Şimdi Ara

DH'ye Özel Boya Koruma Kampanyası - ANKARA (Kampanya Uzatıldı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.067
Cevap
112
Favori
81.538
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

YENİ KONUYA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

https://forum.donanimhaber.com/m_119320613/tm.htm

DG CAR WASH

Bundan sonra randevularınız ve sorularınız için telefon ile Dağhan bey ile iletişime geçebilirsiniz;
    0543 656 06 06

DG Car Wash'tan Sadece Donanım Haber üyelerine özel kaçırılmayacak fırsat!

Aşağıdaki tüm işlemler Donanım Haber Üyelerine Özel Sadece 199TL!!!

Lütfen randevu alınız:

0543 656 06 06

Diğer oto yıkamacıların yaptığı gibi yaptığımız işlemleri abarttıkça abartmayacağız.
    Donanım Haber Sıcak Fırsatlar'ın samimi ortamından dolayı, açıkça ve kısaca yaptığımız işlemleri yazmak istiyorum.

Oto yıkamada Meguiar's ürünlerini kullanmaktayız.

5 Kat Boya Koruma normal fiyat normalde 465 TL
    Jant Temizliği ve Parlatma (normalde 45 TL)
    Son olarak ULV yöntemiyle araç içi anti-bakteriyel dezenfeksiyon (normalde 40 TL)

Uygulama 5 kattan oluşmaktadır!
    Boya koruma yapılmadan önce aracın dış yüzeyi fırçasız, süngersiz cilalı şampuanla yıkanıp temizlenir.
    İlk katta yapışkan maddeler giderildikten sonra araç boyası pürüzsüz hale getirilir
    Aracın dış yüzeyindeki ince çizikler için ince pasta uygulaması yapılır
    Onun üstüne girdap izleri için hare giderici polisaj makinesiyle yok edilir.
    Daha sonra makine izleri yok edilerek, araç yapılacak olan cila ve koruma işlemi için hazır hale getirilir.
    En son işlem olarak araç orijinal parlaklığına getirilip koruyucu wax uygulaması ile araç boyası koruma altına alınır.

boya koruma işleminden sonra aracınız boyası üstünde suyu itici özelliğe sahip olacak ve eskisi kadar kir tutmamaya başlayacaktır

jant üstündeki istenmeyen balata kirleri giderilir jantınız üstüne uygulanan temizleme ve parlatma işlemi gerçekleştirilerek araç ilk günkü temizlik ve parlıklığınına ulaştırılıp teslim edilir.

Yerimiz:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :::Banner::: -- 31 Temmuz 2017; 10:39:43 >

• Merhaba 4 ay önce 2005 model bal köpüğü Opel astra H aldım araç daha 67binde muhtemelen uzun bir müddet yatmış bazı bölgelerinde boyası renk atmış yani güneş gören yerleri daha az sarı görmeyen yerleri daha koyu sarı cok abartı değil ama renk farkı belli oluyor bu araca bu tür bir işlem yapsak faydası olur mu veya yapılabilecek başka işlemler nelerdir?
  • :::Banner::: : kullanıcısına yanıt
    Komşuymuşuz. Bende 2. Caddedeyim hocam. En boş gün hangisi ise o gün uğrayayım çayınızı içmeye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbs02

Merhaba 4 ay önce 2005 model bal köpüğü Opel astra H aldım araç daha 67binde muhtemelen uzun bir müddet yatmış bazı bölgelerinde boyası renk atmış yani güneş gören yerleri daha az sarı görmeyen yerleri daha koyu sarı cok abartı değil ama renk farkı belli oluyor bu araca bu tür bir işlem yapsak faydası olur mu veya yapılabilecek başka işlemler nelerdir?
    Bu kampanya ne zamana kadar geçerli ?

Bir de Evde 4-5 araba var indirim olur mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alicilik -- 26 Şubat 2014; 9:36:06 >
  • İnce pasta kalın pasta diye üstünkörü ifade kullanmak yerine kullandığınız ürünlerin kodlarını yazabilirsiniz. Ayrıca iç dış yıkamanın 15-20 liradan başladığı yerde,bu kadar detaylı temizliğin 100 lira olmasına aklım almıyor.
  • Karttawww.dgcarwash.com.tr diye adres var ama calismiyor sanirim.

Bir de bu islem ne kadar suruyor acaba?
  • Gokhan G. kullanıcısına yanıt
    Fikirleirmi beyan etmek sitiyorum. YAzmadan önce de kişi ile herhangi bir bağlantım olmadığını söylemek isterim. Övme yerme gibi bir durum söz konusu olmayacaktır.

Dedikleriniz yazılsa anca bilenler anlar yoksa çoğu kişi için pasta cila çok spesifik şeyler değildir.

Fiyat konusunda,

Ankara da Baykoçlar ile iletişimdeyim. kendileri ATAS-MAFRA-MEGUIARS gibi markaların bölge bayisi. İstanbulda Erdem Boya neyse Ankarada Baykoçlar o yani.

Kendi aracına kendi bakım yapmayı seven bir insanım. Karcher makinem ve köpük aparatım var. Malzemleirmi oradan tedarik ediyorum. Jant temzileyiciisnden tutun parfümüne kadar. Toptan alınıp yapıldığında fiyatlar çok fark ediyor. Aynı şey Meguiars malzmeleride de geçerli. Uygun fiyata denk getiriyorum. Cesaret edip makine alıp detay işine girişemedim bir türlü.

Bölünmüş ve tüm bidon arasıdna baya fiyat farkı var. Aslında bir çok yerde gereğinden fazla para verip iş yaptırıyoruz.

Bir de pasta cila işinde malzemden çok işçilik alınıyor. Bir arabaya gidecek malzeme 50tl tutmuyor ama bunun için kullanılan makine-pad-işçi emeği işin içine girince fiyatlar uçuyor. zaten bakarsanız aynı malzemleri kullanan iki farklı yerdeki fiyat farkı tamamen işçilikten kaynaklanıyor.

Bir süre önce Baykoçların tavsiyesi ile bir yıkamacıda aracıma 3 işlem yaptırdım.
    M101
    M201
    M26

200tl verdim. Bilmiyorum arkadaşlar bunalrı mı kullanıyor ama ben parayı işçiliğe verdim. Gittiğim usta eğitimli ve referansları cidden çok iyi bir usta idi. Biliyorsunuz pasta iş bilmeyenin eline geçerse hele birde makine varsa vay haline.

• Yorumlardan sonra götürebilirim. Takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay956

Yorumlardan sonra götürebilirim. Takip
    Takip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alicilik

Hoca sen karıştırdın bende müşteriyim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbs02 -- 26 Şubat 2014; 8:01:27 >
  • quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Takip bende yorumlara göre gidebilirim.
  • quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Önde kaput koruması olan bir arabaya boya koruması yaptırılabilir mi? Yapılırsa ilerde boyada farklılıklar olur mu? Bilgi verebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TDB

Önde kaput koruması olan bir arabaya boya koruması yaptırılabilir mi? Yapılırsa ilerde boyada farklılıklar olur mu? Bilgi verebilir misiniz?

Alıntıları Göster
    Evime çok yakın yorumlara göre bende götürebilirim takipteyim.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Aracımı 7 ay evvel aldım.

Pasta filan yapılmasına gerek yok. Sadece koruma yapmak için ücretiniz nedir.

Birde arka kapılara film yaptırmak istiyorum. ( iki parca film )
  • quote:

Alıntıları Göster
    Yorumlara göre ben de yaptırmayı düşünüyorum..
  • Taa istanbulda yaptırdık. 1kac ay önce nerelerdeydin...
  • mbs02 kullanıcısına yanıt
    Şuan aracı görmediğim için kesin bişi söylemek istemiyorum ama tahmin ettiğim gibi bi durumsa eğer bu uygulamadan sonra gözünüze eskisi kadar batmıycaktır. Bu uygulama boyayı canlandırır, temizler, parlatır ve korur araçta bir değişiklik görülmemesi söz konusu değil. Dilerseniz zamanınız varsa gelin uğrayın araç başında daha sağlıklı ve doğru bilgiye ulaşabilirsiniz.
  • kasai K kullanıcısına yanıt
    İstediğiniz zaman uğrayabilir her zaman çayımızı içebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :::Banner::: -- 26 Şubat 2014; 9:32:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: :::Banner:::

İstediğiniz zaman uğrayabilir her zaman çayımızı içebilirsiniz.
    fotoğraflar olmamış
    3. ve 4.
    mavi koltuk, ankara hatırası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tendertendere -- 26 Şubat 2014; 9:33:06 >
  • mbs02 kullanıcısına yanıt
    Ups simdi farkettim pardon
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.