Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab 3 7.0 SM-T212 3G [ Ana Konu ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
4.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Samsung Galaxy Tab 3 7.0 SM-T212 3G [ Ana Konu ] Samsung Galaxy Tab 3 7.0 SM-T212 3G [ Ana Konu ]

Taşınabilir tabletle yaşam

• En İyi Elle Kavrama
    • Güçlü Kullanışlılık
    • Tam Multimedya Hizmeti
    • Dropbox

Renkler

• Beyaz
    • Kırmızı
    • Kahverengi

Teknik Bilgi

• Bellek (MB) DDR : 1 GB
    • Ekran Boyutu : 7"
    • Ekran Çözünürlüğü : 1024x600
    • İşlemci Hızı (GHz) : 1.2 Ghz Çift Çekirdek

Ürün Özellikleri

GALAXY Tab 3 ile parmak uçlarınızda yeni bir dünya mevcut. Daha ince, daha dar ve daha ince çerçeveli bu yeni ve gelişmiş Tablet, hareket halindeyken kolay kullanım için inanılmaz bir tutuş imkanı sunmaktadır. Performanstan ödün vermemesine rağmen ayrıca daha hafiftir. Aslında bu Tablet güçlü bir Çift Çekirdekli işlemci ve çift kamera özelliğine sahiptir. Samsung ve Google'dan gelen uygulamaların ve ücretsiz 50 GB Dropbox Depolamanın keyfine daha fazla varabilirsiniz. Bundan daha iyisi olamazdı!

En İyi Elle Kavrama
    Ele Rahat Oturması için Daha İnce
    GALAXY Tab 3'ü avucunuzda kavradığınızda güvenliği hissedeceksiniz. Daha ince ve daha dar olan yeni GALAXY TAB 3, daha ince çerçeve size dokunabileceğiniz daha fazla ekran sağlamakla birlikte ele daha iyi oturur. Ek olarak daha hafif olan yeni GALAXY Tab 3 için rahatlığınız ön plandadır.

Güçlü Kullanışlılık
    Güncel Teknolojili Kullanışlı Cihaz
    Bu mobil cihaz gücünden ödün vermemektedir. 1,2 GHZ Çift Çekirdekli İşlemciyle donatılmış olan bu cihaz, ondan istediğiniz her şeyin üstesinden düzgün, hızlı ve ustalıkla gelir. Video sohbet, başkalarının ve hatta kendinizin bile mükemmel şekilde çerçevelenmiş fotoğraflarının çekilmesi için iki kameranın (3 MP/1,3 MP) rahatlığının keyfine varın. Channel Bonding (Kanal Bağı) bağlantıları ile Web taraması hiç bu kadar kolay, hızlı ya da daha güvenilir olmamıştı. Sörf yapın ve hızlı ve kolay veri aktarımının keyfine varın.

Tam Multimedya Hizmeti
    Kesinlikle sınırsız eğlence
    Video Hub, (aşamalı indirmeler sırasında neredeyse beklemeden) video içeriklerini hemen kullanabilmeniz için 1 000'i aşkın başlık ve hesap içeren kişisel video depolama alanınızın bekçisi olacak. Kitap yığınlarını yanınızda sürüklemeyi unutun, Music Hub, konforunuz ve memnuniyetiniz için en sevdiğiniz şarkıların yüklü olduğu eksiksiz bir müzik mağazası sunuyor. Game Hub, özel ve çok oyunculu oyunlar için nerede olursanız olun herhangi bir zamanda aksiyona sıçrayabileceğiniz bir kaynaktır. (Video Hub ve Music Hub Türkiyede henüz yayında değildir.)

Dropbox
    2 yıl için ücretsiz 50 GB Dropbox depolamanın keyfine varın. Bu, doğrudan mobil cihazınızdan ve İnternet bağlantısı olan herhangi bir yerden erişebileceğiniz tüm dosyaları depolamanızı sağlar.

Eğlence ve Kolay İletişim
    Daha fazla ses ve mesajlaşma seçeneği
    Google+ Hangouts ile grup video oturumlarına sokakta birini görmüşçesine kolayca hemen bağlanın. ChatON, Grup Sohbeti, Çoklu Ortam Aktarımı, Arkadaş İlişkileri ve daha pek çok benzersiz özellik sayesinde daha etkileyici ve dinamik bir şekilde cihaz ve platformlar üzerinden arkadaşlarınız ve yakınlarınıza bağlanır.

Teknik Özellikler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KacaKTV -- 13 Ağustos 2014; 18:58:19 >

• Güzel tabletmiş
  • Türkiye'de Telefon Özelliği Kapalı Olarak Satışa Sunuldu.
    Peki, T212 Tabletinin Telefon Özelliği Nasıl Açılır.

T212 modeli Türkiye dışında telefon özelliği ile satılıyor ancak ülkemizde telefon özelliği kapalı olarak satışa sunuldu. Cihaza root ve custom rom yüklemesi yaparak gsm özelliği açılıyor. Bu yazımızda bunu nasıl yapacağınıza kısa kısa yazıyoruz.

1-https://disk.yandex.com.tr/public/?hash=/Wp4qFEeKNActHeB%2BXodtZOkAH0fPWROpLYQ0xB/UbU%3D Bunu İndiriniz.

2-https://disk.yandex.com.tr/public/?hash=6mGm/fG1MOp28OIZXkU5GRZjutVjLWZqbELGM9JpTqI%3D Bunu İndiriniz.

3-Cihazınızı kapatın.

4-Ses kısma + home + güç tuşu ile cihazı açın karşınıza gelen ekrandan download mod‘a geçmek için ses açma tuşuna basın. Download nasıl alınacağını dair bilgiyi youtube’da video izleyerek yapabilirsiniz.

5-Odin’i açın ve tableti bilgisayara bağlayın.

6-Odin de PDA yazan kısma indirdiğiniz sm-t211xxamgl.tar.md5 doyasını yerleştirin. Bu arada dikkat edeceğiniz husus Re-Partion işareti işaretliyse işareti kaldırın. Dosyanın program tarafından hazır hale getirilmesini bekleyin ve Start butonuna basın.

Cihaz yeniden başladığında telefon özelliği etkin olacaktır.

Not: bu işlem sonucunda cihazın garantisi devre dışı kalıyor herhangi bir sorunda garanti hizmetinden fayladanamıyorsunuz.

• T210 ile T212 arasında gözüme çarpan bazı farklılıklar var.
    T210 tam bir batarya dostu. T212 ise inanılmaz batarya yiyor.
    T210 da titreşim yokken, T212 modeli 3G olduğu için titreşim özelliği bulunuyor.

T212 ile T210 arasında donanımsal olarak bir fark olmamasına rağmen T212 bana göre daha stabil çalıştığı söyleyebilirim.

Eğer dışarda, seyahatlerde kullanacaksınız kesinlikle T212 öneriyorum.

Iyi forumlar..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu gün itbari ile media marktan 599 tl ye tabletimi aldım. sim karti takıp kurulumunu yaptım ancak internet mobil veride iken yukarıda e harfi çıkıyor ve internet çok yavaş. sanırım edge ile internete giriyor. h yada h+ yazması lazım. ayarlara girdiğimde 3g yi etkinleştir diye bir secenek te yok. ne yapabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: gecehorozu

bu gün itbari ile media marktan 599 tl ye tabletimi aldım. sim karti takıp kurulumunu yaptım ancak internet mobil veride iken yukarıda e harfi çıkıyor ve internet çok yavaş. sanırım edge ile internete giriyor. h yada h+ yazması lazım. ayarlara girdiğimde 3g yi etkinleştir diye bir secenek te yok. ne yapabilirim

Evet hocam h yada h+ yazması lazım. Herhangi bir ayar yapmadan otomatik olması lazım. Şahsen bende öyleydi.
  • Herkese Merhaba. Bende samsung sm-t310 galaxy tab 3 8 0 whıte var. İlk mesajda yazılan şekilde telefona dönüştürülmesi mümkün mü?
  • Önerir misiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmetyel06

Önerir misiniz ?

Bazen kanser ediyor internette gezinirken tıkanıyor telefon. Ama film felan izlerim arama yaparım dersen güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: KacaKTV

quote:

Orijinalden alıntı: Ahmetyel06

Önerir misiniz ?

Bazen kanser ediyor internette gezinirken tıkanıyor telefon. Ama film felan izlerim arama yaparım dersen güzel

Hp 3404ET ARM CORTEX A9 1.2GHZ-1GB RAM- 16GB DISK -7''LCD EKRAN-3G-ANDROID 4.2 JB. Bu nasıl ?

• Merhaba arkadaşlar aynı tablet bende de var. Geçenlerde telefon özelliğini aktif etmek istedim ama beceremedim. Rom yüklemek için önce root atmak gerekiyor. Bu konuda bana yardımcı olur musunuz. Root dosyalarının linkini felan verebilecek kimse varmı

• KacaKTV kullanıcısına yanıt
    Root atmak için yardımcı olur musunuz bana. Gerekli dosyaları bulamadım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.