Şimdi Ara

South Park: The Stick of Truth Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
       Eleştiride haddini aşan yaklaşımıyla kimilerince sevilen kimilerince tepki çeken Tv ekranlarının uzun soluklu çizgi dizisi South Park'ın bugüne kadar yapılmış en iyi oyun uyarlamasına merhaba deyin!

• Bence mükemmel bir oyun olmuş.
    Matt Stone ve Trey Parker zaten kurguda, esprilerde, diyaloglarda, hikaye de efsane kendini kanıtlamış isimler, gene farklarını göstermişler.

Umuyorum devamı gelir. Sıra tabanlı oyunlardan hiç hoşlanmazdım. South Park uğruna oynadım ve çok sevdim.
  • Büyük bir South Park fanı olarak benim gözümde 9.5 puanlık bir oyun.Yüzlerce göndermeyle beraber diziyi oynadığımızı hisettirmesi oyunu mükemmel bir hale sokuyor.Trey Parker ve Matt Stone South Park'ın en iyi bölümünü yazmışlar biz de onu interaktif olarak tecrübe ediyoruz.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Çıktığı günden beri izliyorum bu diziyi , keşke Mat ve Trey ile tanışabilsem ne güzel olurdu .

• İnceleme harika elinize sağlık. Oyuna zaten diyecek yok :) south park izleyesim geldi bu incelemeden sonra :D

• rpg sevmediğim halde denemek için can attığım oyun oldu south park t.s.o.t

hele o göndermeler müthiş ya
    özellikle videonun sonundaki dragonshout olayı çok hoşuma gitti skyrime çok iyi gönderme yapmışlar :D

• Skyrime göndermeler sadece müziklerle sınırlı değil aslında. Talha abinin incelemenin sonuna koydugu videoyla çok iyi bir tespit yapmış. Gaz saldırısı aslında fus-ro-daha gönderme. Ayrıca çoğu yerde bize dragonborn diyorlar :D Bu arada eline sağlık Talha abi.
  • Ben de oynayan ve bitirenler arasındayım ve söyleyebileceğim tek şey: Mükemmel.

• Grafikleri, müzikleri ve dinamikleri ile on numara bir oyun. Oyun içi bulmacalarla ve turn based dövüşlerle zaten eğlendirirken daha fazlasını yaparak sizde kalıcı bir etki bırakıyor.Eğer South Park izlediyseniz bu keyif iki katına çıkıyor. Zira karakterleri bilmeniz onların aptal hallerine veya komik hallerine daha çok gülmenize yol açıyor. Eski bölümleri de yerlerinde kullanmaları bir South Park hayranını çok güldürüyor. Benim gibi South Park’ı ezberlemiş biri eski bölümlerle ilgili eşyaları, görevleri, bulmacalardaki küçük detayları, Chinpokomon koleksiyonunu ve daha bir çok şeyi görünce daha çok ısınıyor oyuna.Acayip ince düşünülmüş bir hiciv olgusu bulunuyor oyunda. Özellikle müzikleri şahane olmuştur. Dungeon Theme ve karakter yaratma ekranında çalan müzik öyle her oyunda görünür cinsten değil. Trey Parker müzisyenliğini konuşturmuş kısacası. Bölümlerin müzikleri ve hatta Trey Parker –Matt Stone ikilisinin kukla filmi olan Team America World Police filminin Montage adlı müziği bile eklenmiş oyuna. Dükkanlara girince çalıyor. Dizideki visitors gizemini anlamayan birisi bu oyunla anlayabilir. Ahlaksız birer şov yapımcısı gibi görülüp ciddiye alınmayan bu yapımcılar gerçekten birer sanatçı. The Book of Mormon müzikalini bir araştırsanız anlarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biyonik Kumanda -- 20 Nisan 2014; 0:28:28 >

• Yükleme ekranlarının yavaş ve uzun olduğundan bahsedilmiş ancak bu durum konsollara özel galiba pc de bu durumları yaşamadım.Onun haricinde serinin takipçisi olarak çok büyük keyif alarak oynadım.

• inceleme spoiler dolu.

igrenc bir yapim orasi ayri.

• South Park'tan nefret eden biri herkesi eksilemiş sanırım bu arada oyun ufak tefek hatalara rağmen süper olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: mementopolis

inceleme spoiler dolu.<br><br>igrenc bir yapim orasi ayri.

nesi spoiler dolu cücük? bi kez doğru düzgün mesajını görelim şu sitede be
    incelemede nazi zombili bölümler bile yok. stickin kaptırılmasını spoiler olarak görüyor galiba zavallım
    yaşın yetmez senin bu oyuna
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: mementopolis<br><br>inceleme spoiler dolu.<br><br>igrenc bir yapim orasi ayri.</blockquote><br><br>nesi spoiler dolu cücük? bi kez doğru düzgün mesajını görelim şu sitede be<br>incelemede nazi zombili bölümler bile yok. stickin kaptırılmasını spoiler olarak görüyor galiba zavallım<br>yaşın yetmez senin bu oyuna

kabullenemedi :),BSC misafiri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mementopolis -- 17 Mart 2014; 1:56:01 >
  • South park ı sevmem fakat bir skyrim hayranı olarak;sonu çok güzelmiş :D :D

• south park hayranı olarak gerçekten süper bi oyun olmuş :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mementopolis

inceleme spoiler dolu.

igrenc bir yapim orasi ayri.

Oyunu bitirdim. Gösterilen sahneler hiç de keyif kaçıracak cinsten değil. Zaten yapılan onca gönderme arasında bir kaçını göstermeleri lazım ki bu da bir video inceleme için gayet normal. Yapmış olduğun gereksiz, boş ve niteliksiz bir yorum. İnsanları gereksiz yere yanlış yönlendirmenin amacı ne? BSC misafiri arkadaş bir noktada haklı. Yaptığın yorumların geneli böyle. Abi başka sitede yorum hayatına devam et, ne olur?!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gercekten eylenceli bir oyun hataları göze çarpmıyo

• 20 yildir oyun oynuyorum, bir oyunda bu kadar guldugumu hatirlamiyorum. Inanilmaz bir yapim, keske Matt ve Tray oyun isine daha once el atsalardi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cartman: oooo awesome :D

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.