Şimdi Ara

General Mobile E - Tab [Ana Konu] [Güncel Root Yöntemi] [Garantiye Verme] (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
2.590
Cevap
52
Favori
300.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bugraege8033

E tab 4 telpadan ne kadar surede gelir benden para alirlarmi ve kisadevre tamir edilebilir bir sorunmu

şimdi belli süreler içinde geliyor 15 gün 30 gün veya 90 gün süreçlerinden biri olacaktır tabi sizin tabletinizin durumuna ve kargolamaya bağlı ayrıca para alınacak bir işlem olursa size haber verilir veya tablet geri gelir eğer siz beli bir ücret karşılığında yapmak isterseniz size fatura çıkaracaklar ve isteğinize bağlı olarak yapıp yapmıyacaklar.
  • Saol kardes peki kisadevre olunca yenisimu gelir sizce yiksa tamir olurmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Saol kardes peki kisadevre olunca yenisimu gelir sizce yiksa tamir olurmu

valla bu konuda bir fikri yok
  • Peki saol kardes

• Arkadaş Launcher'ı silmiş, orjinal veya custom rom lazım, yardım edebilirmisiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeknoŞizofren

Arkadaş Launcher'ı silmiş, orjinal veya custom rom lazım, yardım edebilirmisiniz ?

Orijinal ROM bulman zor ama servise gönderebilirsin ücretsiz yapıyorlar benimkisini ücretsiz yaptilar ha illaha ROM istiyorsan custom ROM bbulabilirsin internetten sana tavsiyem servise gondermen zaten ücretsiz yapiliyor root atsan bile benim rootluydu gönderdim para istemeden yapmışlardı..

• quote:

Saol kardes peki kisadevre olunca yenisimu gelir sizce yiksa tamir olurmu

Kolay kolay yeni bir tablet gelmez kardeşim öğretmenler zaten MEB tarafından bilgilendirildi.Arızası olan tableti onarırlar (sorun büyük degilse) ama eğer sorun kullanici hatasi değil ve büyükse mebe söylerler ve alinan karar yeni tablet ise sana yeni tablet gelir.

• Saol kardes kisadevre oldu tamir edilebilirmi

• quote:

Saol kardes kisadevre oldu tamir edilebilirmi

Büyük bir ihtimalle parça değiştirirler eğer degistirmeye üşenirler ise yeni tablet gelir (Güncel ROM ile)

• Guncel rom derken taba oyun yukleyemezmiyim

• quote:

Guncel rom derken taba oyun yukleyemezmiyim

Mdm'yi dondurursan ya da silersen oyun,program vs. Şeyleri yukleyebilirsin donurmazsan yada silmezsen hicbirsey yukleyemezsin

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: dokucan

quote:

Mdm'yi dondurursan ya da silersen oyun,program vs. Şeyleri yukleyebilirsin donurmazsan yada silmezsen hicbirsey yukleyemezsin

Tamam kardes yani beni biraz ugrastiracak

• quote:

quote:

quote:

Yok kardeşim kolay benim yöntem 3 dakikalık yeni yapanlar 5-6 dakikada yapar iistersen benle iletişime gecebilirsin PM atarak.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yok kardeşim kolay benim yöntem 3 dakikalık yeni yapanlar 5-6 dakikada yapar iistersen benle iletişime gecebilirsin PM atarak.

Tamam peki yardim ettigin icin saol kardes hele bi tablet gelsin ondan sonra hallederiz kardes

• arkadaşlar kendi tabletime root attım mdmyi falan kaldırdım en kısa zamanda resimli anlatım yapıcam not: root yöntemi bana ait değildir
  • General mobile e tab 4 icin stock romunu yukleyebilir miyiz
    Saygilar

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa0709

General mobile e tab 4 icin stock romunu yukleyebilir miyiz
    Saygilar

Bana da lazım stock rom. Atan olsa iyi olur.
  • Arkadaşlar tablete gelen son güncellemeden sonra root atabilen oldu mu? (OTG yöntemi haricinde) USB Hata ayıklama falan hep devre dışı bırakılmış. Doğru düzgün bir uygulama yüklenmiyor, hatta kaspersky'ı bile yüklemedi. Durum o kadar vahim yani. Daha önce anlatıldıysa görememiş olabilirim kusura bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pirizma -- 3 Ekim 2014; 21:52:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pirizma

Arkadaşlar tablete gelen son güncellemeden sonra root atabilen oldu mu? (OTG yöntemi haricinde) USB Hata ayıklama falan hep devre dışı bırakılmış. Doğru düzgün bir uygulama yüklenmiyor, hatta kaspersky'ı bile yüklemedi. Durum o kadar vahim yani. Daha önce anlatıldıysa görememiş olabilirim kusura bakmayın.

Tekrardan paylasayim 1 dk

• 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.