Şimdi Ara

Çamaşır makinelerimizin videoları ... (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
825
Cevap
5
Favori
21.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fotoğraflar da atabilirsiniz ( önceden gönderenler yine gönderebilirler )

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • eski emektar arçelik 8124 hst ne çekti bu makine benden ya acıyorum ama yazlıkta tatil yapıyor olması sevindiriyor

Buda şuanda güncel olan ariston

aristoncular kalkıpta bu makineye sessiz demesi beni güldürmeye yetiyor hatta videyu çektiğim cihaza bile bağladılar sesi çok alıyor diye karşılaştırın bakalım hangisi sessiz hemen hemen aynı yakınlıktalar

• birde bu var
  • quote:

Orijinalden alıntı: -OD-

birde bu var

Arçelik daha sessiz Aristondan

• -OD- kullanıcısına yanıt
    Hocam ben tabletten giremiyorum youtube' a . Ama açsınlar youtube 'u izlerim videolarınızı

• quote:

Orijinalden alıntı: gökoş

quote:

birde bu var

Arçelik daha sessiz Aristondan

yok işte aristonun daha sessiz olduğunu sanan primci insanlar var ya sağırlar yada hayatlarında çamaşır makinesi görmemişler ben bosch daha sessiz diyorum biri çıkıp diyorki indesit daha kaliteli daha sessiz yav he he

• quote:

Orijinalden alıntı: utku2304

Hocam ben tabletten giremiyorum youtube' a . Ama açsınlar youtube 'u izlerim videolarınızı

izlersiniz sıkıntı yok ben dns sağolsun rahatlıkla izleyebiliyorum
    Hocam bir denerim normal bilgisayardan ama tablette de değişirmi onu bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB0888593 -- 1 Nisan 2014; 12:47:02 >
    Hocam onlara ben gülüp geçiyorum . Ben bu foruma katılmadan önceleri hep takip ederdim forumu sizlerin yazılarınızı .indesitçileri ve hotpointçilerin , bosch tan daha kaliteli zannediyorlar .. Yaa sen bir bosch yada siemens bayiisine gittinmi de kapağını deterjan gözünü gittin gördün sanki. İşteee bunlar makinelerini miele zannediyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB0888593 -- 1 Nisan 2014; 12:52:20 >

• Android 4 ve üstü cihazlar için Kablosuz ağ ya gelin baglandiginiz ağ ismine uzunca basin çikan menüde ağ değiştir var tiklayin ve DNS girin asagisindaki kutuya

8.8.4.4. Yazin ikinci kutuya 8.8.8.8 yazin tamamdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazpanyol -- 1 Nisan 2014; 13:02:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lazpanyol kullanıcısına yanıt
    Hocam benimki ios 7

• quote:

Hocam benimki ios 7

TMM anladik Apple in var zengin

• lazpanyol kullanıcısına yanıt
    Yaa hocam 1 tane var zaten kiralık evde oturuyoruz nerede zengin yaa

• quote:

Hocam onlara ben gülüp geçiyorum . Ben bu foruma katılmadan önceleri hep takip ederdim forumu sizlerin yazılarınızı .indesitçileri ve hotpointçilerin , bosch tan daha kaliteli zannediyorlar .. Yaa sen bir bosch yada siemens bayiisine gittinmi de kapağını deterjan gözünü gittin gördün sanki. İşteee bunlar makinelerini miele zannediyorlar

beni kızdıran o zaten kullandıkları ürünleri miele zannetmeleri yoksa memnun kalabilirsin bendede ariston var allah var yukarda yıkaması güzel ama aşırı sesli birde inverter motor demiyorlarmı

• quote:

quote:

beni kızdıran o zaten kullandıkları ürünleri miele zannetmeleri yoksa memnun kalabilirsin bendede ariston var allah var yukarda yıkaması güzel ama aşırı sesli birde inverter motor demiyorlarmı

Ariston ve inverter motor özentilikten başka birşey değil bu ki beceremiyorlarda zaten Aristondan değil çamaşır makinesi çamaşır makinesi kataloğu bile almam

• gökoş G kullanıcısına yanıt
    Ariston almak risklidir !!! Teknosa nın kapağında bu yazının çıkması lazım

Hocam daha yeni izleyebildim. arçelik ben göreli gelişmiş .. Bizdede arçelik evi şenlendiriyor oryentel yaparak .bizim makinenin sıkma videosu önceki sayfalarda bulabilirseniz izleyin hocam

• 10 kg aqualtis 1000 TL te satiliyor fena değil fiyatina gore 4-5 sene sonra kullan at dersen iş görür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazpanyol -- 2 Nisan 2014; 23:35:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

10 kg aqualtis 1000 TL te satiliyor fena değil fiyatina gore 4-5 sene sonra kullan at dersen iş görür

10kg sadece kağıt üstünde 10kg yıkayabildiği çamaşır en fazla 7-8kg
  • quote:

Orijinalden alıntı: gökoş

quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

10 kg aqualtis 1000 TL te satiliyor fena değil fiyatina gore 4-5 sene sonra kullan at dersen iş görür

10kg sadece kağıt üstünde 10kg yıkayabildiği çamaşır en fazla 7-8kg

71 lt kazani fena değildi bi an alip deneyesim geldi 10 yil içinde bisey olursa motor değişiyormuş servis tarafindan

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.