Şimdi Ara

Samsung Galaxy S5 ortaya çıktı: 16MP kamera, parmakizi okuyucusu, su geçirmez kasa (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.476
Cevap
9
Favori
32.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aramızda bi tasarım ekibi kursak daha iyisini yapardık. Bu ne bicimsiz bişe. Bu telefonu bu saatten sonra iddiali bi fiyat kurtarabilir belki.

• ya fotoğraflara baktım baktım söyleyecek bir laf bulamadım.Bat sen en iyisi bat

• quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

2K ekran özelliğine sahip bir model daha olacağı söyleniyordu..
    Asıl bomba o olabilirmi diye düşünmüyor değilim. İlgiyi bu cihaz üzerine çekip akşam şaşırtabilir Samsung.

Yani koskoca firma bu kadar mı aptal, bu kadar mı baştan savma iş yapar. Bana mantıklı gelmiyor hiç.
    Bu piyasaya güncellenmiş ürün olarak ucuz versiyon çıkacak ürün muhtemelen.. 6 saat kaldı etkinliğe.
    Hep birlikte nelerin olabileceğini görelim.

Bende inanmıyorum çünü cnet engadget gibi sitelerde daha birşey çıkmadı... Donanımhaber bu örneği nerden bulmuş ?
  • Bana kalırsa bu fotolar fake,yani fake tir inşallah

Bu arada flaş ın yanında sanki 2 mp lik bi kamera daha var gibi duruyor,süprüz yapıp 3D falanmı koymuşlar S5 e
  • quote:

Orijinalden alıntı: doctor5945

quote:

Orijinalden alıntı: 3DMystic

quote:

quote:

quote:

Bana 2000tl maaş verip tüm tasarım ekibini işten kovsa samsung ona bu modeli 250 milyon sattırırdım.Mesela böyle birşey .
    Samsung Galaxy S5 ortaya çıktı: 16MP kamera, parmakizi okuyucusu, su geçirmez kasa

sen bunun 1 noktasını bile çizecek bilgiye sahip değilsin 2bin liar maaşa çalscakmış çoluk çocuk yorum yapıyor işte

Nİye sahip değilim sen beni minibüs şöförümü sandın beyinsiz biliyormusun ne biliyorum ne bilmiyorum bilmeyende 40 yıllık arkadaşım sanacak çoluk cocuk kendinsin ki böyle saçma bir yorum yapmışsın

koyduğun resim ve yaptığın yorum tasarım ve üretim yöntemlerinden ne kadar anladığını(anlamadığını) gösteriyor googleden bulduğu 2 yıldır piyasada dolaşan konsept tasarımı paylaşıp 2bin liradan maaşa tav olurum diyerek bu konulardan ne kadar uzak olduğunda belli

Ben sana bu tasarımı benmi yaptım yazdım da atladın hemen , bende müsteriyim ve insanların bu modelden ne beklediğini biliyorum o yuzden bu temsili görseli koydum mevcut cihaz bu olsa kim ne diyebilirdi insanlar plastik görmek istemiyorlar tasarımı güzel olsun elimize aldıkmı masaya koydukmu güzel görünsün ilgi çeksin istiyorlar olayı aldın benim neyi bilip neyi bilmediğim konusuna getirdin merakını gidereyim bilgisayar teknikeriyim otomotiv yan sanayinde çalışıyorum hobi olarakta tasarımla uğraşıyorum catia üzerinde telefon pc çizmedim işim gereği işim olmadı işi bu olan samsung mühendislerinin s3 s4 ve s5 tasarımlarını nasıl bu kadar berbat hale getirdiklerini görünce midem bulandı forumdaki çoğu kimse gibi önlerinde one gibi xperia gibi iphone gibi tasarım harikası cihazlar varken 3 yıldır hala aynı tasarım anlayışını benimsemeleri sinir bozucu bunu anlattım.Forumda insanların neler yazdığını görmüyormusun 10 kişiden 8 i berbat diyor nefret ediyor istemiyor bu tasarımı mesele 2000tl maaş olayıda degıl o temsili rakam ben ondan fazlasını zaten kazanıyorum esprisine yazdım onu orada calısan adamların maası 5000 dolardan aşağı değildir zaten herşeyi yazıldığı gibi anlamak zorunda değilsin beğenmezsen eksi verir geçersin

benim s5in tasarımını savunduğum yok, o görseli koyup bunu yaptırırım,satarım demeniz direk olarak antipati uyandırıyor. samsung çalışanlarıda mutlaka biliyordur böyle tasarımların kendi tasarımlarından şık olduklarını fakat herşey göründüğü gibi değil, tasarımda görsellik eğitimini almışsanız eğer tasarımda şıklık görüşü milletlere uluslara görede değişebileceğinizi bilmeniz gerek ve adamlar zaten kazanıyoruz mantığıyla devam ettikleri için gereksiz kasa maliyete girmemeleri çok normal

• Arkadaşlar suç onlarda değil bizde.. samsungun her telefonunda tüm forum el birliğiyle bu ne biçim tasarım hep aynı derken.. telefonun konusu bir haftada hit yapıyor ve en çok satan telefonlardan biri oluyor.. bence buna bir dur diyelim ve almayalım bu berbat tasarımlı cihazı!

• iyice insanları salak yerine koydunuz yeter be rahat olun beyler 1 2 aya bütün insanlarımızın elinde görmeye başlarız

• Tasarımını beğenmeyen ne çok kişi var böyle. Ne bekliyordunuz, uzay gemisi formunda birşey mi?
    Altı üstü bir girdi birimi (ekran) barındıran elektronik, yassı bir kutu. Üçgen olmaz, beşgen olmaz. Olacağı şekil bu işte.
    Son 10 yıldır üretilen panel TV.ler çok mu farklı bir öncekilerden sanki?
  • Tasarım yapmamışlar ki, aynı kap...
  • s5 ve z2 ikisinden de beklediğimi bulamadım HTC kaldı umarım onlar adam gibi bişey yaparda yeni one alırım :)

• saçmalamışlar apple bile çerçeveyi inceltecekken bunlar kalınlaştırmış s4 daha güzel duruyor yanında adamların politikası farklı s5 i çıkarıp s4 ün satışlarını arttırmak
  • anlaşılan o ki apple yada lumia geçilir ilerleyen zamanlarda bu ne ağa
  • Bu mu yeni tasarım anlayışınız? Note 3 çok daha iyi. Umarım cihaz böyle değildir, Note 4'e yazık olmasın.

• swat882 kullanıcısına yanıt
    İnternette sürüsüyle foto dolanıyor.. Sosyal ağlar üzerinden baya bir paylaşım var.
  • S serisini severdim, S5 deyince güzel birşey bekliyordum ama hayal kırıklığı.. büyük ace2 gibi duruyor. çok kötü.
  • yazzık valla yazık o kadarda bekliyodum eğer böle çıkarsa almam ne iyrenç tipsiz bi telefon bu ya samsung gözümden düştü iyice

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bana 2000tl maaş verip tüm tasarım ekibini işten kovsa samsung ona bu modeli 250 milyon sattırırdım.Mesela böyle birşey .

sen bunun 1 noktasını bile çizecek bilgiye sahip değilsin 2bin liar maaşa çalscakmış çoluk çocuk yorum yapıyor işte

Nİye sahip değilim sen beni minibüs şöförümü sandın beyinsiz biliyormusun ne biliyorum ne bilmiyorum bilmeyende 40 yıllık arkadaşım sanacak çoluk cocuk kendinsin ki böyle saçma bir yorum yapmışsın

koyduğun resim ve yaptığın yorum tasarım ve üretim yöntemlerinden ne kadar anladığını(anlamadığını) gösteriyor googleden bulduğu 2 yıldır piyasada dolaşan konsept tasarımı paylaşıp 2bin liradan maaşa tav olurum diyerek bu konulardan ne kadar uzak olduğunda belli

Ben sana bu tasarımı benmi yaptım yazdım da atladın hemen , bende müsteriyim ve insanların bu modelden ne beklediğini biliyorum o yuzden bu temsili görseli koydum mevcut cihaz bu olsa kim ne diyebilirdi insanlar plastik görmek istemiyorlar tasarımı güzel olsun elimize aldıkmı masaya koydukmu güzel görünsün ilgi çeksin istiyorlar olayı aldın benim neyi bilip neyi bilmediğim konusuna getirdin merakını gidereyim bilgisayar teknikeriyim otomotiv yan sanayinde çalışıyorum hobi olarakta tasarımla uğraşıyorum catia üzerinde telefon pc çizmedim işim gereği işim olmadı işi bu olan samsung mühendislerinin s3 s4 ve s5 tasarımlarını nasıl bu kadar berbat hale getirdiklerini görünce midem bulandı forumdaki çoğu kimse gibi önlerinde one gibi xperia gibi iphone gibi tasarım harikası cihazlar varken 3 yıldır hala aynı tasarım anlayışını benimsemeleri sinir bozucu bunu anlattım.Forumda insanların neler yazdığını görmüyormusun 10 kişiden 8 i berbat diyor nefret ediyor istemiyor bu tasarımı mesele 2000tl maaş olayıda degıl o temsili rakam ben ondan fazlasını zaten kazanıyorum esprisine yazdım onu orada calısan adamların maası 5000 dolardan aşağı değildir zaten herşeyi yazıldığı gibi anlamak zorunda değilsin beğenmezsen eksi verir geçersin

benim s5in tasarımını savunduğum yok, o görseli koyup bunu yaptırırım,satarım demeniz direk olarak antipati uyandırıyor. samsung çalışanlarıda mutlaka biliyordur böyle tasarımların kendi tasarımlarından şık olduklarını fakat herşey göründüğü gibi değil, tasarımda görsellik eğitimini almışsanız eğer tasarımda şıklık görüşü milletlere uluslara görede değişebileceğinizi bilmeniz gerek ve adamlar zaten kazanıyoruz mantığıyla devam ettikleri için gereksiz kasa maliyete girmemeleri çok normal

Alıntıları Göster

Madem tasarım milletlere göre değişiyor ekranı küçük diye eleştirilen ramı az donanımı zayıf ekran kalitesi hd bile olmayan oyuncak muamelesi gören ip5s nasıl oluyorda s4 ün 1 yılda sattığı satış rakamına bir çeyrekte ulaşıp 60 milyona yakın satıyor yazıyı yazdığım anda belkide 80 milyon olmuştur henüz yeni girdiği pazarlarıda hesaba katarsak her milletten bu kadar insan tasarımdan anlamıyor olablirmi sence.Fiyat desen neredeyse aynı paraya satılıyor sadece biz türklermi önem veriyoruz estetiğe ve tasarıma ingiliz alman rus amerikalı istemiyormu cam yada aliminyum kasa s2 deki gibi plus takılı bir ekran htc deki gibi boomsound hoparlör insanların coğusunun duyguları ortaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: civcivx

Tasarımını beğenmeyen ne çok kişi var böyle. Ne bekliyordunuz, uzay gemisi formunda birşey mi?
    Altı üstü bir girdi birimi (ekran) barındıran elektronik, yassı bir kutu. Üçgen olmaz, beşgen olmaz. Olacağı şekil bu işte.
    Son 10 yıldır üretilen panel TV.ler çok mu farklı bir öncekilerden sanki?

Güzelliği ayrıntılar belirler. Yapılacaklar sınırlı olmasına rağmen çıktıkları dönem itibariyle, xperia Z, Htc OneX, Huawei p6 büyük beğeni topladı. Hatta p6 Eisa tasarım ödülünü aldı. Bu samsung tasarımı ise artık cidden sıktı. Yani isteyen yapıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yani şu resimlerden görebildiğim kadarıyla S4 bundan çok daha şık görünüyor. Eğer bu telefon su geçirmiyorsa ben de ayda nefes alabilirim!
  • quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

İnternette sürüsüyle foto dolanıyor.. Sosyal ağlar üzerinden baya bir paylaşım var.

Ama önemli olan yurtdışı kaynaklı saygın sitelerin bunları doğrulaması ve yayınlaması
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.