Şimdi Ara

DH'ye Özel Boya Koruma Kampanyası - ANKARA (Kampanya Uzatıldı) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.067
Cevap
112
Favori
81.543
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba. Detay işinden anlarım. Meguiar's fanatiği olmuştum bir zamanlar. Boya koruma ve detailing işlemlerimi kendim yapardım. Son bir kaç senedir uygun yerim ve zamanım olmadığından artık ilgilenemiyorum. Fırsattan yararlanmak istiyorum ancak verdiğiniz hizmet sonucunda boyada harelenmeler ve çiziklerin kalması ihtimali düşündürüyor beni. Meguiar's ürünleri ile bu işlemleri vadediyorsanız kusursuz bir işçiliğe 50 TL fazla verebilirim. İşçiliğinizi bilmediğimden yaptığım yorumları mağzur görün lütfen.
  • Alicilik kullanıcısına yanıt
    Bu kanpanya sadece DH forumuna özel yapıldı ve 10 Nisan tarihine kadar geçerlidir.

Fiyat olarak kanpanya yaptığımız için zaten şuan toplamda normal fiyatı 350tl olan bir uygulamayı 100tl yaptırıcaksınız ciddi bir indirim söz konusu daha fazla bir indirim söz konusu olamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tendertendere

fotoğraflar olmamış
    3. ve 4.
    mavi koltuk, ankara hatırası

Nesi olmamış anlayamadım?

Fotoğrafların başka yerden alındığını mı düşündünüz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: :::Banner:::

Bu kanpanya sadece DH forumuna özel yapıldı ve 10 Nisan tarihine kadar geçerlidir.

Fiyat olarak kanpanya yaptığımız için zaten şuan toplamda normal fiyatı 350tl olan bir uygulamayı 100tl yaptırıcaksınız ciddi bir indirim söz konusu daha fazla bir indirim söz konusu olamaz.

hocam forumdan ve sıcak fırsatlardan bildiğimiz birisiniz. firmadaki göreviniz ve yetkiniz nedir acaba tam olarak
  • :::Banner::: : kullanıcısına yanıt
    Üstad ben aracımın koltuklarını (4 koltukta ısıtmalı) temizletmeyi düşünüyorum. Fiyat alabilir miyim.
    fotoları oraya gelecek insanlara fikir versin diye koydunuz ancak itici duruyor
    yakışmamış
    3. sınıf bir ortam gibi gösteriyor.
    yok biz böyleyiz derseniz sizin bileceğiniz iş.
    komşu olarak ufak bi tavsiye
  • baska fotograflarda alabilirmiyiz. ayrica pasta cila sonrasi plastik kisimlarda filan beyaz leke kalmiyor degil mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gokhan G. kullanıcısına yanıt
    Kusurabakmayın uygulama sırasıyla 105-85-82-66-(26 veya 21) meguiars ürünlerinden oluşmakta. 100tl olmasının amacı bu siteye özel bi kanpanya olması bu iş tamamen el işciği ile alakalı bir iş yani fiyat düşük yapılan iş kötü mü olur gibi düşünmeyin yapılan işlem aynı çünkü sadece bu siteye özel fiyatlandırma yaptık.
  • sanalhh S kullanıcısına yanıt
    tabiki fiyat alabilirsiniz 0507 960 91 91 no lu numarayı arayabilirseniz eğer Dağhan bey size yardımcı olucaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: tendertendere

fotoları oraya gelecek insanlara fikir versin diye koydunuz ancak itici duruyor
    yakışmamış
    3. sınıf bir ortam gibi gösteriyor.
    yok biz böyleyiz derseniz sizin bileceğiniz iş.
    komşu olarak ufak bi tavsiye

Kampanyaya yeni karar verdiğimiz için fotoğraflar biraz aceleye geldi haklısınız, yeni fotoğraflar da ekleyeceğiz. Teşekkürler fikriniz için :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

hocam forumdan ve sıcak fırsatlardan bildiğimiz birisiniz. firmadaki göreviniz ve yetkiniz nedir acaba tam olarak

Çok yakın arkadaşım ile ortağız. Dağhan Bey sürekli duruyor yerimizde, ben başka işlerle de uğraştığım için genelde haftasonları orada bulunuyorum...

Dağhan Bey de gittiğiniz zaman ilgi ve alakada kusur etmeyecektir :)

• quote:

Orijinalden alıntı: makovad

baska fotograflarda alabilirmiyiz. ayrica pasta cila sonrasi plastik kisimlarda filan beyaz leke kalmiyor degil mi

En kısa zamanda yeni yaptığımız uygulamalardan taze fotoğrafları ekliyor olacağız.

Titiz çalıştığımız için beyaz leke kalması gibi bir durum olmaz.
  • Daghan Bey cok ilgili birine benziyor, cok da bilgili. Yarin icin randevu aldim sabah 09.00 a 2005 model Opel Astra Ultra mavi aracimi goturecegim aksama tecrube ve izlenimlerimi paylasirim.
  • Kesinlikle az uz para vermiyoruz. Bende bu işlere ilgiliyim ve erdem boyadan bölünmüş ürün aliyorum.bidonla arasinda ciddi fark var.Ama bu is icin kullanilan malzemeden çok işcilik isin icine giriyor.El emegi olunca sürümden kazanmak da olmuyor.Sürümden kazanman için işini hakkıyla yapamazsın, hakkiyla yaparsan da sirkülasyonu saglayamayip kâr etmen icin fiyat arttirman lazim.Gecenlerde kendi aracima m201-m205- fk1000p uyguladim. Tüm günümü aldı ve aksam yorgunluktan ölmüştüm. Herşeyi geçtim aracın maskelenmesi, yıkanması, ipa temizliği, ara yıkamalar bile 1-2 saatini alıyor insanın. 1 günde en az 4-5 araba yapmalılar ki bu işten ekmek yiyebilsinler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Corsa aracımın kaput filmi var, onu söktürmek istiyorum.
    Söküp, boya koruma yapılmasında bir sıkıntı var mı?
    Bende de 2012 yeni kasa Civic var,

Geçen sene boya koruma yaptırılmış ancak senesi dolduğunda ben yeniletmedim. Fırsat olmadı.

Yaptırırsam da nisan ayı içinde olur, çünkü araçta saç kışlık jantlar takılı, kendi alüminyum jantları takınca gelirim,

Kaputta tam boy kaput koruma var buraya nasıl bir işlem uyguluyorsunuz?

İşlem kaç saat sürüyor?
  • ben ford otokoç servisinde boya koruma işlemleri yaptırıyordum ancak öğrendiğime göre boya koruma ortalama 3 ay sonra etkisini yitiriyor tekrardan yaptırmak icap ediyor daha sonra netten araştırdım bireysel olarak el yordamı ile boya koruma işlemi bizler de yapabiliyoruz NXT Generation Tech Wax 2.0 kullandım ve kullanmaya devam ediyorum ve 2 ayda bir yapıyorum ürünün fiyatı da 65 tl civarında bende sadece bir adet fazladan vardı sattım tükendi ve tahminimce en az bir yıldan fazla da miktar olarak yetebilir ben çok iyi sonuçlar aldım ancak el yordamı ile yorucu oluyor polisaj makinası aldım kullanımı hakkında nette çok fazla paylaşım mevcut alternatif olarak düşünenler kendileri de yapabilir yani.

ayrıca detaylı iç temizlik için de kampanya var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hüseyni -- 26 Şubat 2014; 10:35:57 >
  • quote:

quote:

quote:

Çok yakın arkadaşım ile ortağız. Dağhan Bey sürekli duruyor yerimizde, ben başka işlerle de uğraştığım için genelde haftasonları orada bulunuyorum...

anladım direk sahibi olmanız bizim muhatap olmamız açısından çok önemli.
    benim bu yıkama piyasasında yaşadığım en büyük sıkıntı samimiyet ve güven. bir gittiğim yerde ikinci üçüncü kez maalesef gidemiyorum. ilk yıkamada büyük bir ilgi oluyor. üstüne bir de güzel bahşiş bırakıyorum. ikinc de sanki daha önce böyle bir iletişim yokmuş gib baştan savma sallama tanımama tarzı hareketler bunları çok gördüm malesef. arabayı zorla yıkar gibi harteketler öflemeler püflemeler bişi dediğinizde cevap vermemeler veya hemen tersini idda etmeler. o yüzden bayağıdır dandik benzinci de 3 5 liraya köpük su şeklinde yıkatıyoerum. içine de kendim siliyorum. inşallah sizinle güzel bir iletişim kurarız da devamlı size getiririz aracımızı

• quote:

quote:

quote:

quote:

anladım direk sahibi olmanız bizim muhatap olmamız açısından çok önemli.
    benim bu yıkama piyasasında yaşadığım en büyük sıkıntı samimiyet ve güven. bir gittiğim yerde ikinci üçüncü kez maalesef gidemiyorum. ilk yıkamada büyük bir ilgi oluyor. üstüne bir de güzel bahşiş bırakıyorum. ikinc de sanki daha önce böyle bir iletişim yokmuş gib baştan savma sallama tanımama tarzı hareketler bunları çok gördüm malesef. arabayı zorla yıkar gibi harteketler öflemeler püflemeler bişi dediğinizde cevap vermemeler veya hemen tersini idda etmeler. o yüzden bayağıdır dandik benzinci de 3 5 liraya köpük su şeklinde yıkatıyoerum. içine de kendim siliyorum. inşallah sizinle güzel bir iletişim kurarız da devamlı size getiririz aracımızı

Baştan savma iş yapan çalışanımız olursa ilişiğimizi hemen kesiyoruz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: hüseyni

ben ford otokoç servisinde boya koruma işlemleri yaptırıyordum ancak öğrendiğime göre boya koruma ortalama 3 ay sonra etkisini yitiriyor tekrardan yaptırmak icap ediyor daha sonra netten araştırdım bireysel olarak el yordamı ile boya koruma işlemi bizler de yapabiliyoruz NXT Generation Tech Wax 2.0 kullandım ve kullanmaya devam ediyorum ve 2 ayda bir yapıyorum ürünün fiyatı da 65 tl civarında bende sadece bir adet fazladan vardı sattım tükendi ve tahminimce en az bir yıldan fazla da miktar olarak yetebilir ben çok iyi sonuçlar aldım ancak el yordamı ile yorucu oluyor polisaj makinası aldım kullanımı hakkında nette çok fazla paylaşım mevcut alternatif olarak düşünenler kendileri de yapabilir yani.

ayrıca detaylı iç temizlik için de kampanya var mı ?

Detaylı iç temizlik için Dağhan Bey'le görüşüp fiyat alabilirsiniz :)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.