Şimdi Ara

Bu Virüs Uyarısı Ne Anlama Geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arakdaşlar ben Avast kullanıyorum ve hergün ortalama 2 kez bu uyarı karşıma çıkıyor. Sil diyorum yine bişey değişmiyor. Ne olabilir bu?

Bu Virüs Uyarısı Ne Anlama Geliyor

• karantinaya taşımayı dene ve daha sonra spyware programları ile tarat bilgisayarı
  • sil dediğinde delete all var onu dene hepisini sil diye bi seçenek yani
  • bende de aynı uyarıyı veriyordu. avast ı kaldırıp Kaspersky Antivirüs kurdum şu an hiçbir sorun yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: titanyum_06

bende de aynı uyarıyı veriyordu. avast ı kaldırıp Kaspersky Antivirüs kurdum şu an hiçbir sorun yok.

ya bende ona geçeceğim artık, yarın kurumun bilgi işlemine yüklettireyim. İnternette tam sürümü yoktur galiba.
  • internette tam sürüm olarak bulabilirsin...
  • ama eger en az 512 mb ram yoksa kurmanı tavsıye etmem hem kasar hemde ınternetın bayaaa yavaslar ..
  • sistem acılışında dene diye bi secenek sunması lazım yada programı ac. acılışta programla diye bi secenek var onu işaretli sistemi öyle bi başlat o zaman engellemiyor ne var ne youk hepsini siliyor

Kolay gelsin
  • nod 32 kur onula dene
  • quote:

Orjinalden alıntı: rich_boy

sistem acılışında dene diye bi secenek sunması lazım yada programı ac. acılışta programla diye bi secenek var onu işaretli sistemi öyle bi başlat o zaman engellemiyor ne var ne youk hepsini siliyor

Kolay gelsin

Evet ya ne dandik bir işlem. İlk kurduğumda bütün her şey sildi. Abartısız bir tane proğram bile bıırakmadı. Format atmak zorunda kaldım 2 sene aradan sonra. Tekrar göze alamam.
  • kardeş kaspersky internet security 6 kur güvenli kipte tarat hiç bişey kalmaz sonra hijacthis kurup bir log alıp network bölümününe yapıştırırsan sorun kalıp kalmadığını bakıyor arkadaşlar
  • silmemesinin sebebi system 32 klaösründe olmasıdır.......tehlikeli biyerde olduğunun farkında avast..
    belki diğer antivirüsler silebilir ama sistemin kararsızlaşmaya başlar...avastla karantinaya alabilirsin...yok karantinada tumak istemiyorum diorsan
    önce kaspersky kur dezenfekte etmeye çalış etmiyosa karantinadan başka çare kalmıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: umut_afsar

silmemesinin sebebi system 32 klaösründe olmasıdır.......tehlikeli biyerde olduğunun farkında avast..
    belki diğer antivirüsler silebilir ama sistemin kararsızlaşmaya başlar...avastla karantinaya alabilirsin...yok karantinada tumak istemiyorum diorsan
    önce kaspersky kur dezenfekte etmeye çalış etmiyosa karantinadan başka çare kalmıyor

karantiye almanın sakıncası ne ki, alsam ne olur yani. bilgim olmadığı için soruyorum.
  • Kardeş Kaspersky 5.0'ı yükle Avastı kaldır....Kısaca Derdine derman bu derim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.