Şimdi Ara

Çamaşır makinelerimizin videoları ... (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
825
Cevap
5
Favori
21.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Keşke arçelik 2200 ler satılsa yeniden . Eskisiyle aynı olsa. Çelik kazan 5 amortisör . Bir de iki tane yay eklesin tam olur . Ama fiyatı da w5xxx serisi miele kadar olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek herhalde biz gönderdik videoları fotoğrafları . Başkalarıda video fotoğraf atsın biraz sayfa canlansın ( gönderenlere teşşekür ederim )

• K-E-N-A-N K kullanıcısına yanıt
    O da var ama ben giriyorum youtube uygulamasından o yüzden onu yanlışlıkla dedim

• quote:

Orijinalden alıntı: K-E-N-A-N

quote:

Orijinalden alıntı: utku2304

O da var ama ben giriyorum youtube uygulamasından o yüzden onu yanlışlıkla dedim

Bende uygulamadan giriyorum. Ama uygulamadan link kopyalanamıyor :)

PC de tarayıcı olarak Google Chrome kullanıyorsanız ZenMate eklentisini chrome a ekleyin sonrasında youtube ve diğer sitelere kolayca girebilirsiniz linkte kopyalanabiliyor.
  • C:\Windows\System32\drivers\etc sayfasına gelin, buradaki "hosts" a tıklayınca açılan sayfadaki wordpad sayfasını açıp sonuna aşağıdaki satırı ekleyin youtube sorunu tehlikeli program-yama vs kullanmadan aşılmış olur.

173.194.78.99 www.youtube.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elmaci -- 6 Nisan 2014; 10:22:53 >
  • Evet :) ama ben tabletten giriyorum ( app store dan indirdim ) 10 dakkadan fazla olan videolara hata veriyor 3 veya 4 dakkalara bile . Kullandığım bir de son sürüm

• K-E-N-A-N K kullanıcısına yanıt
    Olmuyor hemen hata veriyor salisede

• quote:

Olmuyor hemen hata veriyor salisede

Sayfa yenileyin yada çözünürlüğü düşürün.
  • gökoş G kullanıcısına yanıt
    Uygulamadan yaptığım için sayfa yenilenmiyor. O çözünürlüğe basıyorum video açılmadan ayarlanmıyor

• Youtube açıldı !!!!!!

• -OD- kullanıcısına yanıt
    Hocam bizim arçeliğin videosu bu sıkarken
    https://m.youtube.com/watch?v=XO4TvXR8n44

• Güncellllll.....

• quote:

Hocam bizim arçeliğin videosu bu sıkarken
    https://m.youtube.com/watch?v=XO4TvXR8n44

Makinenin amortisörlerinin değişmesi lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • candogan62 C kullanıcısına yanıt
    Evet hocam biliyorum. Ama. Önceden kapak , körük değişti bir de amortisör yaparsak 290 300 tl tutar dedi biz de amortisörü yaptırmadık.
    Zaten annem " bırak oğlum bir daha bozulursa yaptırmam yeni alırım " diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB0888593 -- 13 Nisan 2014; 11:14:54 >
  • Elinizden geliyorsa amortisörün tanesi 3TL civarında. Yani kendiniz değiştirirseniz 10TL bile tutmaz. Yaptırmanızı öneririm, en azından ses sorunu olmaz
    Yok zaten annem yaptırmayı düşünmüyor zaten bir de bugün baya dengesiz sıktı ve bayağı su akıttı bu makinenin 1 yada 2 senesi kaldı . Değerli yorumların için teşekkür ederim hocam

• Bugün marmara forum media market e gittik . Bütün çamaşır makinelerini gördü hepsini anlattım . Arçelik kalitesiz . Hoover kendini dağıtan . Hotpoint ip gibi tambur düğme vursa yamulur tamburu dedim. Samsung alınmaz dedim. Kaldı miele ve bosch ( bu arada annem siemens istemedi bosch un aynısı dedim yok bn istemem dedi ) boschu gördü direkman bosch i dos un yeni modeli parlayanı gördü ve bayıldı. Zaten mieleyi gördü fiyatı orada uçuk dedi ( zaten denilmeyecek değil 7000 küsür lira ama 5000 ede bulunur ) . Dedim hangisi ? Miele dedi ama bosch çünkü daha ucuz dedi . Ama hiç mieleyi gören şöyle demiyor " bayağı para verip 20 hatta 30 sene için rahat etsin " demiyorlar ( annem de dahil )

• Biz yeni makine alıcağız . Resmen aldığı su dışarı akıyor ama yeni alacağız . Şu paslı demir yığınından kurtulacağıma çok sevinçliyim

Candoğan bey babam hoover düşünüyorr . ( biliyorum iğrenç hem de kurutmalısı ) bunlar nasıl makineler 11 / 7 almak istiyorlar şaka gibi 11 kilo gerçekte ne kadar alır ve yorgan yıkar mı ? Hiç istemiyorum bu makineyi bunun yerine forumda çok tutulan electrolux 1286 alırım

• Bizim makineden kurtulacağız inşallah . İyi kötü 18 sene ( aslında benim için kötü ) sonunda makineden kurtulucağız zamanında bu iyi niyetli arkadaşların sayesinde makinemizi belirlemiştim . Miele hakkında çok bilgiler aldığım için sayın gökoş ve karti arkadaşa teşekkür ederim . Zamanında herkesin başının etini yedim . Ve lazpanyol hocam... Bana yardım ettiğin için teşekkür ederim. Neyse makinemiz her halde bosch way24841tr olacak. Ve inceleme açıp herkese sunucağım .
    Edit : Daha makineyi almadık alınca herkese söylerim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB0888593 -- 16 Nisan 2014; 16:44:26 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.