sepetego.com da. 100 lira ve üzeri alışverişlerinizde 25 liralık hediye çeki veriyoruz.
    http://www.sepetego.com/beyaz-esya-mutfak-tr/beyaz-esya/camasir-makineleri/

• paylaşımlar için teşekkürler, yararlı oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OmmB

Çamaşır makineleri uygun fiyata wwww.sepetego.com da. 100 lira ve üzeri alışverişlerinizde 25 liralık hediye çeki veriyoruz.
    http://www.sepetego.com/beyaz-esya-mutfak-tr/beyaz-esya/camasir-makineleri/

Kampanya linkini paylaşırmısınız?
    her üründe var mı 100/25???

• quote:

quote:

Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanınız.

• 
Sayfa: önceki 542543544545546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.