Şimdi Ara

piyasada telefon özellikli samsung tablet bilen gören varmı??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

orjinalinde telefon özelliği olan Samsung galaxy tabletlerinden arıyorum şuan piyasada satılan. ancak bulamadım, 3G destekler diyorlar evet ama bu telefon görüşmesi yapılabildiği anlamına gelmiyormuş. ve ben sonradan programla bu özelliği attırmak istemiyorum, orjinalinde olsun istiyorum

piyasada satılan telefon özelliği olan samsung tablet önerebilirmisiniz acaba...

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ranegade95 -- 13 Mart 2014; 2:01:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu konuda bilgisi olan yokmu hiç koskoca forumdaa ????????
  • Suan piyasada olan galaxy note 10.1 lerin hepsi 3g ozellikli zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3g özellikli olmasıyla telefon özelliği olması farklı şeylermiş. 3G li ama telefon özelliği yok malesef... yani ben telefon özelliği olan bulamadım. belki bilgisi olan arkadas vardır diye forumda konu açtım.
  • Şuan piyasada bulunan tabletlerin çoğu yurt dışında telefon özellikleri açık ancak ithalatçılar bandrollerle vergilerle uğraşmamak için bu özelliği saklıyorlar. Benim kullandığım dark m7200 aynı şekildeydi sadece launcher yüklemeniz yeterlidir.

https://www.samsungindiaestore.com/products/tablets/Tab_3_211_70_with_Bluetooth_SM-T2110MKY
    bu modelin sadece ürün kodunu değiştiriyorlar

Not: Satın alırken 7" ve 8" tabletlerde ekranın üst kısmında telefonunkine benzer hoparlör olmasına dikkat edin...

• samsung almakta kararlıydım ama kendi orijinalinde sesli konuşma özelliği olanı bulamadım. teknosadan 769 liraya Asus fonepad 7 me372cg aldım yeni. çok memnunum.. kesinlikle tavsiye ediyorum, fiyatıda özelliklerine göre gayet iyi
  • Ben de aynı konuyu araştırdım, sadece fonepad7 var tatmin edici. Huawei'nin de bir modeli var ama direkt telefon diyemem, program yükleyip kısmen kullanılıyormuş. Ben de fonepad'e yöneldim. Telefondan çok internette ve döküman okumada kullanıyorum halihazırda kullandığım GM Discovery'i. Değiştirebilirim. Fiyat da uygun. Geçenlerde Vatan'da 639TL'idi artmış, Kliksa'da 669TL, 50TL world puan veriyor.

Siz hangi renk aldınız? ben siyahını inceledim, pek hoşuma gitmedi kasası, görsellerde de beyazı daha güzel gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahimerol -- 2 Nisan 2014; 14:42:14 >
  • Sıyah aldım, katılıyorum gorsellık bakımından benımde ıcıme cok sınmedı ama performans fıyat endeksı olarak gayet ıyı oldugunu dusunuyorum

• Şimdi bakiyorum da Hp'nin Hp slate 7 voicepad diye bir modeli tanitilmis, o da fena degil. Ama ne zaman gelir belli degil

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.