Şimdi Ara

Satılık HTC ONE M7 32 GB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
2
Favori
13.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 Satılık HTC ONE M7 32 GB
    16.06.2013 FATURALI Turkcell'den aldığım HTC ONE telefonumu satıyorum, sadece bir ay kadar kullandım, sıfırından farksızdır.

Cihazda en ufak bir problem yoktur, kılcal çizik bile bulamassınız.. Kutulu tertemiz cihazdır. Alındığı gün özel korumalı silikonlu kılıfında kullanılmıştır ve dediğim gibi sadece 1 ay kullandım. Tarafımdan alınan hertürlü cihazın nasıl kullanıldığı hakkında bilgiyi referanslarımda görebilirsiniz.

Ürün tarafıma banka havalesi yapıldıktan hemen sonra aynı gün kargoya verilir veya İstanbul içi elden teslim edilebilir.

Not: Cihaz 1 senedir kapalı kutusunda beklemektedir, takas teklif etmeyiniz.

Fiyat : 850 TL
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 850 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 27 Kasım 2015 Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• quote:

Orijinalden alıntı: FIREWALL

16.06.2013 FATURALI Türkcell'den aldığım HTC ONE telefonumu satıyorum, satış sebebim hediye Samsung Note3 geldiği için ihtiyaç fazlası haline geldi.

Cihazda en ufak bir problem yoktur, kılcal çizik bile bulamassınız.. Kutulu tertemiz sıfırından farksız bir cihazdır. Alındığı günden beri özel korumalı silikonlu kılıfında kullanılmıştır. Tarafımdan alınan hertürlü cihazın nasıl kullanıldığı hakkında bilgiyi referanslarımda görebilirsiniz.

Ürün tarafıma banka havalesi yapıldıktan hemen sonra aynı gün kargoya verilir veya İstanbul içi elden teslim edilebilir.

Fiyat : 1300 TL
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Resim + Renk + Kamerada embeleşme sorunu + Kasa açıklığı ?

Hayırlı işler...

• quote:

Orijinalden alıntı: FIREWALL

Bu mesaj silindi.
    Teşekkürler. Hayırlı işler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elaman -- 7 Mart 2014; 16:13:08 >
  • Elaman kullanıcısına yanıt
    Çok haklısın kusura bakma, cihazla ilgili ayrıntı belirttiğimi sanıpta sana o şekil mesaj yazmışım..

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matmuhendisi -- 23 Kasım 2014; 9:51:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefondan memnun kaldınızmı bende alıcam samsung kasası yok düşürsek parcalanır 1 ay sonra fatura ile alcam htc one m8 mı alsam samsungmu diye kafam karıstı iyi satışlar telefon güzel ama fiyati bilemiyorum .
  • Sebastian Insane kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık 1 ay felan kullandım ve evet çok memnun kaldım. M8 almanı tavsiye ederim..
  • gün önce kayınçoya aldık. 1 haftadır araştırıyoruz. Açıkcası tavsiye ederim.
  • PM.
  • takip
  • böyle bir makinayı 1 senedir kutusunda yatırmak
  • Takio

• hocam fiyatta revize olacak mı indirim ?
  • Sıfırı kampanyalar ve puanlar hariç 1430 lira. 6 ay garantisi kalmış bir ürüne göre fiyat revize şart

• Son Fiat ne olur ? S4 mini takas olur mu ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, resim ekleyebilir misiniz?
  • fiyat biraz fazla gibi geldi hayırlı satışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heîsenberg -- 29 Aralık 2015; 11:17:56 >
  • Olan telefona olmuş, garanti süresini yatarak bitirmiş...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 yıldır satılmadı bir 2 yıl daha satılmaz bu cihaz bu fiyatlar ile.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.