Şimdi Ara

[SMSKDR][PS4] FİFA14 ÖDÜLLÜ ONLİNE LİG SON HAFTA HEYECANI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
196
Cevap
2
Favori
4.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  [SMSKDR][PS4] FİFA14 ÖDÜLLÜ ONLİNE LİG SON HAFTA HEYECANI

...:::ŞAMPİYONUMUZZZZ ARSENALLLLLLLLLLLLL BİZLERDEN PS4 DS4 ORJİNAL KOL + OSCAR ÖDÜLÜ VE ÜCRETSİZ TURNUVAYA KATILIM HAKKI KAZANMIŞTIR. KENDİSİNİ TEBRİK EDİYORUZ. İNTERE DE FİNAL MAÇINDA OYNADIĞI MÜKEMMEL FUTBOL İÇİN TŞK EDİYORUZ:::...

...:::TABLO GÜNCELLENMİŞTİR. TAMAMİYLE KENDİ LİGİMİZE HAS BİR ÇALIŞMADIR:::...

...::: MAÇLAR FİKTÜRE GÖRE GERÇEK ZAMANLI OYNANACAKTIR :::...

...::: KAYIT İÇİN GEREKLİ BİLGİLER :::...

* Kayıt için referans arkadaş zorunluluğu vardır. En az 1 dh üyesi referans olarak gösterilmektedir.
    * Haftada 16 maç yapılacağı için 2 günde 1 online olmak zorunludur.
    * Kayıt için whats app programı mutlaka olmalıdır. Ligdeki 20 kullanıcı için açmış olduğum gruba davet edileceksiniz. İletişimleri daha hızlı sürdürebilmek adına tüm kullanıcılar bulundurmalıdır.
    * Katılım ücreti 30 tl olup 1 kişi için toplam 38 maç yapılacaktır.
    * Kayıt yaptırmak isteyen arkadaşlar;
    * İsim - Soyisim - Yaş - İl
    * Whats app bağlı olduğu cep numarası (isteyen özelden gönderebilir numarayı)(whats app zorunlu değildir. Turnuvayı hızlandırabilmek ve iletişime geçebilmek adına bir amaçtır. İsteyen forumdan da iletişime geçebilir)
    * PSN adresi konu altına eksiksiz doldurmalıdır

...::: TURNUVA KURALLARI :::...

* Maçlar rastgele değil sadece bulunduğumuz haftanın fikstürüne göre oynanacaktır
    * Maçlar Online modda 6 şar dakikadan Ev-Deplasman şeklinde oynanacaktır
    * Maç sonuçları maç bitiminden sonra konu altına yazılmalıdır
    * Maç esnasında kopmadan dolayı yarıda kalan maçlar kaldığı yerden devam edilecektir
    * Fikstüre uymayan veya online olmayan arkadaşlar süre geçtiği anda 3-0 hükmen mağlup sayılacaktır
    * Turnuvada uygunsuz davranışta bulunan küfür aşağılayıcı hakaretlerde bulunan turnuvayı aksatan arkadaşlar tespit edilip diskalifiye olacaktır
    * Takımlar 20 toptan kura çekimi şeklinde belirlenecektir

...::: ÖDÜLLER VE YAPTIRIMLAR :::...
    * Turnuvanın 1. olan takımı orjinal PS4 DS4 kol ve mini Şampiyon oscar ödülünün sahibi olup ödüllerle birlikte fotoğrafı yayınlanacaktır
    * Turnuvanın 2. olan takımına 3 aylık PSPLUS üyeliği ve diğer Online Lig turnuvamıza ücretsiz katılım hakkı verilecektir
    * Turnuvanın 3. olan takımına Diğer Online Lig turnuvamıza ücretsiz katılım hakkı verilecektir
    * Son 5 takım küme düşüp süper ligimizde oynayamayacaktır
    * Katılım talebine göre 2. Lig düzenlenip oradaki ilk 5 takımla yer değiştirecektir.

SÜPER LİG İÇİN KAYIT YAPTIRAN KULLANICILAR [DOLDU] ;

1- ayhanelif
    2- oguz_kaan_7
    3- architectbilal
    4- cruise1969079
    5- EmreTeksasTR
    6- mnybjk
    7- ygz_bjk
    8- bugrasnmz1907
    9- NoFear5028
    10- Berke_Savas
    11- smskdr
    12- eBRihancer-TR
    13- tolga226
    14- my2611gs
    15- EFH1907
    16- uluturkish
    17- wiper-pekin
    18- cagtayy24
    19- alikanyolerga
    20- uA_ozan

Arkadaşlar fazla talep var. 2. LİGİ KURMAYI DÜŞÜZÜNOYRUM ŞUANDA 7-8 KİŞİ KATILDI. 2. LİGE KATILMAK İSTEYEN AYNI ŞARTLARDA KONU ALTINA BİLGİLERİNİ BIRAKABİLİRLER VE BANA PM DEN ULAŞABİLİRLER. KATILIM TAMAMLANDIKTAN SONRA YENİ KONU AÇAĞIM İKİNCİ LİG DİYE VE İLK 5 TAKIM SÜPER LİGE ÇIKACAK. SÜPER LİGDEKİ SON 5 TAKIM DÜŞECEK.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smskdr -- 10 Nisan 2014; 22:47:59 >

• Kadir Sımsıkı
    Balıkesir
    25
    smskdr
  • quote:

Orijinalden alıntı: smskdr

Kadir Sımsıkı
    Balıkesir
    25
    smskdr
    Valla ben ücretini öderim de referans falan bulamam forumdan o işi ne yapacağız ? Katıldığım turnuvalarda da daha maç aksattığım olmamıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: juzam1907

Valla ben ücretini öderim de referans falan bulamam forumdan o işi ne yapacağız ? Katıldığım turnuvalarda da daha maç aksattığım olmamıştır.

Alıntıları Göster
    Ayhan Koc
    Istanbul
    44
    psn : elifayhan
  • juzam1907 J kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam diğer katılımcılara danışıp haber veririm gün içinde siz bilgilerinizi eksiksiz doldurun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smskdr -- 12 Mart 2014; 11:12:05 >
  • Oğuz Kaan Yazıcı
    26
    Balıkesir

oguz_kaan_7

Herkese başarılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguz_kaan_7

Oğuz Kaan Yazıcı
    26
    Balıkesir

oguz_kaan_7

Herkese başarılar.
    Bilal GÜNAL
    27
    Bilecik
    Psn:architectbilal

referans konusunda mesaj gönderdim olumlu sonuç olursa parayı ödeyip katılmak istiyorum.
  • Aslında bu turnuvada bence olması gereken başka arkadaşlarda var
    Erayyt
    Ua_ozan
    Bugrasnmz1907
    Necmiokyar86
    Koolexpooler
    Pyro1905
    Perenal14

@cembu1991
    @smskdr
    @juzam1907

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguz_kaan_7 -- 12 Mart 2014; 11:34:48 >
  • oguz_kaan_7 kullanıcısına yanıt
    Ben bana geri dönüş yapan katılacağını söyleyen 15 arkadaşı yazdım. O yüzden yer kalmassa o arkadaşların katılamamasıda üzer asljnda...
  • quote:

Ben bana geri dönüş yapan katılacağını söyleyen 15 arkadaşı yazdım. O yüzden yer kalmassa o arkadaşların katılamamasıda üzer asljnda...
    Kadir dostum , bu benim arkadsşım , referansı benim

Erhan Ersel
    Yas : 34
    Izmir
    PSN : cruise1969079
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fishgodeep

Kadir dostum , bu benim arkadsşım , referansı benim

Erhan Ersel
    Yas : 34
    Izmir
    PSN : cruise1969079

Alıntıları Göster
    Emre
    Bursa/Balıkesir
    24
    PSN: EmreTeksasTR
  • mustafa nuri yolasığmaz
    psn mnybjk
    28
    giresun
    05544282299

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mnybjk -- 12 Mart 2014; 12:19:46 >
  • 2. lig olusacak kadar genisler ise burasi 2. lige katilirim,4 yildizli takimlar falan olur heralde tam bana gore .
  • Harpooner kullanıcısına yanıt
    2. lige gider gibi çünkü bana pm atan 30 - 35 kişi rahat var şuanda forumda değiller heralde.. ama 2. ligdede aynı takımlar boy gösterecek siz neden takıldınız 4 yıldıza onu anlamadım sizi görmek isterdik... sağlık olsun ama :)
  • edit:iptal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YigitErkin20 -- 12 Mart 2014; 22:30:31 >
  • quote:

2. lige gider gibi çünkü bana pm atan 30 - 35 kişi rahat var şuanda forumda değiller heralde.. ama 2. ligdede aynı takımlar boy gösterecek siz neden takıldınız 4 yıldıza onu anlamadım sizi görmek isterdik... sağlık olsun ama :)

2. Lig başlarsa bende katılırım
  • Sen yinede bilgilerini doldur ne olur ne olmaz :)
  • smskdr kullanıcısına yanıt
    Yağız şenol
    PSN : YGZ_BJK
    19
    İstanbul
    2. Lig başladığında tel.i de pm lerim
  • quote:

Tamam hocam diğer katılımcılara danışıp haber veririm gün içinde siz bilgilerinizi eksiksiz doldurun...

Buğra Sönmez
    28
    İstanbul
    bugrasnmz1907

Cep Tel PM
  • Özhan Özkan

34

İstanbul

NoFear5028TR
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.