Şimdi Ara

Doguda askerlik yapanlara 24 gun erken terhis?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
13.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar diyarbakirda dagin basinda bi karakolda askerlik yapiyorum. Buraya geldigimden beri herkesin dilinde bu konu var. Doguda carsiya cikamadigimiz icin 24 gun erken terhis olma durumumuz varmis. Hakkaride askerlik yapan bi arkadasin komutanlarida bunu soylemis, 1 martta belli olacakmis. Sizlerin bilgisi varmi bu konuyla ilgili?

Edit: Askerdekiler hala bu 24 gun erken terhis muhabbetini konusuyodur kesin. 24 gun erken cikma umuduyla askerligi bitirdik, askerde olanlarda bu umutla bitirecekler ulan ne gunlerdi ya Allah gostermesin bi daha gecen sene bugun safak 30 diyodum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Territory -- 5 Ekim 2015; 10:58:13 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• Kardeşim ayni söylenti bizdede var bende agrida askerlik yapiyorum inşallah boyle birsey olur. Çarşı izni yok.bizdedee.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalan oldu galiba

• Benim Oğlum da askerliğini Hakkari Çukurca'da yaptı ve 5 gün önce terhis oldu O' da askerliğinin bitmesine 3 - 4 ay kala aynı şeyi söyleyip duruyordu ama gerçekleşmedi...
  • Askerdekiler hala bu 24 gun erkes terhis muhabbetini konusuyodur kesin. 24 gun erken cikma umuduyla askerligi bitirdik, askerde olanlarda bu umutla bitirecekler ulan ne gunlerdi ya Allah gostermesin bi daha gecen sene bugun safak 30 diyodum

• yok oyle birsey bende yaptim yalandan ibaret

• Benim askerliğim 24 gün erken bitti.
    Hiç kanuni izinlerimi kullanmadığım için.
    Bunun haricinde erken terhis olacağını sanmıyorum.
    Ayrıca acemi birliğinde birisine üstün hizmet ve çalışmlarından dolayı 1 hafta erken terhis vermişlerdi bu olay heryerde olur mu bilmiyorum.

• Üstün hizmet belgesi alırsanız komutanlarınızın insiyatifinde 1 haftaya kadar erken terhis olabilirsiniz.
    Bu belgeyi de almak kolay değil önce Alay/Tabur komutanı imzalar ardından bölge komutanına imzaya gider.

24 gün muhabbetini hiç duymadım.

D.N.:Per.Loj. yazıcısıyım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.